Отговори
# 180
  • Мнения: 370
Здравейте милички,мен ме няма от миналата седмица и не че съм ви липсвала де.Честито на всички видели  EFPи честито на рожденниците nbirthday.Пожелавам на всички които не са видяли  EFPда ги видят съвсем скоро.
А аз така тайничко се надявах,че по Коледа стават чудеса,но уви със закъснение лелката дойде.Последва отново голямо разочарование,но такъв е живота-искаме или не.
Лека и успешна седмица от мен макар,че вече тя е на финала и преди всичко се обичайте. Hug Hug :hug

# 181
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито на виделия две чертички и на рожденницирте днес.Весело да си изкарате.
Колко е хубаво че четем за още една предстояща сватба,напоследък си мисля че все по рядко се вълнуваме около такив поводи...
Берина така мило го опсваш, как се грижиш за близките си,иска ми се и аз да дойда да се грижиш з амен...много мило ми става.Поздравявам те!

# 182
  • Мнения: 284
Здравейте от мен!
Рожденничката да е жива и здрава,много щастлива и обичана и в най-скоро време едно сладко бебе да гушка  bouquet
Тихичко честито ,на видялата две чертички ,дано всичко е наред след 10 дни ,а защо не и по-рано  Wink   bouquet
Добре дошла на новата   bouquet Скоро да се "махаш" в отчетени  Mr. Green
Така имам въпрос към вас  ooooh! оня ден като ви казах ,че ми е дошло после останових ,че само ме е зацапало и така и вчера  само ме зацапа  newsm78 А пък днес ми дойде с гръм и трясък случайно да знаете защо ми се случва ,и миналия месец два дни само ме зацапа и после ми дойде  newsm78 ще ви помоля ако знаете това онова или ви се е случило да ми кажете   bouquet

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 18:35 от Megan_Blg

# 183
  • София
  • Мнения: 245
STELLA, честито  newsm51 Дано мъжа ти си остане все така добър и Господ скоро да ви дари с бебче в коремче!
Megan, миличка, не разбирам от тези неща, на защо не отидеш на лекар  Thinking Надявам се, че не е нещо притеснително  spoko
Goldie, "простудните" ти симтоми все повече ме обнадеждават  newsm73  fingerscrossed
Успех на всички обичащи се и нечакащи  Flowers Four Leaf Clover

# 184
  • Мнения: 284
ох вече се побърквам на лекар за гърдата ,на лекар да това зацапване  Shocked точно когато почнах работа и ми се струпа всичко  #2gunfire
thumbalina  ти как си с бебето?

# 185
  • Мнения: 83
stella честита ти дата за сватбата  Hug сега се разсейвай с подготовката за събитието, много е приятно, ще видиш  smile3525 ние с мъжа ми, ако можехме щяхме още една сватба да си направим, ама ей на не може, затова сме решили някой път в Лас Вегас да отидем  Joy за една бърза  Mr. Green
меган според мен първо върви на гинеколог да те види, че нещо ме съмняваш  Crazy Mr. Green виж колко много момичета се оплакват, че откакто са започнали да опитват за бебче и съвсем са им се омешали циклите; на мен даже беше започнала да ми идва М през 27 дена някъде, а преди това беше на около 30
sladka_mama много се радвам, че вълшебните чорапки са си свършили работата  Mr. Green и скоро да се похвалиш
голди сутринта забравих да ти кажа, че златната пантофка е много готина  Wink много ме кефи, дано да ти е на късмет  Hug

# 186
  • Мнения: 284
мацко не знам какви съмнения имаш ,ама два пъти така със зацапването  и хоп ми идва  #2gunfire за лекар съм си ,ама за психиатър  ,че се побърках...на братовчед ми жена му влезна в деветия месез преди няколко дни ,сега е в болница и са й казали ,че от 2 седмици бебето не наддава и е маничко  #2gunfire и не чували тонове  Shocked не знам побърквам се  #Cussing out

# 187
  • Мнения: 701
Здравейте,момичета!Аз наминавам да ви видя и да напомня за себе си! Mr. Green
Нали не сте ме забраааавили? Blush  Rolling Eyes
Първо- ЧЕСТИТО на чертичките и датата за сватбата!Кооолко много искам и аз още една сватба... Whistling...със същия мъж разбира се... Mr. Green Mr. Green Mr. Green...засега обаче няма да стане защото едва ли ще се поема в роклята...на плюс съм с 4 кг..... #Cussing out
Добре дошли на новодошлите и да не се задържате!
Goldie,6u6on4eto,BLACK_R...вие сте една малка частица от всички тук, за които съм се затъжила.Много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и  Hug Hug Hug
Рошко,и за теб  Hug Heart Eyes разбира се!

# 188
  • София
  • Мнения: 245
Спокойно Megan, не се шашкай, струва ми се, че наистина се претоварваш психически  Naughty Не се настройвай зле предварително, най-вероятно всичко е наред с бебето на братовчедката ти  Praynig А относно твоите болежки, просто отиди на лекар когато можеш, не за друго, ама да се успокоиш. Според съпруга ми, жените се "поболяват" когато мъжете им не са до тях и за това не иска да се отделя от мен  Joy
Аз ходих при док и си видях плодното сакче, засега не трябва да се вълнувам много, защото всичко може да стане, ама къде ти...  Crazy

# 189
  • София
  • Мнения: 242
Veniti  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm51. Дано скоро се зарадваш с  EFP
На всички останали пожелавам скоро ги посети  stork-boy или  stork-girl, а пък може и  stork-boy stork-boy , или  stork-girl  stork-girl, или  stork-boy stork-girl. Абе много радости и все положителни тестчета  smile3521.

# 190
  • Мнения: 136
Зрааааавейййййтеееееее! Hug Hug Hug
Megan_Blg , относно зацапването ти - на мен започна да ми се случва, откакто се опитвам да забременея/6 месеца/. Разбира се ме притесни, отидох на лекар и ми казаха, че е нормално така 1-2 дена пред датата да ти зацапва и после да си тръгва нормално. Е, успокоих се, миналия месец пак ми беше така - 2 дена зацапване еднократно и на третия с гадене и ужасни болки си тръгна нормално. Дано да съм помогнала!
  bouquet

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, хубавици!

Честит ви петък и дано е пълен с хубави новини  bouquet
Megan_Blg, за съжаление и аз не мога да ти помогна, консултирай се с док!
mackomacko , мерсаж, гледам да залъжа малката принцеса със златна пантофка, че да се появява по-скоро Praynig
thumbalina , не ме подкокоросвайте, бе Mr. Green Нали казах, че този месец няма да Нечакам Crossing Arms
titini, как ще сме те забравили; няма такова нещо Naughty; гледам растете, а Grinning
Момичета, кръстът ме скапва, вече не знам какво да правя ooooh!

# 192
  • Мнения: 119
Добро утро! Минавам набързо, че ще закъснея за работа, но пък ми липсвате и докато изчета всичко не остава време да пиша. Надявам се, че всички бъдещи мами са здрави и добре и им растат коремчетата / и дупетата/. На тези, които НЕчакат само ++++, на другите  luvbed, а на всички като мен - горе-главата и  ignore2 на всички лоши мисли. Слагайте розовите очила и хубав  smile3558.
Честито на ТREX - здраве и любов.

# 193
  • Мнения: 989
Добро утро, момичета,
Благодаря Ви за мненията по моят въпрос вчера, но днес пак ще ви тормозя - имам нова питанка  Laughing
Значи докторът ми изписа дуфастон до 17.01. включително, а според моите сметки лелката трябва да дойде / е надявам се, че ще ме забрави де  Laughing/ на 16.01. Според вас дали дуфастона ще попречи на М. да дойде или не т.е. дали да си чакам на 16.01. или 3-5 дни след като спра дуфастона, което значи между 20.01. и 22.01.?

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей Scarlet_ , Дуфастонът няма да попречи на М да дойде, ако няма бременност; възможно е да я забави 1-2 дни, но не е задължително. На мен миналия месец ми дойде точно на датата, въпреки че си бях изпила хапчето сутринта /аз реших да не ги спирам докато не ми дойде/. Аз бих те посъветвала, ако не ти дойде /дай Боже да те пропусне/ на 16.01. да не спираш Дуфастона, така или иначе ако няма бебе, лелята ще се появи въпреки приема на прогестерон. Успех и дано те пропусне Praynig

Общи условия

Активация на акаунт