Ще си махам космите на ръцете...

  • 8 368
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
епилатор, поне може сама да контролираш бързината или да спреш ако те заболи...
Не е толкова ужасно след няколко проби... Wink

# 16
  • Мнения: 780
мен пък с епилатора не ме боли чак тооолкова много , но ми излизат едни гадни пъпки с връхчета / като трънчета / и затова се отказах .

# 17
  • Мнения: 528
Благодаря ви за експресните отговори  bouquetЯсно е, вече-ще ходя при козметичката тия дни WinkЛошото е че тая кола маска много ме изнервя-по принцип ходя един път месечно за махане на мустачките и винаги ми потичат сълзи от болката.Би трябвало и аз да съм свикнала, вече 2 години си махам там космите....ама уви SadНе си и помислям каква болка ще бъде при ръцете...

въобще не се притеснявай, на ръцете не боли като при мустачките...смело отивай на козметичка Peace
а пък ако  много те е страх, пробвай с крем Veet  Peace

# 18
  • Мнения: 5 622
И аз от сравнително скоро си ги махам. Не дразнеха, но от както и мъжът ми си ги маха и на ръцете, не върви аз да имам, пък макар и светли  Wink

Аз ходя на кола маска сравнително рядко- на около 1.5-2 месеца- едва като почнат да стават малко по-дълги и видими  Peace

# 19
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.

# 20
  • Мнения: 5 622
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.

Много си правя. Изключения правят тъмните жени, с черни косми по ръцете. При тях си е необходимост, от където и да го погледнеш. При нас, останалите е просто прищявка. И с косми и без, все тая, аз разлика в себе си не виждам  Wink

# 21
  • Мнения: 5 577
Много космат стана тоя подфорум - дупета, ръце.

По темата - аз ги махам от как прочетох тук, че се махали.  BlushПреди това на една форум среща запретнах ръкави и сериозно отправих въпроса дали има нужда да махам.  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 495
При нас, останалите е просто прищявка.
Именно, и аз така.В последно време ми е фикс идея даже-постоянно гледам на жените ръцете Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз си ги махам с епилатор. Боля ме само първия път, вече не усещам нищо  Peace
и пре мен #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Първите няколко пъти ходих на козметик, после вкъщи с епилатора.Не мога да чакам да пораснат за кола маска.
мен пък с епилатора не ме боли чак тооолкова много , но ми излизат едни гадни пъпки с връхчета / като трънчета / и затова се отказах .
Аз също го имах този проблем,но намерих тук във форума една рецепта за пудричка,която се приготвя в домашни условия и ми реши проблема.

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.
Не е точно така....аз съм нито светла, нито тъмна, но в 4 клас взех, че си обръснах ръцете Crazy...детска му работа, но от тогава станаха много гадни Sick. Скоро един приятел на мъжът ми си запретна ръкавите и забелязах, че ръцете му са съвсем гладки, каза че не си ги махал, просто нямал....от тогава са ме затресли едни комплекси и в най-скоро време ще ги махна.

# 26
  • Мнения: 10 758
Миналия месец го махнах за втори път(първия беше лятото).Изобщо нямах нужда, защото са руси, но ме дразнеха( що така и аз незнам).Сега ги погледнах, ми те изобщо не са пораснали.
А, забравих да кажа - махна ми ги козметичката с кола маска.
Беле, не боли изобщо кака. Wink

# 27
  • Мнения: 2 550
Това за ръцете е по-скоро мода отколкото необходимост.Ако не си си махнал космите на ръцете значи не си много в крак с днешното време така да се каже.Махала съм ги веднъж едно лято,но вече не.

Ми не съм съгласна с теб. Аз си ги махам, защото си харесвам ръцете без косми...те са светли по принцип и все пак хич не ми липсват. Въпрос на вкус.

# 28
  • Мнения: 1 165
С кола маска.Боли, но само в първия момент и не е нещо непоносимо.Пробвала съм и сама с епилатор и ленти, но най-барзо става с кола маска при козметичката.

# 29
  • Мнения: 10 758
Мен не ме боли, а ме гъделичка.

Общи условия

Активация на акаунт