Най-тъпите реклами

  • 24 640
  • 484
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 539
Новата реклама на Кока-Кола http://www.vbox7.com/play:6977b875 - отврат! И песента ми е ултра противна и тези уроди, дето се образуват смучейки кола по два броя от бутилка!
Гадничко е. Изобщо не ми навява приятни асоциации тази реклама. По-скоро ме кара да си мисля за птичи грип и други подобни... Sick

# 421
  • Мнения: 1 993
За мен това е една от най-добрите реклами на кола.

# 422
  • Мнения: 686
Тази реклама на кока кола с птицеподобните,някой ако може да ми разясни смисъла й,ще съм много благодарна.Не мога да я разбера и това е. Embarassed

# 423
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Тази реклама на кока кола с птицеподобните,някой ако може да ми разясни смисъла й,ще съм много благодарна.Не мога да я разбера и това е. Embarassed
Днес я видях за първи път и нищо не разбрах , newsm78ще следя внимателно следващия път може и да схвана смисъла Joy

# 424
  • Мнения: 389
Едно момче тръгва с бутилка кока-кола и постепенно придобива част от чертите на всички, с които я споделя - хората, птицата ...

И накрая среща едно момиче, което е правило същото ...

На мен рекламата ми е интересна, но малко зловеща в какви крачещи изроди се превръщат накрая  Crazy

# 425
  • Мнения: 686
Ще внимавам на кого давам да пие от колата ми Rolling Eyes

# 426
  • Мнения: 17 546
Едно момче тръгва с бутилка кока-кола и постепенно придобива част от чертите на всички, с които я споделя - хората, птицата ...

И накрая среща едно момиче, което е правило същото ...

На мен рекламата ми е интересна, но малко зловеща в какви крачещи изроди се превръщат накрая  Crazy
Много поучително за дечицата, които попиват всичко като гъби! Давай си шишенцето на всеки, който ти го поиска и пий от шишето на всеки, който ти го поднесе... Вкусно! Пардон, гнусно! Sick И още: Като пиеш редовно Кока-Кола има опасност да станеш урод! Много рекламно ми изглежда.  smile3501 Сигурно аз нещо не разбирам  newsm78 ! И да не пропусна  Mr. Green противната песничка е точно в тон с поучителното клипче!

# 427
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 533
Не съм чела цялата тема, но да си кажа.  Laughing
Преди малко просто се втрещих от рекламата на Лопедиум. "Диарията е самотно преживяване"   ooooh! Баси, кой ги мисли тези реклами.  Joy

# 428
  • Мнения: 17 546
Не съм чела цялата тема, но да си кажа.  Laughing
Преди малко просто се втрещих от рекламата на Лопедиум. "Диарията е самотно преживяване"   ooooh! Баси, кой ги мисли тези реклами.  Joy
Ми да! Да взимаме Лопедиум ни приканват, че току виж стане масово преживяване и се из-по-ус.рем всички наред Joy

# 429
  • Мнения: 249
не гълтай корема,гълтай калорекс Joy

# 430
  • Мнения: 6 029
Не съм чела цялата тема, но да си кажа.  Laughing
Преди малко просто се втрещих от рекламата на Лопедиум. "Диарията е самотно преживяване"   ooooh! Баси, кой ги мисли тези реклами.  Joy


ах не съм я гледала! УЖАС. аз си мислех че тая на хидрасек е гнус, ама ....

# 431
  • Мнения: 200
Новата реклама на Кока-Кола http://www.vbox7.com/play:6977b875 - отврат! И песента ми е ултра противна и тези уроди, дето се образуват смучейки кола по два броя от бутилка!
Гадничко е. Изобщо не ми навява приятни асоциации тази реклама. По-скоро ме кара да си мисля за птичи грип и други подобни... Sick

А на мен за ЛУДАТА КРАВА

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 702
"Течеее... всичко течееее...."  Ама с хапчетата против диария не тече  Sick  Използват хубавата песен за тъпотията си  #2gunfire
Абсолютно гадно. Не могат ли авторите на песента да им потърсят сметка  newsm78

Влязох да напиша за тази реклама, но естествено, сте я споменали. Бих се учудила, ако не бяхте.    Sick
Мен също много ме е яд на гаврата с хубавата песничка от детството ми. Искам да им тръснат една глоба или нещо подобно  smile3508

# 433
  • София
  • Мнения: 5 795
"Течеее... всичко течееее...."  Ама с хапчетата против диария не тече  Sick  Използват хубавата песен за тъпотията си  #2gunfire
Shocked каква е тази "реклама"  ooooh!
Не съм чела цялата тема, но да си кажа.  Laughing
Преди малко просто се втрещих от рекламата на Лопедиум. "Диарията е самотно преживяване"   ooooh! Баси, кой ги мисли тези реклами.  Joy
и това е гениално  Tired

# 434
  • Мнения: 3 447
За мен това е една от най-добрите реклами на кола.
За мен също. Кока-Кола няма нужда от насърчаване на продажбите, така или иначе, и може да си позволи да прави реклами с послания. Но така като чета, явно повече се котират елементарните внушения, тип "Мария и Бонукса". Което не ме учудва, впрочем, форумът е точно таргет на Бонукс и Мария.

Общи условия

Активация на акаунт