отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 982
  • 188
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 248
Нямам спомени да съм му отказвала досега. Peace

# 106
  • Мнения: 419
Да, отказвала съм, но отказите се броят на пръстите на едната ми ръка - и това за три петилетки и кусур. Ама човекът после цяла седмица е  smile3515 smile3515 smile3515. Като му мине наваксва тройно  luvbedЛуд умора нема.

# 107
  • Мнения: 516
Не отказвам Party  Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 978
Аз отказвам когато не съм на кеф и нямам желание. До сега никога не е било проблем

# 109
  • Мнения: 517
Ne otkazvam nikoga  Laughing To i bez tova sravnitelno rjadko se sluchva, ostava i da otkazvam  Embarassed

# 110
aз никога не си искам,и ми е много хубаво като не си иска

# 111
  • Мнения: 388
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
Peace

# 112
  • Burgas
  • Мнения: 92
Да отказвам му, защото това значи постоянно да го правим. Wink Много често ми се сърди за това, но аз не мога като него.  Един професор беше казал: " Мъжът е като газов котлон- бързо загрява и бързо изстива; докато жената е като фурната- бавно загрява и бавно изстива" Joy  Според мен е напълно нормално когато му откажеш, не винаги ти е до секс. Peace

# 113
  • Мнения: 1 559
Не ,не му отказвам,но ако нещо ми има и съм нераположена(не в прекия смисъл),той сам не ме закача,усещаме се с 1 дума.

# 114
  • Мнения: 445
Аз на моя мъж като му кажа, че няма да има секс, хвръква от кеф!
За него това е като наказание! smile3507 moresmile

# 115
  • Мнения: 1 403
Еми слу4ва се и в най добрите семейства  newsm10

# 116
  • Мнения: 1 813
Може ли да добави анкета авторката понеже спорим с приятелят ми кой са повече - тези които отказват или другите  Embarassed
Аз съм от отказващите и в момента сме в поредния скандал за това.

# 117
  • Мнения: 4 362
Отказвала съм да  Wink

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да, отказвам. Той е много по-сексуален от мен, но преди, като бяхме гаджета, и аз бях като него. Ако го питам, по два пъти на ден ще иска, а на мен два пъти седмично ми е максимума. Ужас, май съм станала фригидна  Crazy. Еми сори, ама вечер се прибирам късно от работа, после знаете как е - дете, готвене, миене, чистене и като приключа с всички задължения ми идва да легна и да взема дистанционното и ако може никой да не ме търси за нищо. Сигурна съм, че ако го поставя на моя дневен режим и той няма да има толкова често мераци, но все пак човекът е учител, има много свободно време и вечер, когато аз се прибера, е свеж като краставичка, а аз... ooooh!

# 119
  • Мнения: 4 362
Да, отказвам. Той е много по-сексуален от мен, но преди, като бяхме гаджета, и аз бях като него. Ако го питам, по два пъти на ден ще иска, а на мен два пъти седмично ми е максимума. Ужас, май съм станала фригидна  Crazy. Еми сори, ама вечер се прибирам късно от работа, после знаете как е - дете, готвене, миене, чистене и като приключа с всички задължения ми идва да легна и да взема дистанционното и ако може никой да не ме търси за нищо.

Хихихи и при нас положението е 1:1  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт