Отговори
# 645
  • Мнения: 236
Аз мисля да закупя този комплект за баня на мустела. Относно сгъваемата кошарка ,когато питах в магазина ми казаха ,че не трябва да се взима друг матрак,но този който е на нея не ми изглежда добър. Четох и,че не е препоръчително да се спи за дълъг период в такава кошарка и сега не знам дали да не вземем обикновена кошарка🤔 за първи път ще имам бебче и не знам кое е по- добрия вариант.
Преносимата кошарка е тази и е с този матрак както е и на снимката. Да купя ли друг матрак🤔?
 .

# 646
  • Мнения: 138
И ние предпочетохме сгъваемата кошара пред дървените. От магазина ни казаха, че няма никакъв проблем за ползване по-дълъг период, но е много важен матракът. Ние заложихме на Magniflex pierre cardin.

Аз мисля да закупя този комплект за баня на мустела. Относно сгъваемата кошарка ,когато питах в магазина ми казаха ,че не трябва да се взима друг матрак,но този който е на нея не ми изглежда добър. Четох и,че не е препоръчително да се спи за дълъг период в такава кошарка и сега не знам дали да не вземем обикновена кошарка🤔 за първи път ще имам бебче и не знам кое е по- добрия вариант.
Преносимата кошарка е тази и е с този матрак както е и на снимката. Да купя ли друг матрак🤔?
 .

# 647
  • Мнения: 2 138
Вие си преценете каква кошара да си вземете - сгъваема или не. Но матрачето е важно за бебето. Този матрак, които върви с кошарата, не ми се струва добър за постоянно ползване.

# 648
  • Мнения: 236
Може ли да споделите каква кошарка сте взели 😊
И ние предпочетохме сгъваемата кошара пред дървените. От магазина ни казаха, че няма никакъв проблем за ползване по-дълъг период, но е много важен матракът. Ние заложихме на Magniflex pierre cardin.

Аз мисля да закупя този комплект за баня на мустела. Относно сгъваемата кошарка ,когато питах в магазина ми казаха ,че не трябва да се взима друг матрак,но този който е на нея не ми изглежда добър. Четох и,че не е препоръчително да се спи за дълъг период в такава кошарка и сега не знам дали да не вземем обикновена кошарка🤔 за първи път ще имам бебче и не знам кое е по- добрия вариант.
Преносимата кошарка е тази и е с този матрак както е и на снимката. Да купя ли друг матрак🤔?
 .

# 649
  • Мнения: 796
Скрит текст:
Цяла бременност боря Streptococcus agalactiae. Както sprin queen казва, част от нормалната флора е, ама като си бременна ти пада имунитета и тая бактерия може да вземе превес.
На раждането най-вероятно ще си на антибиотик. Защото и да я изчистила сега, пак ще се появи. Гледай преди раждането да ти направят микробиология, че за новородено може да е опасна.

Днес бях на преглед. Казаха ми да взема да пия сега антибиотик и в 37-ма седмица ще пуснем пак секрет. Ако е чист, няма да имам вливания на самото раждане.
Бебетата изследват ли ги при раждането? Какво ви изписаха да пиете на вас?
Благодаря, момичета. Успокоих се малко.
Антибиотик според антибиограмата.   За изследване на бебето питай твоя АГ как процедират в болницата.

# 650
  • Мнения: 612
Привет момичета!
Не съм писала тези дни. Вчера бях на преглед - там пък измериха бебето 2030гр. За справка - минала седмица на фаталната ми казаха че е 1400гр и е много мъничка. Та не знам вече и аз на кое да вярвам. В коремчето още има изоставане от 1 седмица, но главичката и бедрото дори отговарят на по-късна седмица, което докторката каза, че е добре. Като цяло според АГ, всичко е нормално, по техните параметри бебето си е в норма. Записаха ми и тонове, които също бяха ок. Малко се поуспокоих, дано няма повече поводи за притеснение.

Да ви се оплача от Рая Тойс. Средата на м. май поръчахме кошара с максимален срок на изпълнение 45 дни, които вече минаха. Днес звъннах да питам какво става и ми казаха, че още не е изработена дори...не можаха и да кажат в какъв срок да я очакваме. Направо нямам думи.

# 651
  • Мнения: 1 324
О, Рая тойс във Варна ги мързи да гледат... Пет пъти ходихме с мъжа ми и петте пъти нищо не си купухме. Седнали там три мадами и си приказват.. нито добър ден, нито нищо. Ужасно разочарование е обслужването и консултацията... никакво го няма.

# 652
  • Мнения: 207
Момичета болката в ляво и дясно долу контракции ли са? За първи път получавам такава дори не е придърпване или да усещам като някакво разтягане. Започнах да се притеснявам и мисля на отида до болницата за преглед.

# 653
  • Мнения: 612
Коремът ти твърд ли е? Колко време продължава болката? Повлиява ли се от но шпа например?

Момичета болката в ляво и дясно долу контракции ли са? За първи път получавам такава дори не е придърпване или да усещам като някакво разтягане. Започнах да се притеснявам и мисля на отида до болницата за преглед.

# 654
  • Мнения: 207
Коремът ти твърд ли е? Колко време продължава болката? Повлиява ли се от но шпа например?

Момичета болката в ляво и дясно долу контракции ли са? За първи път получавам такава дори не е придърпване или да усещам като някакво разтягане. Започнах да се притеснявам и мисля на отида до болницата за преглед.

Не не ми е твърд и не съм пила но шпа само магнерот.

# 655
  • Мнения: 282
Като при цикъл ли е болка? Каква е- тъпа или остра?
Аз от няколко дни имам много постоянни болки като при цикъл и е много неприятно, но пия магнезий и но шпа и олеква за някакво време. Ако не е силно стягане в целия корем, сигурно са подготвителни.
Аз имам чувството, че и стомаха ми се е свил, хапвам три хапки и преяждам, даже днес ми се и гадеше. Мн неприятно

# 656
  • Мнения: 2 138
licorne, супер новини! Дано нямаш поводи за притеснение вече , както и всички останали тук 🌷

Мен се е случвало да ме боли не мога да разбера точно какво... Сякаш ниско долу, където ми е разреза. Но като мина през тоалетната всичко се оправя.. Случвало ми се е 2-3 пъти вече откакто съм с голям корем.

Georgieva9, дано е някакво временно неразположение само. Пиши какво става

Аз пак да питам майките на летни бебчета - в болницата с къси или дълги дрехи обличат новородените?

# 657
  • Мнения: 207
Болката беше остра. АГ ми каза че това е от притискане, контракциите били централни а не в ляво или дясно.

# 658
  • Мнения: 1 893
В Майчин дом бяха с дълго ръкавче

# 659
  • Мнения: 282
Мами, спешно, хвана ме някакъв стомашен вирус и не мога да отлепя от тоалетната. Писах на АГ, но още не е отговорил. Знаете ли някакво лекарство подходящо за бременни? Страх ме е от обезводняване.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт