мъдрец на 25-годишна възраст?

  • 6 533
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Параснаха на 20 годишна възраст 6 броя /отгоре пораснаха по 2 един върху друг / едвам ги изчаках малко да се подадат и извадих 2 тези към венеца/, след време извадих и още един от горе. Това беше вече към 45- 47 години. Останах само с  1 от горе и о ужас започва нещо да ме боли  ,мисля си този заболекар не ми извади добре зъба отивам при него и казвам да погледне а той изумен извика ,но това е зъб нека да видим какво ще стане и така аз на 50 години само от горе се сдобих с два чисто нови мъдреци. Там където е един е на мястото си ,но от дясната страна отново са 2 един върху друг, но не ми създават за сега проблеми . Растяха много бавно години , но без болка. За съжаление от долу нямах този късмет. Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 2 839
На 30 съм и чакам още 2 да порастнат.
А аз на 32 още нямам мъдреци.
Аз съм на 27 и още нямам... ама като ви слушам как боли и как си ги вадите #Crazy , не ща и да имам Sad Sick Cry
Ами щото толкоз вий акъля  Crazy
 Hug

НЕ са ме боляли мен, до човека е. Говоря за самия растеж. Тези които се наложи да ги извадят бяха развалени, болят ме примерно един ден, отивам, вадят, и туй то  Grinning

Скорошно помъдряване на всички  Wink

# 17
  • Мнения: 9 093
Приема се, че до към 30 годишна възраст тряба да се появят мъдреците.
На някои хора въобще не поникват Simple Smile
Днешната младеж пък се радва на липса на такива зъби (това е по наблюдение на братовчед ми, който е зъболекар).
И моите ги няма още никакви, на 23 съм Rolling Eyes
И много ме е страх ако почнат да ми растат...сигурно ще трябва да ги вадя...това са най-безполезните съби.

# 18
  • Мнения: 463
Днешната младеж пък се радва на липса на такива зъби (това е по наблюдение на братовчед ми, който е зъболекар).

не е мъдра днешната младеж и затова Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт