Предстои ми лапароскопия

  • 79 766
  • 545
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 844
здравей,изследванията ми са в норма на мажа ми също,но съм с полукистоза на двата яйчника и нямам уволация.И доктора ми каза че трябва да МИ СЕ направи лапаро и после ще се види.Ама нещо нямам много вяра на този доктор и не знам как да дам 800 лв. без да сам сигурна че ще се оправя и че няма да ме използват за още.Всички прегледи минаваха много бързо без обяснения.А колкото за ендометриозата четох какви са симптомите в интернет.
  потърси задължително и второ мнение и то  от специалист!  много е важно да имаш доверие на лекаря който ще се заеме с твоя проблем! бих ти препоръчала д-р Попов - шейново , ако решиш. пожелавам, ти успех и не се отчайвай , винаги има изход! newsm10

# 541
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз съм твърдо ЗА Попов в "Шейново". Успех!  Praynig Hug

# 542
  • Мнения: 7
Много ви благодаря за мнението.Сигурно ще отида до Шейново,а някой знае ли специалист в Пловдив,защото сега живея тук.И искам да се консултирам отново.

# 543
  • Мнения: 7 716
Най-добре се ориентирай към София.

# 544
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте, дами, някои от вас познавам от другия подфорум, други - не. Ама да се запиша и тук. Предстои ми лапароскопия -  без да искам. Насочена съм към д-р Попов от "Шейново" - случайно - на хазартен принцип. Прегледът ми е в четвъртък. Прочетох добри мнения за него, все още нямам лични впечатления. Искам да ви попитам - коя от вас е минала тази операция по Здравната каса и имало ли е проблем. В коя фаза от цикъла я правихте и колко време след операцията най-рано можете да напуснете болницата? Какъв е шансът да се забременее след интервенцията?
 Не се съмнявам в успеха на всички, които имат моята мечта. Затова пожеланията ми към вас са тя да се сбъдне колкото се може по-скоро!

# 545
  • Мнения: 4 324
А дано, новата тема донесе повече положителни резултати от лапароскопиите!

Общи условия

Активация на акаунт