Трета сливица!!!

  • 118 950
  • 817
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 531
Здравейте и от нас.
Да се отчетем - днес отменихме насрочената за 04.06 операция. Tired и сега трябва да чакаме чак до септември.Така че само ще следя темата.
Бързо възстановяване на всички дечица Hug
И аз да питам защо?  Все пак имате две седмици дотогава?

# 766
  • Мнения: 193
да ви се похваля ние въобще не сме имали 3 сливица,др.Кюлев остана озадачен от диагнозата,с която отидохме newsm78"каква сливица бре хора та вие сте съвсем здрави" #Crazyмигах,мигах и само питам"ама наистина ли,ама нали трябваше да ни оперират,ама,ама Embarassedнаправо добрата др.Първанова от 26пол.така ме беше наплашила,че още не съм на себе си.Здрави сме Laughingа такъв обстоен преглед не ни бяха правили,че то само с пръст за секунда ни бъркаха и край,ще я вадим да ама не,а светът е малък оказа се че с др.Кюлев сме от Банско и някога дори сме играли заедно,бащите ни са били военни,ама аз съм била малка,забравила съм го,а на него попаднах случайно,обадих се по тел.и за него имаше час на 21,това е  Joy

# 767
  • Мнения: 3 456
Ами нас Френгов за това толкова пъти ни връща, защото искаше да види сливицата, когато детето е напълно здраво, защото , когато е болно сливицата си е увеличена. При нас за съжаление нещата и двата случая не бяха наред

# 768
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
ние въобще не сме имали 3 сливица

абсолютно всеки като малък има 3та сливица, друг е въпросът дали тази 3та сливица е проблемна или не.
По-правилно би било да напишеш, че не сте имали проблемна 3-та сливица, а не че изобщо нямате 3-та сливица
 Peace

# 769
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Шани, каке, нали знаеш  луд умора нЕма.
Но ако трябва да сме сериозни е добре да има мами, които са минали по този път да ориентират други мами.
Друг е въпросът, че е добре тази Тема да се ковне, ако е възможно, но не знам кого да питаме затова дали е възможно newsm78

# 770
  • Мнения: 2 751
Друг е въпросът, че е добре тази Тема да се ковне, ако е възможно, но не знам кого да питаме затова дали е възможно newsm78
Да пишем на mamma?  newsm78

# 771
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Друг е въпросът, че е добре тази Тема да се ковне, ако е възможно, но не знам кого да питаме затова дали е възможно newsm78
Да пишем на mamma?  newsm78

Или на някой Модератор, знам ли? newsm78
Темата е много концентрирана с много информация и много личен опит с препоръки за различни д-р и прочие и е нещо като Информационна тема относно важна тема.

Аз съжалявам, че не се включвам често сега, но ще съм извън София до 10.06 Wink, (малко почивка) Wink, но имам нет и ще се включвам когато ми е възможно.

# 772
  • Мнения: 128
Mamica и нас ще ни оперира доктор Кюлев на 4 юни, сигурно ще бъдем заедно и надявам се, че всичко ще бъде наред!

# 773
  • Мнения: 193
ние въобще не сме имали 3 сливица

абсолютно всеки като малък има 3та сливица, друг е въпросът дали тази 3та сливица е проблемна или не.
По-правилно би било да напишеш, че не сте имали проблемна 3-та сливица, а не че изобщо нямате 3-та сливица
 Peace
не съм неука,знам,че всеки човек я има,а аз смятам,че тук всички мами са наясно,така,че не ми казвай как да пиша и какво

# 774
  • Мнения: 4 176
Mamica и нас ще ни оперира доктор Кюлев на 4 юни, сигурно ще бъдем заедно и надявам се, че всичко ще бъде наред!
Как, ще с епознаем? Аз съм една дебела с черна коса и съм много общителна Simple Smile

# 775
  • Мнения: 4 176
Сега се стеих нещо #2gunfire
На 04. сме на концерт на Iron Maiden, а тогава е и операцията на малкия. Много се двоумя дали да си продам билета и да не ходя. Минават ми и мисли да оставя детето на баба му. Чуде се. Вие какво, ще ме посъветвате? Хем не ми се ще да оставям детето, хем СТРАШНО много ми се ходи. Купили сме билетите първия ден като ги пуснаха.
Питам тези, които са минали по този път. Опасно ли е да оставя детето?
Ама наистина ми се ходи!

# 776
  • София
  • Мнения: 2 530
Мамиса, къде се спряхте за операцията?
И не, не е опасно да оставиш детето. Още повече, че ако бабата помага. Когато оперираха сина ми беше форумския купон, на който не отидох, за да бъда с него. А той даже не отчете факта  Wink, гледа си филмите и грам внимание не ми обърна. Но имай в предвид, че за концерта трябва да отидете няколко часа по- рано и след края му докато се измъкнете из навалицата, също ще отнеме доста време.

# 777
  • Мнения: 4 176
Мамиса, къде се спряхте за операцията?


 Но имай в предвид, че за концерта трябва да отидете няколко часа по- рано и след края му докато се измъкнете из навалицата, също ще отнеме доста време.
Аз писах, но си пропуснала. В Токуда при Кюлев.

За концерта знам.

# 778
  • София
  • Мнения: 2 530
Сигурна съм, че ще сте доволни. Стискам палци.

# 779
  • София
  • Мнения: 771
При нас днес на контролния преглед преди утрешната операция си се оказа проблемна трета сливица, въпреки че детето е здраво от един месец. Предния път на прегледа детето си беше болно и аз тайно се надявах сега да кажат, че е по-добре, но не стана. За това утре стягаме багажа и в болницата.

Аз пък се чудех дали на детето ще му понесе по-дълго пътуване, около 2 часа, на следващия ден? Ще са минали 24 часа от операцията и ми се иска да го оставя за няколко дни при майка ми, но още мисля по въпроса дали не е рисковано.

Общи условия

Активация на акаунт