Предстои ми лапароскопия

  • 79 838
  • 545
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 939
Сунарче, само хубави неща ти желая! Дано излезеш с добри новини! Praynig

# 496
  • София
  • Мнения: 2 381
Благодаря Ви Писанка, Мая, Мишка, Цеци! За понеделник съм в графика! Ще пиша като изляза от болницата! Целувки и Успех и на Вас!
Имаш едни палци и от мен!  Praynig   bouquet

# 497
  • Мнения: 409
Niakoi 4uval li e za Dr Trakova ot Plovdiv? Imashe 4asten kabinet do tunela na yl. 6-ti septemvri.

# 498
  • Мнения: 38
здравейте момичета,ето че и моето лапаро наближава до понеделник оставт 4 дена и аз всеки изминат ден се панирвам все повече и повече,макар че не ми е за първи път.ще правя лапарото при стаменов знае ли някой колко е престоя в клиниката трябва ли да си нося нещо и т.н.

# 499
Здравейте,ходих в Б-с при д-р Калчева и тя ми препоръча да ми направи лапаро доц.Маркова във Варна.Смятам да я послушам,но си запазих час за преглед едва след месец ,а евентуално като отида за още след месец ще ми насрочи лапаро и за мен е голямо губене на време.Иначе ми каза,че след операцията си продължява и лечение,докато при други те зарязват.Някой има ли впечатление от нея ,моля споделете или как да се вредя по рано поне за прегледа.Благодаря ви за подкрепата.

# 500
  • Мнения: 409
Hululu, niama strashno. Az sled moita laparo se kefih i si vikah "ei,padna mi se i na men da si poleja malko v legloto i da pomarzeluvam,a ne da rabotia". Ti znaesh, bolkata e minimalna,samo se 4uvstvash malko kofti. To tva mai e po-skoro ot ypoikata. Iskai le4enie sled tova nepremenno. Na men ne mi napraviha takova i kistite mi pak porasnaha za 6 mesetsa.
Yspeh i gore glavata.

# 501
  • Мнения: 2 422
Сунарче ще чакам добри резултати Praynig в сряда претполагам , че тогава ще те изпишат Simple Smile Heart Eyes

# 502
  • Мнения: 2 422
Сунар как си пиле исписаха ли те  вече трябва да си в къщи при мъжо  newsm78 май Thinking.
Как мина лапарото  bouquet

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Айде,Сунарче,обеща да пишеш!Дано всичко е наред!

# 504
  • Мнения: 2 422
Виждам те пиши

# 505
  • Мнения: 334
Здравейте мацки! Появих се!
Мина пустото чуда, ама как ме беше шубе само... Praynig
Изписаха ме в сряда, обаче в къщи нямам компютър, та сега се добрах до офиса и ето резултата:
Две проходими тръби, отстранена киста на на единия яйчник - точно на входа на тръбата била пустата!! Но и малък миомен възел/ бяхме го видяли преди операцията - пълно щастие няма!! Докторката каза, че не страшно, а и аз преди операцията и казах че докато  не родя не искам да се пипа миомния възел, пък после каквото рекъл Господ!
Та засега докторката  каза че имам шанс да стане и по естествения начин, даже очаквала да съм по-зле, като се има предвид оперирания апандисит.. ама да видим... Още се възстановявам, а после..кекссссс..
Между другото още се чувствам с подут корем и все едно ми е тясна кожата, имам и сърцебиене, но дано по-скоро да отшуми!
Освен това същия ден в който ме оперираха една моя приятелка роди момченце и така се заредих с положителни мисли, че аз съм следващата!!
Пожелавам Ви и на Вас да имате успехи в нашата борба!
БЛАГОДАРЯ ВИ ,че ме мислите!
Отивам да махаме конците! В понеделник ще се видим в седмичната!
Чао за сега!!
Hug Hug

# 506
  • Мнения: 1 950
Браво Сунар, много се радвам, че всичко е минало Hug
За възела не се притеснявай, аз също имам един, стои си нито намалява, нито расте.
Бързо възстановяване и скоро да ни зарадваш Laughing Hug

# 507
  • Мнения: 2 422
Бравоооооооооооооо Аз кво ти казах , че никва тръба няма да ти махат ша слушаш кака си да няма шамарки Mr. Green
Цунки  bouquet Heart Eyes и бързо възтановяване Peace Hug

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ееееее,Сунарче така се радвам за добрите новини.Дано от тук натам са само такива,че даже и много по-добри!!!

# 509
  • Мнения: 263
Здравейте мили момичетя! Моята лапароскопия беше на 15 август в Добрич. От тогава не съм Ви писала, но всеки ден Ви чета. Тогава бях отчаяна, сега пък объркана. Ходих при доц. Маркова във Варна преди три дни. Занесох си епикризата. Оказа се, че в нея нямам формулирана точната диагноза. Извадката от оперативния протокол е следната: Матка в АVF, с нормална форма и големина.Двустранно яйчници - с нормална форма и големина. Маточни тръби - двустранно уплътнени, подвижни, със сраствания в областта на ампуларната част. Двустранно не пропускат контрастна материя.
На въпроса на доцентката: дали е хидросалпингс-цитирах думите на докторката, която ме оперира-Да!-така ми каза, когато я попитах. Доц. Маркова ми обясни, че ако е хидросалпингс пречи на имплантирането на яйцеклетката при инвитро.  Незнам вече какво да мисля?

Общи условия

Активация на акаунт