Урбанизъм или ССС в УАСГ?

  • 596
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, чудя се как да си подредя желанията, но не знам коя от двете специалности си заслужава повече. Ще се радвам на вашето мнение. Благодаря предварително.  Коя от двете специалности е по-перспективна?

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 13:46 от IvanB28

# 1
# 2
  • Мнения: 1 275
Не е ли по-добре ССС, а после магистратура Урбанизъм? Така получаваш две в едно. Докато обратното май не е възможно.

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 15:06 от Мила Атова

# 3
  • Мнения: 2 504
От всички магистратури, за които може да плати, баш Урбанизъм ли...

# 4
  • Мнения: 13
Не е ли по-добре ССС, а после магистратура Урбанизъм? Така получаваш две в едно. Докато обратното май не е възможно.

Да, но ССС само по себе си се води магистратура.

# 5
  • Мнения: 1 275
Аха. А след това втора магистратура не можеш ли да изкараш? Защото ако може, ще имаш две - ССС и Урбанизъм и после можеш да избираш какво да работиш. Аз поне така си ги представям нещата.

# 6
  • Мнения: 13
Аха. А след това втора магистратура не можеш ли да изкараш? Защото ако може, ще имаш две - ССС и Урбанизъм и после можеш да избираш какво да работиш. Аз поне така си ги представям нещата.

Не знам дали може да карам две магистратури.

# 7
  • Мнения: 1 747
Какво е ССС? А с урбанизъм какво ще работиш? Питам като специализирала в катедра “Градоустройство”.

# 8
  • Мнения: 13
Какво е ССС? А с урбанизъм какво ще работиш? Питам като специализирала в катедра “Градоустройство”.

Никаква идея 😂 Още не съм го мислил

# 9
  • Мнения: 1 275
ССС не е ли архитектура?

# 10
  • Мнения: 13

Не, строителство на сгради и съоръжения

# 11
  • Мнения: 2 504
Леле майко! 😂

А, авторе, изобщо не знам какво се чудиш. Едното е инженерна специалност, тежка при това. Другото е ала-бала. Докарал си при това до редене на желания, а нямаш никаква идея какво се случва.
Всъщност май ще препоръчам да избереш Урбанизъм.

# 12
  • Мнения: 1 275
Опа, аз нещо се овъртолих, но Enter Sandman добре го каза. Не се чуди, записвай си инженерната специалност, стига да те приемат.

# 13
  • Мнения: 13
Опа, аз нещо се овъртолих, но Enter Sandman добре го каза. Не се чуди, записвай си инженерната специалност, стига да те приемат.

Приемат всички, даже се чудя ще запълнят ли бройките

Общи условия

Активация на акаунт