прехвърляне на майчинство? някой знае ли?

  • 24 361
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 397
по последния коментардали правилно ли разбрах , аз се надявах на програмата в помощ на майчинството , защото майка ми е безработна ,но.... та  ако сега започне работа има ли срок, който трябва да работи или мога веднага да прехвърля моето майчинство

Трябва да отработи поне един ден, за да влезе трудовият договор в сила и от следващият може да излезе в отпуск за гледане на дете.

# 151
  • Мнения: 17
Много ти благодаря , това е най хубавото нещо което чета от доста дни, защото разчитах тя да гледа малкия , а не мога да я  лиша от всякакъв доход   bouquetмного  благодаря

# 152
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 397
Много ти благодаря , това е най хубавото нещо което чета от доста дни, защото разчитах тя да гледа малкия , а не мога да я  лиша от всякакъв доход   bouquetмного  благодаря


Супер е, че съм те зарадвала  Hug

# 153
  • Мнения: 148
Здравейте, и аз имам подобен въпрос. Решила съм да прехвърля майчинството на свекърва ми. Нейните работодатели са подготвили документите от тяхна страна, но мойта счетоводителка отказва да ми каже аз какво трябва да попълня. НАмерих декларация приложение 3 по чл. 5, основание чл. 53 КСО, но мисля, че това е нейния документ  newsm78.
Много ще съм ви благодарна за информацията Praynig

# 154
  • Мнения: 790
Тази тема успоредна на счетоводната ли е?!

# 155
  • София
  • Мнения: 39 766
Не е.
Аз отдавна мислех да я закл.
Всичко свързано със счетоводство (майчинство, обезщетения, трудови договори и т.н.) задавайте тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399943.0

Общи условия

Активация на акаунт