За пюретата на Ганчев.

  • 5 518
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Аз лично след като четах темата за иззетите пюрета с тиква от пазара не съм и помисляла за Ганчев. само си представих ситуацията, в която съм купила, дала на детето, а след това разбера, че всичко е изтеглено - ами сигурно параноята щеше да ме гони и до днес.
Би ли припомнила за какви пюрета с тиква става въпрос???? Да не се окаже че Ганчев имат негодни партиди ябълка и тиква да речем??? А сайта на комисията за защита на потребителите какъв беше?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не се ръководя от написаното на етикетите.Захранвам,когато преценя,че е удачно,независимо,че е позволено по-рано.Колкото до пюретата на Ганчев-не давам от тях.
Абсолютно подкрепям  Peace. Приятелката ми дава Ганчев - каза, че всичките месни са едни и същи на вкус, а като гледам плодовите едни такива чорбаливи и захар в тях  Sick

# 32
  • Мнения: 1 668
Мамииии, има тема на първа страница за стъкло в пюре на Ганчев - май проблемите с некачествените партиди не са им единствените.
http://www.ktzp.bg/ е сайта на комисията - там трябва да има мейл.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 457
Преди купувах някои плодови пюрета на Ганчев. Отказах се заради тези проблеми и ниското качество. Вчера се излъгах да купя едно плодово пюре на АМІАМ (били уж по-хубави от Ганчев, щото нямали толкова нишесте и захар). Вземам бурканчето да го отворя и капачката остава в ръцете ми мигновено.  Twisted Evil Ни щракане се чу, ни нищо. Аз толкова лесно дори и отворено вече веднъж пюре не съм отваряла.
Така, че вече няма да купувам нито Ганчев, нито АМ-АМ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт