Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 91

  • 19 451
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 067
Мини, ще припомниш ли ти на някаква терапия ли си? За тромбофилия - имаше ли някакви мутации? И утрогестан приемаш ли ... Много неприятно,че не си в Бг,.. има ли как да пътуваш до София като се прибереш да те погледнат на частно, ако при вас не си харесаш АГ....

# 721
  • Мнения: 4 618
Ян, на фраксипарин 0.4 съм, + утрогестан 2 х 2. Днес нямаше как да сложа вагинално и го изпих. Мале, то било ужасно чувството.

Много ще ми дойде пътя да се връщам до София, след като се приберем. А майка ми и баща ми са с нас и няма как да се отбием по път. Ще видим като се приберем как ще съм и ако още ме боли, ще ходя в някоя частна болница в Стара Загора. Или в Ния мед или в Тракия.

# 722
  • Мнения: 5 067
Ясно... Мислех,ако си и на аспирин да не е от него , но от нмх няма как да е.... С кола ли сте? Да не би от пътя да те боли корема? Стискам палци всичко да е наред като отидеш на преглед!

# 723
  • Мнения: 4 618
С кола сме, да. Той още сутринта ме болеше корема. Не знам дали се е засилила болката от пътя. Ако само ми прицапва като се приберем, ще лежа и ще си почивам и ще кажа на мъжа ми утре сам да ходи да прибира котарака.

# 724
  • Мнения: 938
С кола сме, да. Той още сутринта ме болеше корема. Не знам дали се е засилила болката от пътя. Ако само ми прицапва като се приберем, ще лежа и ще си почивам и ще кажа на мъжа ми утре сам да ходи да прибира котарака.


Имаш ли но-шпа? То би ти помогнало и е ок за прием.

# 725
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 927
С кола сме, да. Той още сутринта ме болеше корема. Не знам дали се е засилила болката от пътя. Ако само ми прицапва като се приберем, ще лежа и ще си почивам и ще кажа на мъжа ми утре сам да ходи да прибира котарака.
Лежи си като си  дойдеш

# 726
  • Мнения: 4 618
Имам, Bobby. Сутринта пих 2 и на обяд пих 2 и не минава. Сега спряхме за тоалетна и зареждане. Ами направо кръв си тече, със мънички парцалчета. Не е силно, но си е кървене. Първият ми аборт беше същия. Започна с розовичко без болки, след няколко часа започна да се засилва, после започнаха болките и след два дена всичко приключи. Вече не съм обнадеждена. Решихме че ще качваме майка и татко на автобус в София. А ние ще отидем в Щерев.

# 727
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 861
Мини, съжалявам. Щом и гинеколога не е засякъл нищо във Виена ми прилича на кухо яйце..щом и утрогестана не спира кървенето.

# 728
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 927
Милата ,идете в Щерев! Имай вяра

# 729
  • Мнения: 938
Близо ли сте до София? Стискам палци да е някое отлепяне и да се закрепи все пак.

# 730
  • Мнения: 4 618
На 6 часа път сме от София. Сега влизаме в Сърбия. Още на ниския прогестерон ме налегнаха черните мисли и бях почти сигурна, че няма да го бъде.

# 731
  • Мнения: 5 067
Ееех, Мини Cry какво да кажа, много неприятно..
Но твоя прогестерон не беше толко нисък ,поне вчера доктора ми каза,че такива стойности са си ок... Ако искаш питай ги и в Щерев заради това ли е ,дано уцелиш адекватен лекар.
Все пак надеждата умира последна!

# 732
  • Мнения: 938
аНонИмнАа, страхът винаги ще е голям, но това не трябва да те спира. 2020-та имам аборт, 2021-ва успешна бременност. Изтреперих я цялата, но си струва. Ще дойде твоето щастие, сега се възстанови и се подготви.

Minnie , в момента надали ти е до това, но през Сърбия по-добре си спри мобилните (не знам на какъв план си, де). Ще стискам палци и ще чакам да пишеш, като се добереш до Щерев.

Бу,  сега върнах назад - оправи си зъба, нямат общо двете. Няма нужда да търпиш и тая болка сега.


Бу, анонимна, с огромна тъга ви "приемаме" в темата.
Анонимна, кюретаж ли ще ти правят? Ако да, няма от какво да се притесняваш, изобщо не боли, приспиват те за половин час, после няма силни болки, не е като да са те рязали. След това ще пуснете необходимите изследвания, за да видите какво може да е било и с нови сили продължавате напред. 🤗 Аз лично седмицата след аборта се занимавах с една картина за рисуване по номера докато слушах музика, смятам че ми подейства много терапевтично.
Мини, съвет нямам, но стискам силно палци!

Да, кюретаж ще ми правят с пълна упойка. Относно изчистването без намеса, мен лично ме е страх понеже до сега се тъпках с утрогестан и според мен дори тия зацапвания може да са от това, че съм се мъчила да се измиствам, но ме е страх да стои в мен да не стане по-лошо а и психически не мога да издържа. Сякаш предпочитам да отида утре и да се свършва с този ад. Пускала съм тромбофлия имам pai 4g/5g хетерозигот и mthfr хомозигот т/т. АГ каза, че според нея най-вероятно плода е бил с някой синдром и че това, че се е случило веднъж, не означава че ще се случи отново. Това ми беше първа бременност. Страха за втора последваща ще бъде много голям за жалост…

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 19:05 от Bobby_g

# 733
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 927
На 6 часа път сме от София. Сега влизаме в Сърбия. Още на ниския прогестерон ме налегнаха черните мисли и бях почти сигурна, че няма да го бъде.
пише след Щерев.
Аз имах 2 дни прицапване появило се след секс след овулация съм розово беше .

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 22:55 от nasito8988

# 734
  • Мнения: 4 618
Момичета, давам ъпдейт. Прегледаха ме в Щерев. Там са още плодния сак и жълтото тяло. Докторката видя и удебеляване, където според нея ще се появи ембриона. Според нея е имало леко отлепяне и за това е било кървенето. Вече се било резорбирало и не виждала причина за ново кървене. Простете ако нещо не съм запомнила вярно. Заради болките ми предложиха да ме хоспитализират и аз се съгласих. Сложиха ми система, за да успокоят матката. Тест за ковид ми правиха. Не съм болна. Joy Та утре моят доктор, при който си следях предната бременност, е на работа и ще ми го пратят.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт