Трета сливица!!!

  • 118 958
  • 817
  •   1
Отговори
# 780
  • Русе
  • Мнения: 7 796
На следващата сутрин след операцията си тръгнахме за Русе.4 часа път са.Никакви проблеми сме нямали.

# 781
  • Мнения: 5 531
да ви се похваля ние въобще не сме имали 3 сливица,др.Кюлев остана озадачен от диагнозата,с която отидохме newsm78"каква сливица бре хора та вие сте съвсем здрави" #Crazyмигах,мигах и само питам"ама наистина ли,ама нали трябваше да ни оперират,ама,ама Embarassedнаправо добрата др.Първанова от 26пол.така ме беше наплашила,че още не съм на себе си.Здрави сме Laughingа такъв обстоен преглед не ни бяха правили,че то само с пръст за секунда ни бъркаха и край,ще я вадим да ама не,а светът е малък оказа се че с др.Кюлев сме от Банско и някога дори сме играли заедно,бащите ни са били военни,ама аз съм била малка,забравила съм го,а на него попаднах случайно,обадих се по тел.и за него имаше час на 21,това е  Joy
Вероника, аз вече си казах в предните страници мнението за д-р Първанова, сега го потвърждавам. Не е лош човек, внимателна е , но втори път не отивам при нея. Мария оперирах в Транспортна болница и не съжалявам - пак Френгов ще я оперира. Тя вече толкова е свикнала с него, че и не мисля за друга възможност. А преди години, аз нямах интернет и толкова информация, Първанова прегледа синът ми с опипване , заключи че е за операция, и ме убеди как безпроблемно се маха трета сливица само с местна упойка  -  е много е травмиращо за детето, и резултата е рецидив. smile3516 Така че, има свестни лекари, достатъчно информация, водете децата при тях.

# 782
  • Мнения: 128
Mamica, аз мисля, че те гледах при Милен Цветков и ако съм права ще те позная без проблеми. А пък аз съм с къдрава коса и детето ми се казва Момчил! За по-сигурно ще ти пратя джиесем номера си на лични! Вие до къде стигнахте с подготовката на операцията, кога мислите да правите изследванията и консултацията с алерголог?
Ние с Момчил на 1 юни трябва да сме на преглед при педиатър и анестезиолог в Токуда и да занесем изследванията. На 29 май ще го водя на алерголог да го тестуват, а на 30 май ще пусна кръвните изследвания и урината, дано не е късно!

# 783
  • Мнения: 128
Забравих относно концерта и ние имаме билети, но май ще ходи само мъжаът ми, но времето само ще покаже!

# 784
  • София
  • Мнения: 2 530
След операцията три- четири дни детето не трябва да се натоварва. Не трябва да тича, кара колело и да се изморява. Това ни казаха в Токуда.

# 785
  • София
  • Мнения: 3 611
И аз да се похваля и нашата операция мина вчера.В ИСУЛ при Доц. Тодоров.Всичко мина много бързо и безпроблемно(15мин),малко плачеше и му се виеше свят като го донесоха,но заспа и след около 1/2час се събуди спокоен.Към 12ч мина Доц. и каза че можем да си ходим.Нямаме никакви проблеми като изключим това,че той беше абсолютно шокиран от това което му се случи и още му държи влага.Той е много чувствителен и не търпи болка и рани,но се справи чудесно.На мама геройчето HugТова за натоварването и на нас ни го каза PeaceУспех на всички на които им предстои  bouquet

# 786
  • Мнения: 176
Да ви се оплача Sad
Както ви писах в четвъртък ни извадиха сливицата и всичко мина ОК.Но вчера нашия батко беше решил да реве и крещи за каквото му падне и операцията прокърви- необилно, но все пак имаше кръв в слюнката.Бегом на болницата , там ни сложиха някаква инжекция (не ми се търси името)за кръвоспиране и ни изписаха още една за всеки случай. И всичко това на фона на течен витамин С, който пием Shocked.
Днес обаче старата песен на нов глас пак крещи и мрънка и не чува от дума.
Вие как предпазихте вашите деца, моето не чува , както ви писах , от дума.Хем го е страх ,хем бързо забравя.

# 787
  • Мнения: 3 456
liani Честито! Радвам се за вас ! И както си пожелаваме тук- дано с проблемите да сте били до тук. !
naj mamaСъжалявам, че така е станало при вас. Сигурно ще трябва малко повече да си го поглезиш вашия баткотези дни. Предполагам, че ти е много трудно и с него и с бебето. Няма ли, кой да ти помага. Ако трябва наеми си някоя жена за няколко дни поне. Стискам ви палци всичко да е наред !!!  bouquet

# 788
  • Мнения: 22 948
Кажете ми,моля ви,детето трябва ли да е напълно здраво,за да го водя на преглед при Френгов?С предварително записан час ли става прегледа?

# 789
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
ние въобще не сме имали 3 сливица

абсолютно всеки като малък има 3та сливица, друг е въпросът дали тази 3та сливица е проблемна или не.
По-правилно би било да напишеш, че не сте имали проблемна 3-та сливица, а не че изобщо нямате 3-та сливица
 Peace
не съм неука,знам,че всеки човек я има,а аз смятам,че тук всички мами са наясно,така,че не ми казвай как да пиша и какво

ще се направя, че не съм обърнала внимание на това, което си написала и просто ще го подмина.
Дали правиш разлика между емотиконите все пак? Май - не.

# 790
  • Мнения: 3 456
Кажете ми,моля ви,детето трябва ли да е напълно здраво,за да го водя на преглед при Френгов?С предварително записан час ли става прегледа?
За  преглед можеш да го заведеш и болен. Още повече- виждам, че си от София. Френгов иска да е видял детето  и здраво, най-добре и здраво и болно, за да направи разлика, т.е , какво е състоянието на сливицата ( когато детето е здраво и , когато е болно), за да може да взема решение, налага ли се нейното отстраняване.

# 791
  • Мнения: 277
lorka извинявай, че не ти отговорих на въпросите, но имахме малко усложнения след операцията .Поддържа температура, не желае по никакъв начин да се храни и непрекъснато плаче и мрънко, отслабнал е 2 кг. и е много отпуснат и безжизнен. Кашля страшно много и от това го боли, направо  ooooh! Cry. Страшно много секрети му се стичат и от устата  и от носа и дъхът му е просто ужасен. Ушичките казва , че го болият, даже не ми дава и зъбите да му мия. Много тежко го преживява. Аз не очаквах такава развръзка и сега ми е едно  Blush

Правихме томпанометрия в транспортана и в ИСУЛ другото изследване, независимо че е малък за да сме още по точни в резултатите. Той съвсем усезаемо не чуваше, когато му говориш се приближаваше много близо до теб, всяка втора дума му беше А, Какво? порад тази причина и насрочихме по-скорошна дата за операцията. Проф. който го оперира каза, че особенно но дясното ухо нещата са били доста критични и то защото седим и ки чакаме да се регенерира третата сливица. Пепи не е боледувал, но беше просто нон-стоп със сополи.

# 792
  • Мнения: 4 176
Mamica, аз мисля, че те гледах при Милен Цветков и ако съм права ще те позная без проблеми. А пък аз съм с къдрава коса и детето ми се казва Момчил! За по-сигурно ще ти пратя джиесем номера си на лични! Вие до къде стигнахте с подготовката на операцията, кога мислите да правите изследванията и консултацията с алерголог?
Ние с Момчил на 1 юни трябва да сме на преглед при педиатър и анестезиолог в Токуда и да занесем изследванията. На 29 май ще го водя на алерголог да го тестуват, а на 30 май ще пусна кръвните изследвания и урината, дано не е късно!
Значи изследванията, ще ги направим на 30-31.05, защото Кюлев иска да ни види на 01.06. Патка съм и забравих да го питам кога, но, ще му с еобадя допълнително тия дни.

Иначе консултацията и тестовете с алерголог ги направихме в детски център " Здраве". Жената е много мила и предразполага детето.
Нямаме алергии.

Сега влязох да си редактирам мнението. Обадих се на Кюлев и ни иска на 01.06 към обяд в кабинета му.
А дали да нося направление този път? т.е нали само ще гледа изследвания? А за консултацията с анестезиолога да нося ли такова?

И наистина май, ако си с направление не плащаш. Цитирам, думите му: " в нашата болница имаме практика ПРИ ИЗБОР НА ЕКИП ЗАПЛАЩАТЕ 180 лв", което според мен значи, че ако не избираш - не плащаш. Вие какво мислите?

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:01 от Mamica

# 793
  • Мнения: 3 456
lorka извинявай, че не ти отговорих на въпросите, но имахме малко усложнения след операцията .Поддържа температура, не желае по никакъв начин да се храни и непрекъснато плаче и мрънко, отслабнал е 2 кг. и е много отпуснат и безжизнен. Кашля страшно много и от това го боли, направо  ooooh! Cry. Страшно много секрети му се стичат и от устата  и от носа и дъхът му е просто ужасен. Ушичките казва , че го болият, даже не ми дава и зъбите да му мия. Много тежко го преживява. Аз не очаквах такава развръзка и сега ми е едно  Blush

Правихме томпанометрия в транспортана и в ИСУЛ другото изследване, независимо че е малък за да сме още по точни в резултатите. Той съвсем усезаемо не чуваше, когато му говориш се приближаваше много близо до теб, всяка втора дума му беше А, Какво? порад тази причина и насрочихме по-скорошна дата за операцията. Проф. който го оперира каза, че особенно но дясното ухо нещата са били доста критични и то защото седим и ки чакаме да се регенерира третата сливица. Пепи не е боледувал, но беше просто нон-стоп със сополи.
jen, заведи го пак при професора, който го е оперирал. Доста време мина, а още има Т , болки...- струва ми се,че не трябва да е така. Аз съм правила инфекция след вадене на сливици и бях така. Не исках и не можех да ям от болки, имах Т...
Хайде, бързо възстановяване!!!  bouquet

# 794
  • Мнения: 5 531
В това лошо време толкова ми се иска операцията на Мария да беше насрочена за юни месец. Ако се задържи така студено студена сще взема да му звънна да видя не може ли да ни смести в графика. Мария пак нещо не ми харесва  -   носът си и тече, започна да пишка много често, и пак да се напикава нощем и този път и с кашлицата не може да се справиме, продължава да сикашля много грозно.
За баткото говорих много подробно с Френгов по телефона,  и той каза че иска секрет от гърлото и при него, но не препоръчва ако е отрицателен да бързаме. Каза че ако обаче има заключението на ревматолог и пулмолог, ще оперира и него. Но поне за сега ме разубеди. Няма да бързам, с Минко съм решила да изчакам, нещо за него не мога да се пречупя.
Успех на всички на които им предстои операция.

Общи условия

Активация на акаунт