Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 863
  • 401
  •   1
Отговори
# 285
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Кошка,Бенка,Традицея, Бримка,
На моя приятелка детенце се казва  Мария-Силвия-Анна-Антоанета и вище сега какво бъркотия става като сложат презимето и фамилията:  Мария-Силвия-Анна-Антоанета  Бинковса  Чомиковска Детето е  на 9години всички в училището му виката Масианантонета.     

Извинявай, ама приятелката ти не е съвсем добре. Crazy

# 286
Кошка,Бенка,Традицея, Бримка,
На моя приятелка детенце се казва  Мария-Силвия-Анна-Антоанета и вище сега какво бъркотия става като сложат презимето и фамилията:  Мария-Силвия-Анна-Антоанета  Бинковса  Чомиковска Детето е  на 9години всички в училището му виката Масианантонета.     
Извинявай, ама приятелката ти не е съвсем добре. Crazy
Знам

# 287
  • Мнения: 13 512
Мария-Силвия-Анна-Антоанета и вище сега какво бъркотия става като сложат презимето и фамилията:  Мария-Силвия-Анна-Антоанета  Бинковса  Чомиковска Детето е  на 9години всички в училището му виката Масианантонета.     
Извинявай, ама приятелката ти не е съвсем добре. Crazy
Знам
А знаеш ли,че се пише "вижте", а не "вище"? Това е още по-голям абсурд!

# 288
  • София, България
  • Мнения: 2 222
А знаеш ли,че се пише "вижте", а не "вище"? Това е още по-голям абсурд!

естествено, че знае жената как се пише вижте. много ме е яд, като вземете да се заяждате за правописа. тука не сме в час по български!

# 289
  • Мнения: 13 512
А знаеш ли,че се пише "вижте", а не "вище"? Това е още по-голям абсурд!

естествено, че знае жената как се пише вижте. много ме е яд, като вземете да се заяждате за правописа. тука не сме в час по български!
А  щеше да е много хубаво, ако всички бяха влизали в часовете по български. По нищо не личи,че знае как се пише"вижте".

# 290
  • София
  • Мнения: 900
Я малко спам  Mr. Green

радос,
естествено, че не си в час по български,
а някои и рядко са били  Mr. Green

Конкретно за случая смятам, че е техническа грешка  Hug
а в интерес на истината процента на правописни грешки
е зашеметяващ - в 21 век сме!!!
СРАМОТА!!!
И тая оскърбена невинност е цинизъм!!!
Повечето възпитават деца  ooooh! ooooh! ooooh!

# 291
  • Мнения: 17 546
Преди време адски много ми правеха впечетление такива шашави имена, но придружени и с шашави фамилии за разкош  Mr. Green , ще напиша тези които си спомням, като ще отбележа със звездичка, хората с ,които лично съм се срещала.
Хубавица Пижова* (майката на мой колега!)
Паисий Кавгаджийски* (във вид на некролог)
Храбър Геройски Будинов*(клиент)
Герой Будинов (съответно родителя на Храбрьо)*
Парка Джегълова - уважаемата ми съседка!
Аксиела Силдарева*
Седефчо Кукуригин
Трошка Пръндачка
Кирка Мангейна
Горичка Коджабашийска -  моя колежка

На първо време се сетих за тези, имах някъде списъче с незабравими комбинации от име и фамилия, ако ги намеря ще има на какво да се посмеем заедно!  Laughing За допълнение: преди няколко години четох в "Труд" статия в раздел "Правна консултация", една жена от Благоевград питаше какво да направи за да си смени името, защото се чувствала зле с него, а името и беше... Маратонка!

# 292
  • Мнения: 13 512
еееееееее..Кристал... ти си първенец в темата!  Joy Joy Joy Joy
само този във вид на некролог как изглеждаше?  Wink

# 293
  • Мнения: 17 546
Монд! Заклевам се, този господин Кавгаджийски беше на един стълб на Солунска. Достолепен господин на 74 години полковник от запаса, ако не ме лъже паметта, но тя не ме лъже, тъй като помня като слон!  Peace

# 294
  • Мнения: 13 512
Монд! Заклевам се, този господин Кавгаджийски беше на един стълб на Солунска. Достолепен господин на 74 години полковник от запаса, ако не ме лъже паметта, но тя не ме лъже, тъй като помня като слон!  Peace
Кой знае колко хрисим човечец е бил, ама- с тази фамилия newsm78. Че и Паисий..
Ох,мъка-мъка

# 295
  • Мнения: 17 546
Той обитава небесните селения отдавна..., но е бил впечетляващ с титлата Полковник Кавгаджийски! А Герой Будинов,  беше едно дребно, смешно старче, дошло в нашата фирма да урежда едни неща, придружен от сина си Храбър, живеещи нейде в столичния Лозенец!

# 296
моята майка се казва КОПРИНКА,но на галено и викат МИЧЕТО,идва от това,че е била единственото момиче в рода!  bouquet

# 297
  • Мнения: 17 546
УУУУУУУУУУ, забравих да добавя собствената си леля! Тя се зове Тракинка (викаме и Тинка) Кулова! за десерт...

# 298
  • Мнения: 3 674
А знаеш ли,че се пише "вижте", а не "вище"? Това е още по-голям абсурд!

естествено, че знае жената как се пише вижте. много ме е яд, като вземете да се заяждате за правописа. тука не сме в час по български!
.....Е   радос , не се ядосвай де..все пак търсим БисИри...а и си е майтап. Mr. Green

# 299
  • Мнения: 15
Какво ще кажете за  Чайка Бележкова (един нотариус) smile3532

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт