Приятелят ми има ли проблем

  • 8 039
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте. На 25 години съм, а приятеля ми е на 35. Наскоро намерих таблетки трибестан в аптечката му, както и прахчета вип. Като се разрових в интернет разбрах, че са за предизвикване на възбуда и желание за секс.  Преди не ми правеше впечатление, но сега забелязвам, че когато правим секс винаги е по моя инициатива. Дали има някакъв проблем ?

# 1
# 2
  • Мнения: 21
Какъв е според вас ? Може ли да ми обясните ..

# 3
  • Мнения: 1 302
Как се очаква ние да познаем какъв е проблема на твоят приятел по интернет? Кристална топка?

# 4
  • София
  • Мнения: 23 097
След като пие Трибестан за вдигане на самолета на 35, значи има проблем с... вдигането. Логика!

# 5
  • Мнения: 149
Тренира ли във фитнес?
Ако да, има мъже, които го взимат за покачване на мускулна маса.

# 6
  • Мнения: 4 515
Сега четох листовката на трибестан. Има малко по-широко приложение от вдигането на самолета. И всъщност това са бабини зъби, които до колкото съм чела помагат в много направления.
Авторке, не ти дойдем на ум,  че може да лекува висок холестерол, ами реши че е ниско либидо.

ПС. Отива да търся кристалната топка Grinning

# 7
  • Мнения: 21
Тренира ли във фитнес?


Не. Не тренира във фитнес.
Сега четох листовката на трибестан. Има малко по-широко приложение от вдигането на самолета. И всъщност това са бабини зъби, които до колкото съм чела помагат в много направления.
Авторке, не ти дойдем на ум,  че може да лекува висок холестерол, ами реши че е ниско либидо.

ПС. Отива да търся кристалната топка Grinning
Не съм запозната да има проблем с холестерола. А и както казах, когато правим секс в повечето случаи аз съм инициатора за това.

# 8
  • Мнения: 7 417
Най- нормалното е първо него да попиташ, защо ги пие.
Има ли фалове по време на контакта?

# 9
  • Мнения: 21
Най- нормалното е първо него да попиташ, защо ги пие.
Има ли фалове по време на контакта?
Не искам да го питам, защото съвсем случайно ги открих. Не живеем заедно и не искам да изглежда, че му ровя в нещата, а и не искам да му става неудобно. Фалове не е имало, освен веднъж когато свърши преди самия акт , но това не го смятам за проблем. Но е факт, че от 8 месеца сме заедно, а не е имало месец, в който да сме правили повече от 4-5 пъти секс, което не мисля, че е нормално.

# 10
  • Мнения: 719
Да ти го кажа така - по-често от това няма да стане.

# 11
  • Мнения: 21
Да ти го кажа така - по-често от това няма да стане.
Какво имате в предвид ?

# 12
  • Мнения: 12 798
То си зависи доколко често се виждате. Ако се виждате 4-5 пъти, нищо чудно, а и зависи от обстоятелствата, при които се виждате.
Все пак определено мъжете са обикновено доста активни и е малко странно все ти да си инициатор.
Сексът за теб удовлетворяващ ли е, достатъчен ли е? Не гледай сега бройката, защото това означава да се сравнявате с други хора, кажи за теб как е.

# 13
  • Мнения: 1 028
Че с течение на времето либидото и моженето ще спадат, освен ако не настъпи някаква генерална промяна в начина на живот.
Също така може и да не си загуби мераците, но да го мързи да ги реализира и оползотвори.

# 14
  • Мнения: 21
То си зависи доколко често се виждате. Ако се виждате 4-5 пъти, нищо чудно, а и зависи от обстоятелствата, при които се виждате.
Все пак определено мъжете са обикновено доста активни и е малко странно все ти да си инициатор.
Сексът за теб удовлетворяващ ли е, достатъчен ли е? Не гледай сега бройката, защото това означава да се сравнявате с други хора, кажи за теб как е.
Всеки ден се виждаме. Почти всяка вечер приспивам у тях. Сексът ми харесва, но някак не ми харесва това че все аз съм тази, която го иска. Буквално се е случвало да легна гола до него нарочно, за да видя дали ще предизвикам някакво желание у него и сам да поеме инициативата, но това не се случва. И след като намерих тези таблетки и вип прахчетата се замислих какъв може да е проблема. Да не би да е в мен.. и затова реших да попитам тук

Общи условия

Активация на акаунт