Слагате ли нещо във водата като къпете бебето?

  • 6 143
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 264
Чак пък да застрашава живота...
Почти всички ние сме къпани в солена вода. Вредно е, ако осолиш бебето като сланинка след банята  Sick Иначе няма нищо страшно. Ако застрашаваше живота, то ина море не бива да се води детето.  newsm78
Ха ха ха  Simple Smile
Майка ми от мен научи, че някои слагали сол  и беше не по-малко изненадана  Shocked ooooh!

Аз веднъж седмично слагам шампоан (бебешки) във ваничката, иначе само вода.
Затова казвам почти  Wink

# 136
  • Мнения: 26
Аз слагах отвара от лайка, мащерка след първия месец, много хубаво влияе на кожата на детето.

# 137
  • Мнения: 183
чиста вода ние да не се къпем в разни подобни саламури #Crazy Laughing

# 138
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Винаги слагам. Сол, чубрица, черен пипер (но малко, да не люти на очите), бахар и едно- две дафинови листчета. Понякога за разнообразие добавям Вълшебен вкус на Маги.

# 139
  • Мнения: 4 447
Аз слагам пяна. Това за солта май ш определени случаи се правеяе и то с морска сол... А баба ми ме посъветва, да ши открехна, да му слагам солчица, че да не му меришели краченцаата!  ooooh!  Joy

# 140
# 141
  • Мнения: 750
Винаги слагам. Сол, чубрица, черен пипер (но малко, да не люти на очите), бахар и едно- две дафинови листчета. Понякога за разнообразие добавям Вълшебен вкус на Маги.
Joy Joy Mr. GreenТова ми хареса...и то много! hahaha

# 142
  • Мнения: 9 487
Да-играчки Laughing

С каква идея ще слагаш сол във водата?????
Да не би "за да не мирише потта на бебето"?
Ако не се къпе човек, ще мирише, колкото и да се соли Mr. Green
Недей се връзва на бабини девитини, с които само ще си докараш проблеми на теб и бебето ти. Peace

# 143
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Тц Mr. Green!

# 144
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Нищо не слагах,въпреки протестите.
Казах им първо те да се осолят да видя как добре действа и тогава ще слагам и аз яйца и други дивотии.От тогава спряха да мърморят,че детето ще се поти и т.н.

# 145
# 146
# 147
  • Мнения: 649
Може да сложиш само няколко зрънца калиев бикарбонат, ако има някакво зачервяване бебето, или обрив, но да внимаваш да не попадне водата във очичките.
аз от скоро правя пяна от шампоан, за да им е забавно, но иначе-само чиста вода.

# 148
  • Мнения: 795
Слагах само първите 2 месеца едно масло на Мустела, оттогава нищо не слагам!

# 149
  • Мнения: 2 616
И ние сме фенове на козметиката на Бюбхен!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт