Новата година с бебета ще радва ЯНУАРСКАТА дружина!!!

  • 10 627
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 3 099
Моля ви кажете как научихте отрочетата да се оригват - нашето не ще и хълца после за световно. Май не го поставям или тупам правилно. А и нещо се дави като яде от шише  newsm78....

О-о-о-о, и ние се оригваме рядко и хълцаме често с връщане...  Peace Не мисля, че в нас е вината!

barbi , доколкото ми е известно - ако спите, не врещите, акате и пишкате - всичко ви е наред с наличната кърма!

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:15 от ivonska

# 301
  • Мнения: 385
ivonska и ние дрискаме много и то редичко понякога със зеленичко   Laughing особено е смешно когато яде от шише - веднага след това пълни памперса  hahaha

# 302
  • Мнения: 385
докога е нормално да има жълтеница и как да позная че вече няма  newsm78

# 303
  • Мнения: 84
Цвета, аз бях с разранени зърна, въпреки че имам опит Crazy и Гармастана ми действа много по-бавно от Лансинох-а. Лансинохът ми оправи зърната буквално за един ден Peace Успех
Нерси, ще мина утре през аптеката да пробвам с това.
А относно раждането какво да ви кажа. казаха ми, че било трудно, ама аз бях под упойка и не съм разбрала Crazy Ама айде, малката пак наня та да се поразпиша Mr. Green

На tsveta добре дошла! и мерси за разказа
Да ти е жива и здрава Михаела и много да й се радвате! То си беше чакане!

Аз нямам грам симптом за предстоящо раждане...обаче понеже вече разни познати почнаха да мепитат "айде бе, кога ще раждаш? не станаха ли повече от 9 месеца!" и почнах и аз да се вманичавам на тема термин:(
....а аз съм доста оплетен случай защото по последна менструация терминът ми трябваше да е за 10 януари, по мои спомени за това, кога сме я правили (като аз си го изчислявам като си добавям 38 седмици) може да е някъде между 29 януари и 2 февруари, а по ултразвук терминът излиза 27 януари...
Някоя от вас имала ли е подобен случай ...? Чудя се дали да не питам в майки бъдещи и настоящи.... newsm78
Не че бързам да раждам, но ме е страх че този "объркан" термин, може да накара докторката да реши че много преносвам и да иска да ми предизвика раждане, а съм чувала че при предизвикано раждане боли повече и било по-опасно от усложнения.....
Иначе засега тоновете на бебето са нормални и докторката казва, че не страда, т.е. няма да я "юркаме"...

# 304
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние за сега папаме само от гърда, последния път и дадох малко токущо изцедено, ама тя била се напъвала, не била гладна тогава hahaha baby_neutral Ще се науча де. Не искам да я уча на шише за сега, та стискам зъби и давам със силиконово зърно. Педиатърката, която избрах, наговори една камара глупости, ама ми каза да правя каквото реша аз за добре, бебеето си било мое Mr. Green Та за акането каза, че може да ака при всяко кърмене, може веднъж на три дни- всяко дете за себе си, така че Нинче споко Peace
А за оригването каза, че ако беба папа правилно, то няма да се оригне. Та и ние след папане понякога изплюваме малко и започваме да хълцаме яко Laughing

# 305
  • София
  • Мнения: 3 099
докога е нормално да има жълтеница и как да позная че вече няма  newsm78

Моят Шош още е като мандаринка, но педито каза, че няма проблем, а този беше Завеждащ на педиатричното в инфекциозна б-ца... Само не давай глюкоза, че ще го отбиеш

# 306
  • Мнения: 385


Моят Шош още е като мандаринка, но педито каза, че няма проблем, а този беше Завеждащ на педиатричното в инфекциозна б-ца... Само не давай глюкоза, че ще го отбиеш


 #Crazy А аз го мъча нашто - милото. Ама си яде и кърма. Водата не я долюбва много  Sick

# 307
  • Мнения: 7 418
А сигурни ли сте,че бебета имат нужда да пият вода?
Разбрах,че изобщо не им е нужна тази напитка през първите месеци.

# 308
  • София
  • Мнения: 3 099
Открих новата тема с ново бебе!!! Елате да видите кое е то!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт