Най-тъпите реклами

  • 24 592
  • 484
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 672
за кредитната карта с чип

# 436
  • Мнения: 436
Олеле, тази за кредитната карта с чип направо ме разби!!!  ooooh!
Като видях особено мъжа.... Трагедия пълна!

# 437
  • Мнения: 1 685
Олеле, тази за кредитната карта с чип направо ме разби!!!  ooooh!
Като видях особено мъжа.... Трагедия пълна!

 hahaha hahaha hahaha"сейфти фърст" Joy Joy Joy

# 438
  • Мнения: 1 303
Рекламата на тоалетна хартия Белана май-на бебето правят прощапулник и то горкото се насочи към тоалетна хартия ooooh!
И какво се очаква да стане като порасне-Клозетна бабичка  Mr. Green или както ги наричат в Полша-Бабча Клозетова Laughing

# 439
  • Sofia
  • Мнения: 150
 а какво ще кажете например за рекламата на данон активия. за мен посланието е много ясно казано, то си описва и същността на "великия продукт" на който се връзват всички болни да се хранят с тази "чиста" храна, която не е нищо повече от сухо мляко, трици, есенция и вода - ама като има кой да си мисли че има ефект от нея според мен ефекта е 100% на плацебо основа. та за посланието на рекламата - веднага ми дойдоха на акъла 2 неща . първото за щастието отвътре което личи отвън - това само за някое рядко щастие иде реч, особено затвърдено така с тия движениийца с ръчичка по корема. а второто беше за "ако до 14 дни не усетите разлика...." съпоставено с първия извод за личащото отвън щастие сигурно означава че ако до 14 дни няма щастие дето да личи отвън вие имате ебаси какъв мега турбо запек.
бе изобщо хората обясняват че активиата си е далавера отвсякъде.
еи сега отивам веднага да си купя 50 кофички

# 440
  • Sofia
  • Мнения: 150
а пък да не говорим за тая реклама на райфайзен просто няма такава. човек отива там да зима пари, а те му кудкудякат.
а какво ли ще е останалото им обслужване.
направо сутринта си закривам сметките и си ги прехвърлям в райфайзен

# 441
  • София
  • Мнения: 15 486
Не ми харесва хич рекламата за турнето на Слави.Сега гледам рекламата за новия Сървайвър и тя хич не ми харесва, направо ме отблъсква. Дано поне сървайвъра тази година е направен по-добре или поне да се излъчва както всички други по света, по епизод на седмица и да се усеща динамиката и напрежението, а не мързела.

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 150
няма как сървайвъра тая година да е добър защото го прави евтим милошев...

# 443
  • София
  • Мнения: 462
Олеле, тази за кредитната карта с чип направо ме разби!!!  ooooh!
Като видях особено мъжа.... Трагедия пълна!

 hahaha hahaha hahaha"сейфти фърст" Joy Joy Joy

Ааа, направо разбиват тия двамата! И какви са смешни, просто не знам какъв е бил критерият на кастинга Thinking

И тази с уродите с пилешките крака просто всеки път ме хвърля в недоумение ooooh!

# 444
  • UK
  • Мнения: 3 959
Рекламата на Кока Кола ме плаши откровено - има нещо в хората птици, което ме побърква. Не точно тези хора - птици, а по принцип. Плашат ме такива герои в книгите - например в Колелото на Времето имаше едни драгхари, ей, само като им чуех името и ми идеше да се скрия някъде. Ужасно.

# 445
  • на село
  • Мнения: 3 965
Аз малко офф, но мен пък птиците / от рекламата/ ме кефят и мелодията ми харесва.
Май аз съм се поизкривила, от доста хора чувам, че не им допада,
 а на мен са ми сладки с тези тънки крачка и големиии очи  Grinning

И да не съм съвсем офф - верно тази на картата с презерватива е ужасна
и ми е интересно как я набутва картата с този презерватив,
ще взема да пробвам в някой банкомат дали ще влезне  Mr. Green.

# 446
  • Мнения: 6 033
Ако питаш мен всички реклами са тъпи... Hug

# 447
  • Мнения: 1 318
Неее, тази с кока-колата и пилетата е хипер противна... Мразя и рекламата, която въртяха по City TV за "Изсипете пакечето в чаша студена вода...", ебати малоумната реклама... повтарят я нон-стоп. По едно време се събуждах сутрин с тези реплики в главата...
Тази с Преслава е страшно досадна - че и песен написа към рекламата (може и обратното да е, не знам).
Бонукса си е противна още от самото начало. Преди поне Петко внасяше свежест с присъствието си, а сега няколко кокошки се опитват да внушат идеята, че трябва да се отслабва и да се правят разни процедури...
За Кубети също не става.
Сещам се и за още много, но може по-нататък пак да се включа.

# 448
  • Мнения: 3 146
Най-тъпите са всички на Бонукс, ама и тай за Райфайзен Банк е отврат, а да не говорим за преславското вино!!!
Тази на Кока Кола с пилетата ми се струва оригинална и свежа!

# 449
  • Мнения: 193
Най  съм потресена от рекламата с песента "Тече, всичко тече..."
Да се използва тази класика, за да се изрази диария, това е  Sick
Няма ли нещо авторски права, това - онова...

А рекламите на Бонукс са честна, откровена тъпотия! Но поне не са така дразнещи за ушите като тая на ква беше банка с това: бла, бла, бла...

Общи условия

Активация на акаунт