Урбанизъм или ССС в УАСГ?

  • 630
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, чудя се как да си подредя желанията, но не знам коя от двете специалности си заслужава повече. Ще се радвам на вашето мнение. Благодаря предварително.  Коя от двете специалности е по-перспективна?

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 13:46 от IvanB28

# 1
# 2
  • Мнения: 1 302
Не е ли по-добре ССС, а после магистратура Урбанизъм? Така получаваш две в едно. Докато обратното май не е възможно.

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 15:06 от Мила Атова

# 3
  • Мнения: 2 523
От всички магистратури, за които може да плати, баш Урбанизъм ли...

# 4
  • Мнения: 13
Не е ли по-добре ССС, а после магистратура Урбанизъм? Така получаваш две в едно. Докато обратното май не е възможно.

Да, но ССС само по себе си се води магистратура.

# 5
  • Мнения: 1 302
Аха. А след това втора магистратура не можеш ли да изкараш? Защото ако може, ще имаш две - ССС и Урбанизъм и после можеш да избираш какво да работиш. Аз поне така си ги представям нещата.

# 6
  • Мнения: 13
Аха. А след това втора магистратура не можеш ли да изкараш? Защото ако може, ще имаш две - ССС и Урбанизъм и после можеш да избираш какво да работиш. Аз поне така си ги представям нещата.

Не знам дали може да карам две магистратури.

# 7
  • Мнения: 1 768
Какво е ССС? А с урбанизъм какво ще работиш? Питам като специализирала в катедра “Градоустройство”.

# 8
  • Мнения: 13
Какво е ССС? А с урбанизъм какво ще работиш? Питам като специализирала в катедра “Градоустройство”.

Никаква идея 😂 Още не съм го мислил

# 9
  • Мнения: 1 302
ССС не е ли архитектура?

# 10
  • Мнения: 13

Не, строителство на сгради и съоръжения

# 11
  • Мнения: 2 523
Леле майко! 😂

А, авторе, изобщо не знам какво се чудиш. Едното е инженерна специалност, тежка при това. Другото е ала-бала. Докарал си при това до редене на желания, а нямаш никаква идея какво се случва.
Всъщност май ще препоръчам да избереш Урбанизъм.

# 12
  • Мнения: 1 302
Опа, аз нещо се овъртолих, но Enter Sandman добре го каза. Не се чуди, записвай си инженерната специалност, стига да те приемат.

# 13
  • Мнения: 13
Опа, аз нещо се овъртолих, но Enter Sandman добре го каза. Не се чуди, записвай си инженерната специалност, стига да те приемат.

Приемат всички, даже се чудя ще запълнят ли бройките

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт