отказвате ли секс на мъжа си?

  • 12 010
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 197
Никога не се е случвало да отказвам. Също и на него. Е, от време навреме някой от нас заспива и тогава другия се примирява. Слава богу това е рядкост.

# 31
  • Мнения: 634
Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
много точно казано  Peace
Peace Peace
И аз съм на същото мнение Peace

# 32
  • Мнения: X
Изключително рядко се случвало да си отказваме ласки един на друг досега. Приятелят ми явно има много точна преценка, та не се налага изобщо да повдига ...ааа... въпроса, ако усеща,че нещата клонят към отказ.
Той по-скоро оставя първите 1-2-3 минути инициативата да бъде моя /"ама защо да не изчакам да е твоя, аз теб винаги те искам"/.

# 33
  • Мнения: 7 716
Не отказвам. Laughing

# 34
  • Мнения: 410
 Остава и да отказвам! Няма го по седем месеца и като се върне си е закон- всеки ден и никой няма право на отказ, защото после и без това ще си стоиме пак по отделно.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало се е  Rolling Eyes Не се сърди открито, но виждам, че му става доста тъпо... Sad

# 36
  • Мнения: 1 069
До сега не се е случвало да му откажа, както и той на мен. Просто си усещаме кога не сме в настроение и изобщо не става на въпрос в такива моменти.
Точно така е и при нас.

# 37
  • Мнения: 4 668
Отказвам разбира се ! Ако не го правя трябва само с това да се занимаваме  Laughing но не ми се сърди ... смятам , че е глупаво да се сърдим за такива неща .
Аз разбира се не прекалявам с отказите , но да кажа , че съм винаги готова би било лъжа , а ако не искам и го направя просто няма да се получи .

# 38
  • Мнения: 2 237
Отказвам разбира се,аз да не съм секс машина.... Crossing Arms Като не ми се прави,не ми се прави,ако ще и Брад Пит да е пред мен Naughty
Сърди се или не,все тая.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Отказвам, сърди се - оправаданието му е че е пристрастен  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 498
Не, не отказвам...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Предпочитам да откажа вместо да го правя "по задължение" .Сърди се, ама малко и бързо му минава.

# 42
# 43
  • Мнения: 268
Аз не отказвам ,но той понякога ми отказва. какво да се прави,като аз съм по сексуалната в нашата връзка  Blush .

# 44
  • Мнения: 2 116
Аз не отказвам ,но той понякога ми отказва. какво да се прави,като аз съм по сексуалната в нашата връзка  Blush .

И аз така!  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт