отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 987
  • 188
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 906
Никога не съм отказвала. Пък и не бих го направила.  Laughing

# 151
  • Мнения: 1 877
Той сам се отказва,като види че нямам желание.

# 152
  • Мнения: 1 047
Рядко отказвам,но тогава става още по настоятелен!То при нас май винаги е на неговата newsm78
И какво правиш тогава? newsm78
Приемаш ли? Simple Smile

# 153
  • Мнения: 1 174
Само ако съм му мнооого сърдита Wink

# 154
  • Мнения: 1 568
Като по-млада не,но сега се чувствам по-добре,ако се съобразявам първо със своите желания!!!

# 155
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Никога по никакъв повод не отказвам такова нещо!! Laughing Heart Eyes Grinning Blush

Сигурно сте още"млaдоженци"  Wink Peace

Ние не сме младоженци,даже ми е смешно като го пиша,имаме 15 год.брак,но и аз никога не съм отказвала.Незнам ,може би ако имаме проблем помежду си ,той също се въздържа,и така докато всичко отшуми отсамосебе си..... Heart Eyes

# 156
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Понякога когато съм много уморена  Tired

# 157
  • Мнения: 62
Slu4valo se e da mu otkazvam,no e hubavo da ne e 4esto.Tova vagi ne samo za genata,no i za maga.A 6to se otnasja do sardeneto,nasila hubost ne stava.Kogato ne6tata ne se polu4avat vzaimno, a go pravi6 nasila za da ugodi6 na maga si naprimer,toi dovolen li e kato polu4i svoeto nakraja.Ne e vagno koli4estvoto,a ka4estvoto

# 158
  • София
  • Мнения: 15
Да, снощи му отказах и не му стана приятно и днес ходи като трактор вкъщи. Ама съм решила тая вечер да му се реванширам.

# 159
Ами май не. И да е е случвало е било толкова рядко, че не си спомням. Не отказвам, не за да му угодя, а защото обичам секса и не съм от жените, които се оправдават с главоболие. За мен секса е удоволствие, но и начин да разтоваря стреса, така че колкото и да съм изморена настроение за секс винаги имам./баси с тоя пост съвесм като нинфоманка се изкарах Mr. Green/
Все едно аз съм го писала. Laughing

# 160
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Отказвам понякога, но не ми се сърди.

# 161
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
От първия ден на бременността нямам ГРАМ желание за секс #Cussing out УЖАС
А преди ме наричаше "мойта малка нимфоманка"
Сега се чувствам ужасно от факта, че нямам ищах, ама гледам да се отсрамвам от време, на време  Bangheadи съм му МНОГО БЛАГОДАРНА за разбирането. Дано се променят нещата след раждане  luvbed

# 162
През последните месеци постоянно му отказвам.Може и да се сърди,но за 5 мин.му минава.

# 163
Естесвено, че отказвам, когато не ми се прави. И тои отказва. Да не би да е платено, че да не можем да отказваме. Sunglasses

# 164
  • Мнения: 831
От първия ден на бременността нямам ГРАМ желание за секс #Cussing out УЖАС
А преди ме наричаше "мойта малка нимфоманка"
Сега се чувствам ужасно от факта, че нямам ищах, ама гледам да се отсрамвам от време, на време  Bangheadи съм му МНОГО БЛАГОДАРНА за разбирането. Дано се променят нещата след раждане  luvbed
и аз така, лошото е, че след раждането пак не ми се прави...то с това кърмене, цедене и болезнени зърна....не ми е кеф...а и в една стая с 2-те деца...докато заспи голямото, бебето се събужда за сукане и мъжо заспива....абе кошмар....ама и след първото раждане не ми се правеше  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт