Приятелят ми има ли проблем

  • 8 069
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 859
Защо ще си сменяш партньора, ако си намерила такъв, с който нямате проблем в сексуално отношение?
За разнообразие. Колкото и е готин, добър и потентен един мъж (жена), винаги идва момента на омръзването и младите сменят щото нови се намират лесно.
Нови да, нови свестни - нееее!

# 91
  • Мнения: 3 704
Защо ще си сменяш партньора, ако си намерила такъв, с който нямате проблем в сексуално отношение?
За разнообразие. Колкото и е готин, добър и потентен един мъж (жена), винаги идва момента на омръзването и младите сменят щото нови се намират лесно.
Нови да, нови свестни - нееее!
Свестни партньори и от двата пола се намират много трудно.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 55
Съветът ми е авторката да прецени дали вижда бъдещето си заедно с този приятел. Разликата във възрастта ми се струва голяма. При 10 години разлика, хората мислят по различен начин. Ако изпитва съмнение, че не са един за друг, нека не забременява от него на този етап, защото всичко ще е по-трудно след това. От темата не се разбра много, освен че той не е с тестостерон и желание на 17 годишен. Все пак той е изградена личност и с други качества в една или друга степен, а не ходещ пенис... Извинявайте, но понякога и ебектът насреща има значение, за да предизвика сексуална възбуда в партньора. Това, че гаджето ти е младо, но не те възбужда, може да има рационално обяснение. Има хора, които си мислят, че ако нямаш " любовен приятел " с когото да пишете постоянно на телефона, да говорите по няколко пъти в работно време, да се виждате и да правите секс все едно сте в пубертета, околните ще ви мислят за странни. Затова и страничен човек като чуе какви изсмукани от пръстите неща си говорят по телефона или че си мълчат като са на кафене, се чуди как изобщо такива могат да са заедно. И по-добре да не са заедно... Дето се вика секс може и сама да си прави.  Да си намери качествени приятели. Любовник се намира по-лесно, отколкото приятел, с когото ти е приятно да споделяш хобитата си и свободното си време. И не е лошо да се тряскаяш с добрите си прятели все пак, ако няма да нараните околните. Това ще подобри приятелството ви или поне ще ви е хубаво заедно. Знам за стабилни бракове, в които съпрузите някога са били в обща приятелска компания и са се уважавали взаимно дори без флиртове.  Шансът такива по време на брака да си правят мръсно, да си изневеряват, да си вдигат скандали, да рискуват да си съсипят семейството е значително по-малък, отколкото ако връзката ви се гради основно на здравия секс, парите на партьора, имотното състояние и външният вид. Затова стопанките имат големи породи кучета в зряла възраст Stuck Out Tongue Grinning
Дано много не ти липсва сексът, защото към 45-50 години, той вече няма да е като на 25-30 и още по-рядко ще се сеща, че трябва да се занимава с мотиката. В един момент ще обръща внимание на простатата си. Може би и на други болежки и оплаквания. Може и любовник да си хванеш след години и да рискуваш брака си. Ако средно мъжът живее с около 7 години по-малко от жената, то се приготви да си вдовица близо 20 години, ако не и повече. Може и да сте партньори, но времето си минава и за двама ви и ако не се вижате заедно, по-добре го имайте предвид.
А ако пред приятелки те е срам, че приятелят ти не те " разбива " както те самите се хвалят със своите, кажи им, че не можеш да му насмогнеш и не знаеш кое не му е наред, че е такъв нерез...

# 93
  • Мнения: 33
Принципно нищо фатално не е, със възрастта организма започва да произвежда по малко тестостерон => по-ниско либидо и желание за секс.

Питай го някой път ама така непринудено дали нещо не е под твърде голям стрес и т.н. или пък да се е депресирал. Тези неща най-често са на психологическа основа.

# 94
  • Мнения: 1 852
Но е факт, че от 8 месеца сме заедно, а не е имало месец, в който да сме правили повече от 4-5 пъти секс, което не мисля, че е нормално.
Бат Георги, това си е фатално за 25-годишната приятелка. 8 месеца стрес и депресия? Повече от две-три седмици, хайде месец, не е фаза, а перманентно състояние.

# 95
  • Мнения: 33
Но е факт, че от 8 месеца сме заедно, а не е имало месец, в който да сме правили повече от 4-5 пъти секс, което не мисля, че е нормално.
Бат Георги, това си е фатално за 25-годишната приятелка. 8 месеца стрес и депресия? Повече от две-три седмици, хайде месец, не е фаза, а перманентно състояние.

Разбира се, аз по никакъв начин не казвам че е ОК, но имам предвид че може да се работи по въпроса за някакво подобрение. Но го има и факта че при по-голяма възрастова разлика, просто няма как да се изравни сексуалния нагон. То или ти се е*е или не. :Д

# 96
  • Мнения: 6 617
Скрит текст:
Съветът ми е авторката да прецени дали вижда бъдещето си заедно с този приятел. Разликата във възрастта ми се струва голяма. При 10 години разлика, хората мислят по различен начин. Ако изпитва съмнение, че не са един за друг, нека не забременява от него на този етап, защото всичко ще е по-трудно след това. От темата не се разбра много, освен че той не е с тестостерон и желание на 17 годишен. Все пак той е изградена личност и с други качества в една или друга степен, а не ходещ пенис...
Извинявайте, но понякога и ебектът насреща има значение, за да предизвика сексуална възбуда в партньора.
Скрит текст:
Това, че гаджето ти е младо, но не те възбужда, може да има рационално обяснение. Има хора, които си мислят, че ако нямаш " любовен приятел " с когото да пишете постоянно на телефона, да говорите по няколко пъти в работно време, да се виждате и да правите секс все едно сте в пубертета, околните ще ви мислят за странни. Затова и страничен човек като чуе какви изсмукани от пръстите неща си говорят по телефона или че си мълчат като са на кафене, се чуди как изобщо такива могат да са заедно. И по-добре да не са заедно... Дето се вика секс може и сама да си прави.  Да си намери качествени приятели. Любовник се намира по-лесно, отколкото приятел, с когото ти е приятно да споделяш хобитата си и свободното си време. И не е лошо да се тряскаяш с добрите си прятели все пак, ако няма да нараните околните. Това ще подобри приятелството ви или поне ще ви е хубаво заедно. Знам за стабилни бракове, в които съпрузите някога са били в обща приятелска компания и са се уважавали взаимно дори без флиртове.  Шансът такива по време на брака да си правят мръсно, да си изневеряват, да си вдигат скандали, да рискуват да си съсипят семейството е значително по-малък, отколкото ако връзката ви се гради основно на здравия секс, парите на партьора, имотното състояние и външният вид. Затова стопанките имат големи породи кучета в зряла възраст Stuck Out Tongue Grinning
Дано много не ти липсва сексът, защото към 45-50 години, той вече няма да е като на 25-30 и още по-рядко ще се сеща, че трябва да се занимава с мотиката. В един момент ще обръща внимание на простатата си. Може би и на други болежки и оплаквания. Може и любовник да си хванеш след години и да рискуваш брака си. Ако средно мъжът живее с около 7 години по-малко от жената, то се приготви да си вдовица близо 20 години, ако не и повече. Може и да сте партньори, но времето си минава и за двама ви и ако не се вижате заедно, по-добре го имайте предвид.
А ако пред приятелки те е срам, че приятелят ти не те " разбива " както те самите се хвалят със своите, кажи им, че не можеш да му насмогнеш и не знаеш кое не му е наред, че е такъв нерез...

Много си паднах по този израз от серията "Грешката е вярна" Wink Колко са му авторските права? Simple Smile

# 97
  • Мнения: 361
Не бързай да прекратиш всичко ако само това е проблема в отношенията ви. Най-вероятно по това, което прочетох тези неща ги взима баш по това им предназначение. Това естествено не е много показателно. Той винаги ли е бил с толкова ниско либидо? Понеже за възрастта му е твърде ниско. Намерете начин да изкоментирате темата - моето мнение е че е възможно и да е нещо здравословно при него, което иска лечение на време.

Общи условия

Активация на акаунт