отказвате ли секс на мъжа си?

  • 12 013
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 657
Преди му отказвах,ама сега като не можем да се видим-не отказвам Mr. Green

# 76
  • някъде
  • Мнения: 4 955
отказвам му- понякога се цупи Crazy, понякога ме разбира Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не му отказвам.Но и не чакам да си поиска Mr. Green

Peace     Laughing

# 78
  • Ruse
  • Мнения: 390
и аз не отказвам на съпружеското тяло-нестига 4е се пребира на 2 седмици за по 3 дена(работи извън града) ами и да му отказвам Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 587
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing

Горе-долу по три пъти в седмицата и не отказвам,но в твоя случай сигурно бих отказала поне единият път на ден.

# 80
  • Мнения: 721
добре де, ами когато на вас не ви се иска толкова? Как правите секс без да сте силно "заинтересовани"? Симулирате ли или желанието се появява в хода на сексуването?

# 81
  • Мнения: 4 053
Как правите секс без да сте силно "заинтересовани"? Симулирате ли или желанието се появява в хода на сексуването?

ами има едно-две места,дето като ме барне и желанието веднага е дошло spoko
ама спи ли ми се...нестава Crossing Arms и се реванширам по късно Laughing

# 82
  • Варна
  • Мнения: 25 242
и аз не отказвам на съпружеското тяло-нестига 4е се пребира на 2 седмици за по 3 дена(работи извън града) ами и да му отказвам Mr. Green

Ей, те да не са колеги с приятеля ми Joy

# 83
  • Мнения: 711
Отказвам му и понякога се сърди, но бързо му минава.  Grinning

# 84
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Отказвам мноооооого рядко,когато адски много ми се спи и той не се сърди  txtloves.

# 85
  • Мнения: 6 993
Отказвам, защото понякога е невъзможен. Виждаме се рядко и тоя сексуален апетит, който има направо ме побърква, аз не мога толкова Sad И така едно цупене, едно сърдене, едно обръщане на гръб в леглото...

# 86
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рядко отказвам, но се случва....той също ми отказва, но не правим въобще въпрос от това Laughing.

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug

# 88
  • Мнения: 1 069
Лелее...аз пък като откажа , какво става  Cry
Почва едно цупене , едно мърморене , друг ли си имам и дрън-дрън .... все простотии от тоя род! А той ако може ще прави секс нон-стоп. Мен пък ме чакат сто неща за вършене, а като ги свърша съм толкова уморена, че най- много да ми се иска един бърз секс, ама НЕ - не става и това  Crossing Arms....още не съм измислила решение на проблема - ако някой знае, да казва Hug
Правете го сутрин, отпочинали, свежи...

# 89
  • Мнения: 47
Не откавам на мъжлето и предпочитам вечер.Сутрин толкова ми се спи,че не мога да реагирам въобще Blush

Общи условия

Активация на акаунт