Болка ниско в корема по време на бременност

  • 714
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте бъдещи мами 💕
Искам да попитам вие дали сте се сблъсквали с болки ниско в корема по време на бременност.

# 1
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Нормално е. Растяга се матката.  Все пак зависи от болката.  Силна болка не е ок

# 2
  • Мнения: 1 033
Зависи, в коя седмица си? Ако е в началото е нормално, нещо като месечен цикъл, ако е към средата- края са най-вероятно контракции.

# 3
  • Мнения: 6
В 4-ти месец съм.Да ,наподобяват тези на цикъл.

# 4
  • Мнения: 1 033
Е, нормално е. Нали нямаш някакво течение? Може и контракции да са, аз също имах, но си родих здраво бебе.

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте. Надявам се на правилното място пиша, извинявам се, ако не е. Та, споделям моята ситуация каква е. Закъснява ми вече 6 дни, а цикълът ми е редовен, точно на 28 или на 29 ден ми идва. С приятелят ми правим опити за бебе, но не следим кога е благоприятно време. Правихме опит 1 ден след края на предходната ми М, т.е. на  4 май и после на 28 ден, преди уж да ми дойде. Странното е, че нямах никакви симптоми да ми идва М. Направих си тест на 5 ден от закъснението и беше отрицателен. Усещам гадене почти всеки ден, спи ми се, уморявам се бързо. А от 3 дни имам много странна болка ниско в корема, като опъване, стягане, придърпване, бодежи от време на време по-силни, а никога не съм изпитвали такива болки. В началото приличаха на ПМС, но после с това опъване съвсем се обърках. Пия но-шпа като ме заболи повече, леко ме отпуска, но пак се появяват. Вечер стават дори по-силни. Моля ви, кажете какво мислите, че може да е?

Общи условия

Активация на акаунт