отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 982
  • 188
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 233
Абе...аз рядко отказвам  newsm78, ама никога не ми се е сърдил. Виж, аз съм се цупила, като ми откаже Embarassed

# 46
  • Мнения: 804
Не отказвам, че не се знае кога ще е другия път Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 897
Не му отказвам.Но и не чакам да си поиска Mr. Green

# 48
  • Мнения: 108
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  Shocked
То, не може всеки път, като му се допика и се пипне, да се сети за мене  Sick
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green
Много готино казано Laughing Laughing LaughingА иначе и аз отказвам когато не ми е на кеф и той задължително ми спретва цупене което понякога прераства и в караница. Отначало му се връзвах и гледах всичко да е О.К. само да е мира обаче сега му хванах цаката. При поредната му сръдня му спретнах скандалче и го наказах за 1седмица и май си взе поука. Миии така де да не съм робот Mr. Green Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
ООоо не Naughty,секс никога досега не съм отказала на мъжа ми,при каквито и да е обстоятелства,и не мисля че бих му отказала.При мен няма такива-боли ме главата,корема,спи ми се и т.н...дори посред нощ като ме събуди за тая цел,пак не отказвам. Laughing

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
....не ми се е случвало досега... Rolling Eyes

# 51
# 52
  • Мнения: 2 309
Не му отказвам!

# 53
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  .....
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green

Това е и моят отговор.

# 54
  • Мнения: 396
Понякога,но той го приема нормално!!

# 55
  • Мнения: 1 422
Не отказвам, защото моето желание е доста голямо  Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 202
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
И при нас е така ! Crazy

# 57
  • Варна
  • Мнения: 246
И моя се сърди, ама му минава. Какво да направя като съм адски уморена от работа и само мисля как да си почина. Предлагам му компромисен вариант-аз само да си лежа по гръб, а той да свържи цялата работа. Laughing
Пък и той ми е отказвал като е уморен-аз обаче не се сърдя. Абе мъже можеш ли ги разбра.

# 58
  • Мнения: 2 407
Приема го нормално.Не виждам зашо да ми се сърди.

# 59
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Случвало се е да му откажа,но не ми се е сърдил!Но за сметка на това,той никога не ми е отказал до сега.

Общи условия

Активация на акаунт