Предстои ми лапароскопия

  • 79 871
  • 545
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 75
Ако избереш София ти препоръчвам  д-р Стаменов ,много е добър .Успех

# 481
  • Мнения: 334
Момичета, а колко време се остава в болницата? На мен ми предстои лапаро в края  на седмицата. Шубе ме е та знае ли се, ама съм се решила и това е. Още някои изследвания ми останаха да направя и насрочваме деня. Благодаря Ви предварително за споделените преживявания.

# 482
  • Мнения: 409
Az ve4e imam edna laparoskopia na endometriozni kisti. Verno,4e ne boli i barzo se digash na kraka, no moite kisti se poiaviha otnovo 6 mesetsa sled tova. Na vsi4ko otgore sled operasiata doktora mi kaza,4e mi e ostavil edna ot kistite, koiato bila na piko4nia mehur i bilo riskovano da ia maha s laparoskopia. Ta sega pak ste me operirat.Tozi pat laparotomia. Dano da iz4istat po-dobre. Niakoi da ima vpe4atlenia ot klinikata na Shterev i da znae kolko struva laparotomia s napravlenie ot li4en lekar?

# 483
  • Мнения: 110
Момичета, а колко време се остава в болницата?
На първия ден те приемат, аз отидох в 9,00 и на следващия те изписват около 10,00 ако всичко е наред, пък и зависи в каква клиника си частна или общинска, в общинската май престоят е 3 дни.
Успех!  bouquet

# 484
  • Мнения: 104
Във Варна ми казаха за д-р Кузовски(младия)в университетска болница,за София за д-р Тюфекчиева,но на нито единия нямам координати.
Мога да дам координатите на д-р Тюфекчиева. Страхотен специалист е. Аз правих миомектомия при нея. Като оператор е една от най-добрите.

# 485
  • Мнения: 989
За Варна препоръчвам д-р Александров - най-добрия е, макар че моето лапаро беше в София по други причини. Мога да ти дам негови координати ако желаеш.
За д-р Тюфекчиева мога да кажа само, че е перфектна за лапароскопии и хистероскопии. Моето лапаро беше при нея и съм много доволна. другият месец ми предстои и хистероскопия. Мога да ти дам и нейни координати.
Общо взето който и от тези двамата да избереш няма да сбъркаш. Разбира се има и много други специалисти. Успех!  Hug

# 486
  • Мнения: 334
Писанка благодаря за отговора! Аз съм в частна клиника и не знам колко ще остана, но едва ли ще е дълго.

# 487
  • Мнения: 939
О, Сунарче, ти се появи  Hug

# 488
  • Мнения: 334
 Simple SmileЗдрасти Мише!! Ами борбата продължава, ама скоро не съм минавала през седмичната темичка, забелязах само че има нови момичета, нямам много време да пиша! Стискай палци да е успешно лапарото Praynig Praynig и да  не ми махнат тръбата, че много ще се стресирам.
Ще пиша като мине всичко!

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сунарче,успех,мила.И да пишеш!!!

# 490
  • Мнения: 939
Успех и от мен!  Praynig Praynig Praynig Hug

# 491
  • Мнения: 2 422
Успех Сунарче няма да ти махнат тръбата да знаеш Simple Smile кога ще ти е лапарото насрочиха ли датата.
Ще стискам палци  Praynig

# 492
  • Мнения: 110
Сунарче, ще стискам палци всичко да е наред!
Късмет мила и Бог да е  с теб! Praynig

# 493
  • Мнения: 334
Благодаря Ви Писанка, Мая, Мишка, Цеци! За понеделник съм в графика! Ще пиша като изляза от болницата! Целувки и Успех и на Вас!

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сунарче,още веднъж много стиснати палци и само добри новини!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт