Трета сливица!!!

  • 119 097
  • 817
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 456


На моят син също му предстои вадене на 3 сливица другата седмица в сряда при Френгов. От началото на Май е в къщи и не ми беше никак трудно да го задържа здрав. Един сопол не съм изтрила през това време, а на ясла си е вечно с хрема. Все пак ще направим операцията и се надявам в дългосрочен план нещата да се оправят най-после.
Ще ви стискаме палци !!!
Да пишеш после!!!
И моята дъщеря ще я оперира Френгов.

# 751
Na moiata dashteria iskaha da i praviat operacia predi godina. No az ne se saglsih i sega veche e na 4 i niama problem. Izrasna chestite nastinki. Nosa i vse oshte e slabo miasto, no s poveche uporitost minava

# 752
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Да пишете после как е минало при вас.
Стискам ви палци Peace

# 753
  • Мнения: 4 176
Na moiata dashteria iskaha da i praviat operacia predi godina. No az ne se saglsih i sega veche e na 4 i niama problem. Izrasna chestite nastinki. Nosa i vse oshte e slabo miasto, no s poveche uporitost minava
Незнам, но аз много се страхувам от трета сливица. Знам, че вреди на костите, умственото развитие и тн. Все пак това си е гной в главата. Махам я с радост!

# 754
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
айде Мамице и от мен стиснати палци за врабчо!  Peace
И споко... всичко свършва само за 1 миг, дето се вика  Grinning

Лио, Лио...  Laughing  bouquet Нямаш умора  Laughing

# 755
  • Мнения: 277
И ние от вчера сме без трета сливица и с вентилационни макарички  и на двете уши, при нас след оперативният период беше малко по тежък и до днес бяхме в болница, но от днес следобяд детенце е вече много по жизнен. Отказва категорично да се храни, пие само течности. Надявам се от утре да започне и леко да се храни. Операцията ни беше при проф.Бенчев в МВР болница, продължи около 40-50 минути, Пепи много зле понесе упойката. Оказа се, че има и тежко възпаление на дясното ухо и ни включиха антибиотик, а го заведохме видимо здрав.Аз си представях нещата доста по-кратки и не толкова болезнени, но явно с всяко дете е индивидуално. Причината да махнем третата сливица е постоянна храма и намелние на слуха, на едното ухо с около 60 процента. Сега се надявам да се подобрят нещата.

Успух на всички майки  и дечица на които им предстоят такива процедури.

# 756
  • Мнения: 5 531
: mam4e_mia  честито и от нас. И вече  много здраве  ви пожелаваме и никакви болести.  bouquet
И Мария след операцията кашляше много лошо, но само за 1-2 дена. Така че бързо ще се възстанови дечко.
Много здраве пожелаваме и на малчото на jen , и по-малко здравословни проблеми.
Успех на Mamica  и  нa kali.
Аз моят батко съм намислила да го водя в сряда при Френгов да видя и той какво ще каже, и дали накуп ще ги оперира мойте диванета.

# 757
  • Мнения: 3 456
И ние от вчера сме без трета сливица и с вентилационни макарички  и на двете уши, при нас след оперативният период беше малко по тежък и до днес бяхме в болница, но от днес следобяд детенце е вече много по жизнен. Отказва категорично да се храни, пие само течности. Надявам се от утре да започне и леко да се храни. Операцията ни беше при проф.Бенчев в МВР болница, продължи около 40-50 минути, Пепи много зле понесе упойката. Оказа се, че има и тежко възпаление на дясното ухо и ни включиха антибиотик, а го заведохме видимо здрав.Аз си представях нещата доста по-кратки и не толкова болезнени, но явно с всяко дете е индивидуално. Причината да махнем третата сливица е постоянна храма и намелние на слуха, на едното ухо с около 60 процента. Сега се надявам да се подобрят нещата.

Успух на всички майки  и дечица на които им предстоят такива процедури.
jen, пожелавам ви край на проблемите.  bouquet
 Би ли писала как установиха процентната загуба на слух. При моята дъщеричка правиха тимпометрия ( май така беша) и казаха, че дясното ухо има проблем, но процентно не са се ангажирали с цифра. Би ли ми писала , как се казва изледването, защото за рингометрия мисля , че е малък ( там , дето реагират на определен звук) и при малките деца резултатите винаги излизат таак завишени.

# 758
Здравейте и от нас.
Да се отчетем - днес отменихме насрочената за 04.06 операция. Tired и сега трябва да чакаме чак до септември.Така че само ще следя темата.
Бързо възстановяване на всички дечица Hug

# 759
  • Мнения: 3 456
Здравейте и от нас.
Да се отчетем - днес отменихме насрочената за 04.06 операция. Tired и сега трябва да чакаме чак до септември.Така че само ще следя темата.
Бързо възстановяване на всички дечица Hug
Защо така ? Дали ще може да я дадат на нас, ако се обадя по телефона. Би ли ми писала на чие име е запазена датата, ако нямаш нищо против да я вземем ние- може и на лични.

# 760
  • Мнения: 4 176
Да с еотчета и аз. Laughing
Днес бяхме в Токуда при Кюлев.
Имаме дата за 04.юни.
Сега остава да запазя малкия здрав.

# 761
  • на село
  • Мнения: 3 965
На моят син също му предстои вадене на 3 сливица другата седмица ... . От началото на Май е в къщи и не ми беше никак трудно да го задържа здрав. ...и се надявам в дългосрочен план нещата да се оправят най-после.

Ох и аз така се надявах, но още с пускането на ясла и първата седмица се обзаведе с кашлица и хрема, сега пак си е у дома.
Преди операцията и след нея си беше в къщи около 2 месеца и си беше съвсем здрава, ама пуста ясла...
На всичкото отгоре и шарка има в групата им, дано поне с това не се обзаведем.
Ох изплаках ви се, но имах такива надежди, че болестите с ваденето ще спрат.

# 762
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да с еотчета и аз. Laughing
Днес бяхме в Токуда при Кюлев.
Имаме дата за 04.юни.
Сега остава да запазя малкия здрав.

Стискам палци на наборчето!  Praynig

# 763
  • София
  • Мнения: 771
На моят син също му предстои вадене на 3 сливица другата седмица ... . От началото на Май е в къщи и не ми беше никак трудно да го задържа здрав. ...и се надявам в дългосрочен план нещата да се оправят най-после.

Ох и аз така се надявах, но още с пускането на ясла и първата седмица се обзаведе с кашлица и хрема, сега пак си е у дома.
Преди операцията и след нея си беше в къщи около 2 месеца и си беше съвсем здрава, ама пуста ясла...
То е ясно, че тръгнат ли на ясла пак са болни, ще бъде цяло чудо, ако от раз престанат да се разболяват, но все пак не може цял живот вкъщи да ги държим като заложници. При вас само до кашлица и хрема ли се стигна или стана и по-сериозно? И кога е правена вашата операция?

# 764
  • на село
  • Мнения: 3 965
kali - да, само кашлица, зачервено гърло и сополи, като я усетих веднага я оставих в къщи и вече се оправи - само със сироп АСС и коларголови капки.
Операцията и беше на 17 април.
А това за яслата - напълно си права, дано поне като поотрасне още и изгради имунитет, че ми омръзна вече от сополи.

На вас стискам палци и всичко да мине леко   Hug.

Общи условия

Активация на акаунт