Панаири.....

  • 3 189
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Karol&Erik, вашият тон тоже не е за харесване, още повече и на латиница пишете, а и дори си позволявате на висок глас да крещите, както е видно от използването на големи букви. Хубаво е, че имате мнение, отстоявате си го, но се обиждате на хората, а вие не давате никакъв положителен личен пример. Моля ви, поправете се!

Радвам се, че тук се намират умни, интелигентни хора, които се съобразяват с нормите на благоприличното поведение сред себеподобни. Wink

# 61

Poneje tonat ti ne mi haresva, ne mislia sled tova mi pisanie da pisha poveche tuk!(1) Koito iska i na LATINIZA shte me razbere!!!!!
   (2)  Dvijenieto moje i da ne e poznato v Stara Zagora ama e ofizialna instituzia s koiato darjavata moje da si izmie razete kato Vi e dala RAZRESHENIETO na DOVERIE !  (3) KLUCHOVATA  duma tuk e ZAKON !!!!!!!!!   

    I oshte vednaj VI JELAIA uspeh i kolkoto po-malko se zaiajdate shte Vi e po-lek jivota !!!!!!!!!!     bouquet  bouquet  bouquet


Кое точно е официална институция, моля? Това е една от фондациите, регистрирани със стотици в България. Бъркате понятията.

# 62
  • Мнения: 2 249
аз викам вече тая тема да се заключва а? newsm78

# 63
  • Мнения: 6 243
Звучи ми много разумно. Ще информирам модератор  Wink

Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт