Добър хирург за панкреатит и жлъчка!!!

  • 11 442
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 900
Льонеберя,
какво стана миличка, как са нещата?!

# 16
Zdravejte, imam sased operiran predi 30 godini ot tumor na debeloto chervo ot prof  Pozharliev - zhiv i zdrav e do sega i veche e na 75 godini! A na skoro pogrebah blizak rodnina operiran vav voenna bolnica ot zhlachka - ot barzane ne sa videli che choveka ima drug problem ! Ne se bojte ot laparoskopski operacji - nadezhni sa i bolnijat barzo se vasatanoviava! Az lichno sam operirana v rakova bolnica prerdi godina - tam nikoj ne mi iska i stotinka osven za 10 dena za leglo koeto se plashta navsjakade. Samo deto vav voenna bolnica mi iskaha kato za Sheraton  a tuk stotinki.... Vav voenna bolnica dr Kovachev mi iskal pari za  bezplatna operacja po lkinichna pateka za kojato vav rakovata ne sa mi iskali nishto....... izborat e Vash no pobarzajte vsichko se lekuva stiga da e na vreme hvanato.....Rozi
До Гайдарски трудно ще стигнеш, но в МА екипа му е страхотен. Ако не се лъжа аз бях при др. Иванов.
Пожарлиев в окръжна също е страхотен, само че ме подгря добре за лапароскопска операцийка, та се отказах от него.
С най-добри впечатления съм от ВМА и съм изумена как са ти отказали прием, та те имат и спешно.
Аз лично пробивам навсякъде с личен, откровен разговор и недвусмислено натъртване за финансова, персонална благодарност. Прости ми за гадния съвет, но отдавна спрях да се интересувам дали съм в правото си. Няколко пъти се връщам в този свят, благодарение на връзките си и на това че плащам! НЕ САМО ЧЕ НЕ СМЕ БОГАТИ, АМИ И ПОСЛЕ СИ ОТГЛАДУВАМЕ ДОКТОРА, НО ПОНЕ СЪМ ЖИВА........
А и да не забравя, а от там за къде ви насочват и насочват ли ви въобще????

Общи условия

Активация на акаунт