Приятелят ми има ли проблем

  • 8 070
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Важно е за теб колко пъти е нормално и те удовлетворява. Но мъжете са много чувствителни на тази тема, и трябва да внимаваш при разговор как ще подходиш към него. Да бъде с разбиране и подкрепа, винаги, иначе може да го отблъснеш и да се затвори към теб.

# 16
  • Мнения: 21
Важно е за теб колко пъти е нормално и те удовлетворява. Но мъжете са много чувствителни на тази тема, и трябва да внимаваш при разговор как ще подходиш към него. Да бъде с разбиране и подкрепа, винаги, иначе може да го отблъснеш и да се затвори към теб.
Точно за това не искам да го питам дали има някакъв проблем с.. но според мен е важно да знам, ако има такъв, защото аз виждам бъдеще с този човек и не искам да има тайни между нас .

# 17
  • Мнения: 654
Ами кажи му според мен, че не ти стига и би искала по-често да го правите. И че те притеснява все ти да инициираш. Да видим какво ще каже.

# 18
  • Мнения: 3 848
И те е страх да му кажеш, че 4 пъти секс в месеца е малко за теб?
Това е далече дори от страст. Двойки с 20 годишен семеен живот имат повечи контакти. Няма как да получиш отговора тук.
Питаш го и говорите. След това решаваш дали това те удовлетворява и е част от твоето виждане за съвместен живот.
Има мъже и жени с много ниско желание за секс. Това не се оправя.

# 19
  • Мнения: 96
Важно е за теб колко пъти е нормално и те удовлетворява. Но мъжете са много чувствителни на тази тема, и трябва да внимаваш при разговор как ще подходиш към него. Да бъде с разбиране и подкрепа, винаги, иначе може да го отблъснеш и да се затвори към теб.
Точно за това не искам да го питам дали има някакъв проблем с.. но според мен е важно да знам, ако има такъв, защото аз виждам бъдеще с този човек и не искам да има тайни между нас .
От колко време сте заедно, според мен трябва да изградите първо емоционална връзка, за да се отпусне напълно пред теб и да ти сподели какъв е проблема, за да пие трибестан.

# 20
  • Мнения: 21
Важно е за теб колко пъти е нормално и те удовлетворява. Но мъжете са много чувствителни на тази тема, и трябва да внимаваш при разговор как ще подходиш към него. Да бъде с разбиране и подкрепа, винаги, иначе може да го отблъснеш и да се затвори към теб.
Точно за това не искам да го питам дали има някакъв проблем с.. но според мен е важно да знам, ако има такъв, защото аз виждам бъдеще с този човек и не искам да има тайни между нас .
От колко време сте заедно, според мен трябва да изградите първо емоционална връзка, за да се отпусне напълно пред теб и да ти сподели какъв е проблема, за да пие трибестан.
Заедно сме от 8 месеца.  Смятам, че не е много време, за да съм му омръзнала..
И те е страх да му кажеш, че 4 пъти секс в месеца е малко за теб?
Това е далече дори от страст. Двойки с 20 годишен семеен живот имат повечи контакти. Няма как да получиш отговора тук.
Питаш го и говорите. След това решаваш дали това те удовлетворява и е част от твоето виждане за съвместен живот.
Има мъже и жени с много ниско желание за секс. Това не се оправя.
Страх ме е защото не искам да го обидя с въпросите и любопитството си.
Ами кажи му според мен, че не ти стига и би искала по-често да го правите. И че те притеснява все ти да инициираш. Да видим какво ще каже.
Правила съм го това и отговора е “ не е вярно това, много те харесвам, възбуждаш ме, мислиш си само глупости. И следващия път, когато се случи да правим секс пак е било по моя инициатива. Sob

# 21
  • Мнения: 740
Ако първите 8 месеца от връзката си правите секс максимум веднъж седмично (средно), и то с Трибестан, при условие, че се виждате всеки ден, с времето няма да стане по-често. Това имам предвид. След година-две ще стане веднъж месечно, ако ти се занимава да го инициираш. Това е. И то ако имаш късмет. Ако не - ще спре да се старае и по-рано, и може направо да вадиш доминото и Скрабъла.

Вече дали това те устройва или не, ти си знаеш.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 604
Божееее… жена на 25 ще ляга гола до мъж, той няма да се възбуди дори и после жената ли била виновна? Ако не е пързалка темата - приятелят ти има сериозен проблем и абсолютно не е нормално да не търси сам интимност.

# 23
  • Мнения: 21
Ако първите 8 месеца от връзката си правите секс максимум веднъж седмично (средно), и то с Трибестан, при условие, че се виждате всеки ден, с времето няма да стане по-често. Това имам предвид. След година-две ще стане веднъж месечно, ако ти се занимава да го инициираш. Това е.

Вече дали това те устройва или не, ти си знаеш.
Божееее… жена на 25 ще ляга гола до мъж, той няма да се възбуди дори и после жената ли била виновна? Ако не е пързалка темата - приятелят ти има сериозен проблем и абсолютно не е нормално да не търси сам интимност.
Да разбирам, че най-правилното нещо, което трябва да направя е директно да попитам дали има някакъв проблем с желанието му за секс.

# 24
  • Мнения: 96
Определено приятелят ти има проблем, но за 8 месеца вече трябваше да може да ти сподели какъв е той. Моя съвет е, сега е лято, отидете на почивка заедно и вижте там как ще са нещата, ако и там секса се случва само по твоя инициатива е време да поговориш с него. Даже още по време на почивката, докато е отпуснат и в добро настроение. Но както казах вече, с разбиране и подкрепа.

# 25
  • Мнения: 21
Определено приятелят ти има проблем, но за 8 месеца вече трябваше да може да ти сподели какъв е той. Моя съвет е, сега е лято, отидете на почивка заедно и вижте там как ще са нещата, ако и там секса се случва само по твоя инициатива е време да поговориш с него. Даже още по време на почивката, докато е отпуснат и в добро настроение. Но както казах вече, с разбиране и подкрепа.
Много ви благодаря за съветите. Със сигурност ще събера смелост и ще го питам това, което ме интересува.

# 26
  • Мнения: 7 493
Съжалявам, че ще ти го кажа, но не е нормално почти всяка вечер да лягаш до него и да не правите секс. Та вие сте още гаджета...  А след няколко години как ще е?
На виагра ли ще мине?

# 27
  • Мнения: 96
Определено приятелят ти има проблем, но за 8 месеца вече трябваше да може да ти сподели какъв е той. Моя съвет е, сега е лято, отидете на почивка заедно и вижте там как ще са нещата, ако и там секса се случва само по твоя инициатива е време да поговориш с него. Даже още по време на почивката, докато е отпуснат и в добро настроение. Но както казах вече, с разбиране и подкрепа.
Много ви благодаря за съветите. Със сигурност ще събера смелост и ще го питам това, което ме интересува.
Комуникацията е ключова в една връзка. Успех и бързо решение на проблема!

# 28
  • Мнения: 21
Съжалявам, че ще ти го кажа, но не е нормално почти всяка вечер да лягаш до него и да не правите секс. Та вие сте още гаджета...  А след няколко години как ще е?
На виагра ли ще мине?
Точно затова се реших да пиша тук, за да се убедя, че не е само в моята глава този проблем и да говоря с него по тази тема.

# 29
  • Мнения: 7 493
Какви са тия заспали днешни мъже?  Направо е отчайващо. Едно време без 3 тека не заспивахме.

Общи условия

Активация на акаунт