Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 813
  • 401
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 100
Паун Паунов от София, някакъв учен беше, но не помня подробности. Бях много малка, когато се запознахме и много се шокирах от името му.

# 301
  • Мнения: 17 546
Какво ще кажете за  Чайка Бележкова (един нотариус) smile3532
Тази я знам, че беше шефка на моя приятелка, която работеше в Нотариата. В началото все си мислех, че се шегува и така наричат шефката си за майтап  Mr. Green пък то било наистина!  Shocked

# 302
  • Мнения: 1 100
Сетих се още Калофер Христозов /известен в миналото гимнастик/ и Лимонка Александрова от Варна, има фирма със същото име

# 303
  • Варна
  • Мнения: 903
Не съм чела цялата тема, но името Девил как ви се струва?Simple Smile

# 304
  • Мнения: 2
Точка Тънкосерова - моя клиентка

# 305
  • Мнения: 13 512
Точка Тънкосерова - моя клиентка
не може да  има такава фамилия!!!!

# 306
  • Мнения: 3 674
Точка Тънкосерова - моя клиентка
   JoyМалееееииии....горката жена Confused Егати и фамилията Embarassed
 

# 307
  • Мнения: 258
  Имаме такива съседи   Фидош   и  Лимонка  Газянови, Миле   и Дечка  Гнутови  а имам  и приятелка с фамилия   Газъренова

# 308
  • Мнения: 3 674
  Имаме такива съседи   Фидош   и  Лимонка  Газянови, Миле   и Дечка  Гнутови  а имам  и приятелка с фамилия   Газъренова

Страхотно.... Joy Joy как е възможно? Joy

# 309
  • Мнения: 227
на моита приателка се казва кристислава кръстена е на баба си кристиана

# 310
  • Мнения: 1 400
Аз предлагам да гласуваме за следните две имена. Един приятел ги измисли в изблик на.... абе смяхме се много на нещо, не помня чак на какво. Обломир и Кръглолюб. Така (каза той) ще си кръсти децата някой фен на облите работи Mr. Green Mr. Green

# 311
  • Мнения: 151
Аз пък имам съсед които се казва Курти Embarassed.Той е на 50-60 години и незнам как са могли да го кръстят така.Аз никога не съм се обръщала към него с име.

# 312
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аа, аз пък имам съученичка, която е Силвана Куртева Куртева, не е такава рядкост името  Simple Smile И хич не й пука като се представя по фамилия  Mr. Green

# 313
  • Мнения: 164
Райна Чучулайна
Звучи като артистичен псевдоним, а иначе беше от Банско май/в пациетската листа на лекар го видях/  hahaha

# 314
  • София
  • Мнения: 900
Това не е име, а един сладък случай

На море сме и едно приятелче забива чужденка.
Мацката се казва Лайв Холивуд,
а един от нашите зевзеци го спука от бъзик,
че в превод мацето ще се казва
Живка Светигорска - изпопадахме  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт