отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 984
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 611
Откаzвам му, да... ама той вече не си и иска. И по - добре  smile3502

# 166
  • Мнения: 236
много ясно, особенно сега както сме във финансова криза хич не ми е до секс и няма да ми е скоро  Naughtyхич не ми пука като има пари тогава и настроение ще ми дойде.

# 167
  • Мнения: 4 053
много ясно, особенно сега както сме във финансова криза хич не ми е до секс и няма да ми е скоро  Naughtyхич не ми пука като има пари тогава и настроение ще ми дойде.

 newsm53

# 168
  • Мнения: 287
отказвам, чат-пат, щот съм на диета ама той моя е много мазен и нахален и винаги ме придумва...

# 169
аз ли съм единствената жена на която мъжът й постоянно й отказва секс!!?? от години е така и честно казано като погледна назад не съм вярвала че е възможно да се издържи на това. едва го накарах да ми направи бебе, макар че от лятото ми беше обещал. позадържах новината с няколко седмици - да ме огрее още 1-2 пъти, че после като знам няма да ми пипне докато не родя и не спря да кърмя.
някоя от вас чувала ли е за подобни случаи? вече определено се замислям за раздяла, това постоянно сексуално недоволство рефлектира върху цялата ни връзка. а любовник не е решението от което имам нужда.
ех че станах дълга..

# 170
  • Мнения: 1 047
Със сигурност не си единствената.
Чел съм и за други такива случаи тук във форума.
С какъв довод ти отказва?
А какво казва,като говорите по въпроса?
Така както го описваш,ми звучи мн. рядко.

# 171
и двамата си отказваме от време на време. той определено се сърди Crossing Arms, въпреки че няма право Naughty, защото и той ми отказва
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И при нас е така. Embarassed

Преди да забременея никога не ми е отказвал, но сега съм вече в края на 6 месец и се случва, като се извиняваме с умората, работата или неразположение. Но и двамата си мислим кофти неща, когато това се случи. Аз си мисля, че съм грозна и не ме желая или че парви секс с друга, а той - просто наранено самолюбие предполагам... Имаме случаи, когато сме стигали и до кавга #Cussing out Embarassed Честно казано аз трудно приемам отказите...

# 172
  • Мнения: 2 723
Що да му отказвам, да не съм луда Shocked
Случва се само като ми се нахвърли посреднощ когато съм заспала Whistling

# 173
чак пък да си отказваме... newsm78

случвало се е и на единия и на другия да не се чувства достатъчно комфортно (я глава го заболяла, я нещо друго), ама чак отказване не.
Умората понякога взема връх, ама не мисля, че това би следвало да е голяма драма.
Ако няма друг проблем, разбира се.

# 174
  • Мнения: 1 422
Откаzвам му, да... ама той вече не си и иска. И по - добре  smile3502

Това сериозно ли го мислиш  Crazy Crazy Crazy Crazy, че е $по-добре$  Naughty

# 175
  • Мнения: 12
Случвало се е да откажа но той не се сърди,виж на мен той никога не ми отказва.

# 176
  • Мнения: 338
Редовно Flutter

# 177
  • España
  • Мнения: 342
Никога не му отказвам.

# 178
  • Мнения: 1 817
Отказвам му само, когато съм преуморена или когато ми предстои гинекологичен прелед  Laughing .
За прегледа-той си знае и не се сърди, че не искам (ех, добър мъж! Mr. Green ) .
А пък когато съм уморена се сърдеше преди, но след като заспах 3 пъти, докакто си говорехме пред тв и вече ме разбира...Имам си мъж-мечта, какво да ви кажа  Hug

# 179
  • Мнения: 1 120
може би 1 или 2 пъти за цялата ни връзка.
той е спортист и понякога той ми отказва.всъщност преди тренировка рядко ми пуска,защото после не можел да тренира.с удоволствие чакам да се върне от залата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт