Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 905
  • 401
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 397
А в Русе, една от чистачките в Халите се казва Пача. Като го видях един ден написно на баджа и................просто се попилях от смях.... Laughing Laughing Laughing

# 151
Сега се сетих за имато на бащата на една колежка - Владилен. На времето го кръстили така в чест на Владимир Илич Ленин. Било много социално желателно  Mr. Green Тя съответно е Пролет Владиленова. Когато решат да я плацикат, колегите я наричат Есен или Зима, което много я вбесява  Mr. Green защото държи да й казват Поли.

# 152
  • Мнения: 8
Едната ми баба се казва Георгица. А на съпруга ми бабите са Изворка и Косена.   Пук съм чувала за една жена - Аполиария.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Баба ми се казваше Акулина - с ударение на "И". Simple Smile

Имахме колега, младо момче - Параскев.  Laughing

# 154
  • София, България
  • Мнения: 2 222
моя позната (дано не е във форума) кръстила синовете си Севар и Кардан (на български ханове). Севар иди-дойди,ама Кардан винаги ще го бъзикат на кардам:))

# 155
  • Мнения: 13 512
моя позната (дано не е във форума) кръстила синовете си Севар и Кардан (на български ханове). Севар иди-дойди,ама Кардан винаги ще го бъзикат на кардам:))
То ако е на Кардам- добре...,че на кардан  още по-зле!

# 156
  • Мнения: 13 512
А в Русе, една от чистачките в Халите се казва Пача. Като го видях един ден написно на баджа и................просто се попилях от смях.... Laughing Laughing Laughing
Дано да е ПАча, че ако е ПачА...ужас за женицата.

# 157
  • Мнения: 1 216
моя позната (дано не е във форума) кръстила синовете си Севар и Кардан (на български ханове). Севар иди-дойди,ама Кардан винаги ще го бъзикат на кардам:))

Няма Хан Кардан.
Точно Кардам е.
Какво има да го бъзикат на Кардам? Че има такава гара ли?
Виж сега как ти показваш незнание.
 

# 158
  • Мнения: 91
Чубрина.
Гледам веднъж това име на клиентка и споделям с моя колежка, що за странно име, питам я дали го е чувала. А тя казва: Ами да, тя ми е братовчедка Embarassed

# 159
  • Мнения: 9 492
Моя приятелка кръсти дъщеря си Исияна. На мен лично ми харесва името-звучи добре и е различно.
Дефакто е кръстена на трима ИСиЯна-дядо и Иван, баба Сийка и баба Стоянка /на която всички казват Яна/

# 160
  • София, България
  • Мнения: 2 222
абе за Кардам се убърках и аз вече, все не мога да го запомня кое беше хана и кое автомобилната част  Thinking  та значи Кардам си е детето. А пък на друга позната момиченцето се казва Андония-Филумена (на дядо и Андон и на някакъв светец), а имахме и една клиентка,която се казваше Щастие, и още една Брилянта !!!

# 161
  • Мнения: 13 512
абе за Кардам се убърках и аз вече, все не мога да го запомня кое беше хана и кое автомобилната част  Thinking  та значи Кардам си е детето. А пък на друга позната момиченцето се казва Андония-Филумена (на дядо и Андон и на някакъв светец), а имахме и една клиентка,която се казваше Щастие, и още една Брилянта !!!
Обърка се? Е може ли да  си учила история и да  бъркаш хан с кардан?

# 162
  • София, България
  • Мнения: 2 222
абе,явно може,напоследък покрай тая история двете ми вървят все в пакет и просто вече ги Обърквам!!!

# 163
  • Мнения: 4 534
Малката Европа от Бургас. Христозорницомил (видях го в списък на Бг имена, докато избирах име за сина си).
Обаче с това сигурно ще избия рибата: В Полша не е никак странно да имаш фамилия, която, хм... как да го напиша... абсолютно точно съответства на българската много цинична дума за женски полов орган, айде не ме карайте да го пиша... Embarassed

# 164
Какво ще кажете за Катерин?

Общи условия

Активация на акаунт