Не е научен да показва любовта си 😔

  • 4 593
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 744
Може просто да не обича да го лигавят. Ако сексът е наред, приеми,че за него сте преминали към етапа големи хора с дете и цунките  и  муцунките вече са преминали.
Ако обаче не те желае , не проявява активност  и не правите секс, значи нещата не са добре.

Иначе тя и моята  тийнка така, като взема да и се "радвам" и ми вика Какво. Явно не всички хора обичат детинщини.

# 16
  • Мнения: 12 941
Именно, това е въпросът: има ли секс както преди, или е все по-малко?

# 17
  • Мнения: 15 258
Има известна разлика между лигавенето и нежностите. Да погалиш любимия, докато се разминавате пред кафеавтомата, е едно. Да му виснеш на врата с милоооооооцунцунцунцун е друго.

# 18
  • Мнения: 41 998
Научете го, щом толкова държите.
Опитвам,давам много любов,гушкам му се ,но гледа бързо да ме сиктирдоса,когато тръгна да му се радвам сякаш не разбира че му се радвам и следва въпроса "Какво".

Не всеки мъж понася такива изблици, въпрос на природа. ММ твърди, че не е понасял никой да го пипа преди мен (даже майка му). А и изобщо когато са концентрирани в нещо друго едно гушкане от небето не им пасва на много мъже. Май такъв си си го избрала, а и ти ми изгледаш леко досадна.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Още след първото сиктирдосване ще последва пълен игнор от моя страна и служебни отношения. Лично за мен е унизително да виждам, че ласките ми са нежелани, а аз да продължа да му се слагам или да го моля. Като не ще, не ще. Много му здраве. Малко достойнство нямаш ли?

# 20
  • Мнения: 21 744
Може би авторката е по-гальовна и и се иска мъжът и да се отнася също така към нея, но като  отмине първоначалната влюбеност, в която да кажем не може да си отлепи ръцете, повечето хора почват да се държат по обрано, то и иначе ще е страшна досада. Примерно аз не мога да мина покрай котката без да я сграбча любвеобилно, ама то и животното не винаги иска, камю ли човек.

# 21
  • Мнения: 3 350
Е, само с гушкане ли се показва любовта ?
Мъжете не си падат много по лигавщините май.
Важното е отношението, секса, вниманието.

# 22
  • Мнения: 3 258
Т.е може да прави секс, а не може да е целуне като се прибере?
Това за мен показва нещо съвсем различно и то не е хубаво. Ползва я за удоволствие, да му е оправен бита и да има дете. Дали е Станка, Иванка или Пенка за него няма никакво значение. На такова отношение му отговаря сериозен разговор, след като ще се темерути и няма да показва, че е щастлив с точно с нея, няма смисъл. Не мисля, че нещо може да компенсира това усещане, че една жена е обичана.
Сега да обяснявате, че мъжете са си такива - не не са си такива, точно този не е бил такъв преди да направи детето.
Няма какво да му се куми и да пита по форумите, директно си казва какво поведение очаква като негова жена.

# 23
  • Мнения: 2 224
аз пък смятам, че точно това отношение на мъжете, да са ласкави , докато те свалят после да стават дръпнати, е убиец на връзки

Но е важно и да си подхождат хората в това отношение, някой са по гальовни , други - не.

Моя ако спре да показва че ме обича и да иска да го целуна , почне да мрънка, аз ще му кажа , че ще отида на гости на приятеля си Пешо, че той обича да се целува

Много интересно и как искат секс без ласки, да не е е така муш муш и свършихме

Особено много мразя поведението, като споделиш , че то е болно от нещо, да ти каже , че “драматизираш”, това му се вика gaslighting  и не го правиш на хората, които обичаш

# 24
  • Мнения: 1 043
Звучи ми като да е охладнял. Това не се оправя и не се лекува. Просто е темерут и няма да започне тепърва отново да проявява нежност, както е било в началото. Живяла съм години наред с такъв, и аз не знам защо си го причиних. Накрая нещата завършиха логично с раздяла, но тази раздяла трябваше да се състои преди много години, още при появата на първите симптоми на неглижиране от негова страна. На такива, дето не са научени да показват любовта си или си показват истинското лице като студенокръвни темерути, много им подхождат рога, много чифтове рога. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 975
Любовта се изразява, не се учи.
А ти явно си я усетила ( за да създадете семейство и дете), а сега вече я няма според твоите възприятия.
Разшири хоризонта си и ако не я усещаш, имаш избор.

# 26
  • Мнения: 834
Звучи ми сякаш в началото е бил хлътнал и опиянен от новите отношения, но сте избързали с обвързването и сега може би осъзнава, че не те иска до края на живота си. Може би и ти си се променила след забременяването, може би му липсва свободата. Но не е добър знак и изглежда сякаш той се притеснява, че е направил грешка с избора си.

Не знам какво може да се направи, на твое място може би щях да съм на изчакване още малко и ако няма кардинална промяна скоро, просто бих продължила живота си без него. Другия вариант е просто така да си карате.

# 27
  • Мнения: 3 861
Много ли работи? Обръща ли внимание на детето? Прекарва ли време с вас иначе?

# 28
  • Мнения: 824
" Заживяхме заедно още първият месец от както се запознахме ,гушкаше си ме целуваше си ме ,абе любов каквато съм търсила. "........
Значи , не че не е бил научен, а просто е станал безразличен.
Или си има някоя за гушкане.

# 29
  • Мнения: 3 861
Отговори първо на зададените въпроси де…

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт