Мами, от кой месец на бременността ви протече коластра ?

  • 2 929
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Ами според мен това е супер  Hug
На мен ми потече в седмия месец и до ден днешен си имам кърма в изобилие Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Успех!!!!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 982
Към 7-ия месец ми зацапваше сутиена,не течеше.Още кърмя.Не мисля,че е обезпокоително.

# 17
  • Мнения: 131
Може да се каже че съм на финалната права а все още няма и помен от такова нещо. Предполагам че е до организъм.

# 18
  • Мнения: 1 382
От тези, които нямаха коластра през бременността съм и още кърмя Simple Smile

# 19
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Нищо не е текнало още ooooh!! (не, че съм се притеснила)

# 20
  • Мнения: 875
на мен ми потече след като родих

 Peace

# 21
  • Мнения: 314
Още от петия месец.
Напълно нормално е при теб Simple Smile

 Peace

# 22
  • Мнения: 1 294
Не ми е потичала по време на бременност.

# 23
  • Мнения: 5 178
Не ми е потичала по време на бременност.

# 24
  • Мнения: 281
  В началото на седмия ми потекоха гърдите и докрая си ходех с подплънки , в противен случай   Embarassed  изпадах в притеснителни ситуации, впредвид че беше и  лято и петънцата си личаха. Бебчето ми е на 6месеца и все още го кърмя!  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 230
Не ми тече коластра. От любопитство да разбера как изглежда коластрата съм си стискала гърдите. Голяма тъпотия, ама ... Та 2-3 капки излязоха нищо повече. Когато лежах за задържане имаше едно мамче, която беше постоянно с намокрени нощници. Помня че беше в 8ми месец.

# 26
  • Мнения: 372
на мен ми потече едва след раждането

# 27
Ох, колко се тюхках, че нямам коластра. Всички ми обясняваха, че било признак за това колко кърма ке имам. Дрън, дрън.... Все още кърмя и съм заместила само 2 храненета.

# 28
Потече 2 дни след като родих. Ох, колко се тюхках, че нямам коластра. Всички ми обясняваха, че било признак за това колко кърма ще имам. Дрън, дрън.... Все още кърмя и съм заместила само 2 храненета.

# 29
  • Мнения: 817
Не ми тече коластра. От любопитство да разбера как изглежда коластрата съм си стискала гърдите. Голяма тъпотия, ама ... Та 2-3 капки излязоха нищо повече.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт