За или против кухнята да е в хола

  • 14 252
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 640
Аз съм за.  Peace В момента сме на квартира, но ако беше наш апартамента, понеже е двустаен с две стаи като хол, щях да направя единия балкон на кухня с бар плот към хола. Peace
Е какво е сечелш сиобщаването на балкона, освен миизми иса а сладоо простансвто, също и на повишена сметка за отопление newsm78

# 136
  • Мнения: 2 957

Е какво е сечелш сиобщаването на балкона, освен миизми иса а сладоо простансвто, също и на повишена сметка за отопление newsm78

 Joy Joy Joy

# 137
  • Мнения: 7 640

Е какво е сечелш сиобщаването на балкона, освен миизми иса а сладоо простансвто, също и на повишена сметка за отопление newsm78

 Joy Joy Joy

Божеее, мятай ме в бисИрите1 Shocked
Де да знам какво е станало Shocked, освен безжичната клавиатура да ми играе пак номера, ама хич не съм погледнала doh

Сега да се редактирам:

Е какво Ще сПечелИш с ПРиобщаването на балкона, освен миРизми и ЛИПса На сладоВо простансТво, също и на повишена сметка за отопление

# 138
  • Мнения: 2 022

Е какво е сечелш сиобщаването на балкона, освен миизми иса а сладоо простансвто, също и на повишена сметка за отопление newsm78

 Joy Joy Joy

Божеее, мятай ме в бисИрите1 Shocked
Де да знам какво е станало Shocked, освен безжичната клавиатура да ми играе пак номера, ама хич не съм погледнала doh

Сега да се редактирам:

Е какво Ще сПечелИш с ПРиобщаването на балкона, освен миРизми и ЛИПса На сладоВо простансТво, също и на повишена сметка за отопление


Аз пък си помислих, че сте се почерпили хубаво  Drunk

# 139
Аз съм ЗА кухнята да е в хола. В къщи е точно така.Апартамента е двустаен, с две абсолютно еднакви по площ стаи и малка кухня. Кухнята стана спалня.Едната стая/понеже е до банята и е по-лесно с прекарването на тръбите/ стана кухня с трапезария, като кухнята е на терасата.А хола стана детска стая. За детето е удобно, стаята е голяма, има място за игра. На нас също ни е удобно, трапезарията е голяма, събира доста гости.
Наистина важното е на човек да му е удобно, а не как трябва да бъде.Не знам кой е измислил разпределението в панелните апартаменти, ама не съм съгласна с него.

Общи условия

Активация на акаунт