Отговори
# 195
  • Мнения: 989
Благодаря ти, Goldie,
и аз така си мислех, но исках да съм сигурна, защото май някъде бях чела, че по време на прием на дуфастон не може да дойде М. Ами май ми остава да си пия хапчетата и да се надявам  Praynig
Хубав ден на всички   bouquet

# 196
  • Мнения: 78
добро утро,симпатяги Hug
GOLDIE,мерси за ароматното кафенце.от три дни отказвам цигарките и нещо не ми варви.надявам се че другата седмица ще видя вече двете чертички и ще имам стимул и няма да захапя някоя цигарка.
SKARLET,значи двете заедно ще нечакаме.много далеч ми се струва този 16ти.
TREX,ЧЕСТИТО
лек петъчен ден

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Уф, kerilain , налучка ми болната тема, и аз уж щях да ги отказвам преди три дни, но претърпях пълен провал Embarassed

# 198
  • Мнения: 1 425
Добро утро на всички,аз снощи изкарах можеби най-щастливата вечер от доста време на сам.Веселихме се доста, а сълзите от радост в очите на братовчетка ми направо ме скапаха.
Слънчогледче,заповядай миличка и теб ще гледам с най голямо удоволствие.
Голди и мен ме е хванал един кръст ще се побъркам,моето предполагам е от преумора.Ти взимаш ли нещо или мажеш ли се?Незнам ама трябва бързо да ми минава че работа ме чака още доста,а с този кръст............. ooooh!

# 199
  • Мнения: 533
Добро утро, мацки  smile3525
О, кафенце, Голди  Hug, днес имам нужда от двойна доза. Снощи си изкарахме страхотно, любимия ме изненада, а малкото ми сърковище беше приготвило собственоръчно изработена картичка  Heart Eyes Празничното настроение и днес ме държи  Laughing
Момичета, това с болките в кръста е много кофти работа, да не се претоварвате или да стоите на студено  newsm78. Съчувствам ви, и мен ме е болял обикновено от преумора.
Желая ви много усмивки и искри в очите от любов  newsm51

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
С нищо не се мажа и нищо не пия ooooh! Поръчах на мъжа ми вчера да ми купи колан, че точно срещу офиса му има такъв магазин, но той естествено забравил Whistling и днес съм опасана с гащи-страстоубийки, чорапогащник и боди Joy, че да не ми изстива кръста уж. Иначе няма от какво да се натоваря, цял ден съм пред компютъра, но може и да е от седенето в една и съща поза по 8 часа на ден newsm78

# 201
  • Мнения: 780
Здарвейте момичета Mr. Green
честит ви  smile3558
Goldie кафенцето е много примамващо днес ще се възползвам Mr. Green, а за кръста ти мажи се мила с нещо бих ти препоръчала едни хапченца ама нека не рискуваме че може и да има нещо дай боже Praynig Hug а да определено е от седенето аз така се бях подредила лятото малиии ужас ама се оправих де ставай да се разхождаш от време на време иначе лошо Naughty
Megan_Blg много е кофти това с жената на братовчед ти стискам палци всичко да е наред да кажеш после Praynig
titini не сме те забравили разбира се Hug а вие си растете а Mr. Green това е много хубаво всичко ще е наред и още ще пораснете Hug
thumbalina честито ти сакче Hug и на теб ти казвам няма да се тревожиш всичко ще е както трябва Hug
Scarlet_ и аз мисля като Goldie и дано се похвалиш мноооого скоро Praynig Hug
kerilain а дано да имаш стимул да не пипаш повече цигарките Mr. Green и аз като Goldie нещо не ми се отдава този момент ама ако видя двете чертички ще ги захвърля с такъв замах само гледайте Twisted Evil
Veniti много се радва че снощи си си изкара подобаващо а дано скоро и ти го зарадваш със тестчето + Praynig Crazy
 аз май няма какво да ви кажа за мене освен че ми е едно такова гладноооо Whistling ама нали лунувам и никакво ядене до 14.44  Close
иначе сам си планирала една пързалка за почивните дни че много ме запалихте тука ама да видим милото какво ще рече по въпроса Crossing Arms много ще е смешен на кънки Joy hahaha hahaha Joy Joy Joy само си представете 90 кила мъж да се парзаля на лед малииий голям смях ще падне Joy
аиде хубав ден ви желая и  днес обещавам най искренно че ще оправя списъка ама дано има и ново попълнения bowuu Praynig
 Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug
 П.П абе момичета тука за някаква сватба пишете аз пак съм проспала момента я кажете за какво става въпрос или по скоро за коя Mr. Green

# 202
  • Мнения: 78
Иначе няма от какво да се натоваря, цял ден съм пред компютъра, но може и да е от седенето в една и съща поза по 8 часа на ден newsm78
и това не е за подценяване.кръста ти зейва.като се пребереш полежавай си повече

# 203
  • София
  • Мнения: 2 346
Добро утро и от мен! Аз надигам един чай, че гърлото отново ми се обади #Cussing out Аман вече. За 4-ти път тази есен-зима и то само 2 дни след АБ  Sad Очевидно не ми е писано да се захващаме за 2-ро бебоче точно сега...Искам да се излекувам окончателно и да си попречистя организма преди да пристъпим към действие, защото, не ми се ще да се чудя какви лекарства да пия, ако вземе, че пък стане веднага (макар, че не ми се вярва като си помисля, че миналият път бая си почаках). Та, така - оставам си с мечтите и ще се кротна до пролетта, но ще продължавам да си ви чета, да се моля с вас, да се радвам на успехите ви ( EFP )
P.S. Сигурно няма да чуете нещо ново, но да споделя как стана при нас: След  luvbed малко акробатика  Laughing, застава се в позиция "свещ" и с крака опрени на стената и така ок. 10-тина минути. После никакво ставане от леглото чак до сутринта.  Naughty Дано да съм била полезна.
Стискам палци на всички! И до април  се моля да не видя тук нито един познат ник! Това форумче не е за ветерани!  smile3503

# 204
  • Мнения: 989
ro6ko_ , аз да се проявя като клюкарка - за STELLA_B става въпрос ако не се лъжа  Laughing
kerilain и аз броя дните и ми се струват цяла вечност, макар че не се надявам много с тази ниска Т.  Close Ще си стискаме палци все пак де   bouquet И за цигарките също - и аз уж много се канех от тази седмица ама нищо не стана Close Е, поне съм ги понамалила чувствително. Аз 2003г. и 2005г. ги бях отказвала за по 5-6 месеца и после пак ги почвах  #Cussing out Пак ще се пробвам другата седмица де  Laughing
Goldie , успех и на теб в борбата с тая гадост цигарите и дано да ти мине кръста скоро  Hug
Аз пък да ви се похваля, момичета, вчера с моя мъж си получихме последния сватбен подарък, 5 месеца след сватбата, под формата на солидна сумичка  Laughing и утре ще ходим да си купуваме пералня  newsm44 Даже вече съм я избрала  Simple Smile Направо нямам търпение да стане утре  Laughing

# 205
  • Мнения: 78
Goldie,Ro6ko,Skarlet-ами хайде тогава групово да ги отказваме тези гадини(цигарите). #2gunfireта нали скоро така или иначе ще ни се наложи да ги спрем.по добре сега. newsm78

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
kerilain , страхотна идея, но ако знаеш колко пъти съм се заричала Embarassed и успях единствено двата пъти,когато видях двете чертички. Първият път ги започнах след раждането, а вторият - в деня на кюретажа изпуших две кутии Embarassed Единственото ми успокоение, ако има такова Whistling, е ,че пуша възможно най-леките цигари, но на този етап просто не мога да си наложа да ги откажа. Не знам защо съм такава - всичко друго правя с откачена педантичност, само стане ли въпрос за цигари - каталясвам ooooh!

# 207
  • Мнения: 989
Аз съм "ЗА" .... по принцип Laughing Само дето с мъжът ми се каним вече втора година от 01.01. да ги отказваме ама нъц  Close Сега, от десетина дни, той пие Табекс и като че ли ги е намалил малко, но не достатъчно. Честно да си призная аз мислех, че на мен ще ми бъде по-лесно отколкото на него, но уви  Sad Първият път, когато ги отказах бях доста болна и ми се гадеше дори само от миризмата на цигарен дим и не бях пушила няколко дни. Мислех си, че тръгна ли на работа и дотам ще ми е непушенето, но реших все пак да пробвам и то взе, че стана ... ноооо за няколко месеца само  #2gunfire Вторият път ги отказах, защото тогавашният ми приятел не пушеше. Беше ми много трудно първите две седмици или малко повече, после свикнах - даже не ми пречеше да съм в компания с пушачи ..... нооооо всичко трая пак само няколко месеца  #2gunfire #2gunfire Може пък и да успея този път ако сформираме отбор и се подкрепяме, пък макар и само виртуално  newsm10

# 208
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета, само минавам днес да ви прочета набързо и да се разпиша. Петъчно са ме напънали в работата и нямам време да пиша дълго.
 #2gunfire
Поздрави на всички, хубава петъчна вечер ви желая. Другото си го знаете   bouquet

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Ех че хубава тема за разговор сте си отворили  Mr. Green Цигарки, аааа  Mr. Green ще ви дам аз едни цигарки  Naughty
Аз ги отказах преди повече от 3 години. До тогава ги пушех като комин. Влизаш в офиса и виждаш как на секретарката компютъра пуши, ама пуши  Mr. Green Като се огледаш виждаш че на секретарката цигарата и е вечно запалена. Дааааааааа ама се хванах на бас един ден с мойта приятелка. Тя ми вика "не можеш като мен да ги откажеш, 5 г. вече" пък аз нали съм си проклетичка викам - МОГААААААА И се хванахме на бас за една каса бира. Между другото още не съм си получила касата с бира  Mr. Green чакам си аз  Thinking И така като ми се припуши си казвам "ама толкова време не съм пушила, защо сега да пуша"  #Cussing out и така ми минава мерака. Иначе докато бях бременна с баткото не пушех ама пусто замаено фите #2gunfire лежа в реанимация и си вия от болка и си викам на ум "ох сега да имаше една цигарка"  hahaha и ги пропуших тогава.
Голди - на кръстчето не му обръщай внимание докато не ти дойде лелката. Не знам дали си спомняш ама и аз по това време се оплаквах от кръст. Не знаеш от какво те боли и никакви лекарства до лелката  Naughty Пък тя дано ви пропусне всичките тука, пуста опустяла  #Cussing out че да имате стимул да ги откажете цигарките  Heart Eyes Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт