Намерих 2

  • 22 882
  • 337
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 810
Ако е било в тази тема обаче- ще ги актуализирам след пускането на следващата...

# 316
  • Мнения: 1 906
Има ли някой книгата "Моделирай тялото си за 6 дни" (не съм много сигурна за заглавието)? Става дума за разделно хранене, диети и т.н.
Имам и още един въпрос с коя програма могат да се отварят файлове с разширение .chm?
Свалих си няколко книжки, но не мога да ги отворя  Cry.

# 317
  • Мнения: 3 810
zoja77, Намерих се:

Играчки от конци- нещо като Пижо и Пенда, но животни

# 318
  • Мнения: 222
 mimi_kir много ти благодаря. Цял ден я търся, а сега незнам защо немога да я изтегля

# 319
  • Мнения: 2 924

Имам и още един въпрос с коя програма могат да се отварят файлове с разширение .chm?
Свалих си няколко книжки, но не мога да ги отворя  Cry.
Това е Microsoft формат
не ползваш ли Internet Explorer?
Би трябвало да можеш да ги отвориш ,ако го ползваш и  операционната ти система е Windows98 и повече.
Трябва да си включила и java-скрипта

Момичета,още малко да сваля всички файлове с видеоуроците за Фотошоп и можем да започнем нова тема:)
Искам и останалите да ги сложа в тази. До утре ще съм го направила и по-рано щях ,ама тези дни много празници се насъбраха:)

# 320
  • Мнения: 772
Има ли някой книгата "Моделирай тялото си за 6 дни" (не съм много сигурна за заглавието)? Става дума за разделно хранене, диети и т.н.
Имам и още един въпрос с коя програма могат да се отварят файлове с разширение .chm?
Свалих си няколко книжки, но не мога да ги отворя  Cry.

Aroy CHM Reader 2.0

# 321
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
E, явно само аз съм куцузлията не ми се отеаря тоя librus.ru и това си е  #Cussing out. Не ми е ясно какъв е проблема. Зарежда повече от няколко минути и накрая нищо не излиза  newsm78.

# 322
  • Мнения: 399
korneliia_h, опитай след като намериш адреса в Гугъла да кликнеш на "кеширана". Вчера ми обясниха, че така ставало най-бързо. Не се обикаляло в цял свят, а правело връзката в България. Аз пробвах, наистина връзката става много бързо.

# 323
  • Мнения: 1 906
не ползваш ли Internet Explorer?
Би трябвало да можеш да ги отвориш ,ако го ползваш и  операционната ти система е Windows98 и повече.
Трябва да си включила и java-скрипта

Мисля, че правя всичко, но не става. Няма ли начин да ги презапиша в друг формат?

# 324
  • Мнения: 2 924


Мисля, че правя всичко, но не става. Няма ли начин да ги презапиша в друг формат?



я ми прати един от файловете,за да го разгледам.
На ohoo@abv.bg
Не знам дали има начин за преобразуване в друг формат,но така виждайки файла,който те мори по-лесно ще ми е да ти помогна.
Или поне да се опитам:)

korneliia_h,
някои от файловете в либрус.ру не могат да с е свалят.
Причината ,според собствениците на сайта е ,че за този конкретен файл има оплакване за авторски права и поне временно линка към него не работи.
И при мен се е случвало. Просто с е отказвам този ден да свалям.
Знам ли,ако опиташ на следващият ден може и да стане:)

# 325
  • Мнения: 679
Намерих няколко броя на Rico Design, които в сайта на Мими ги няма. Реших да ги сортирам по теми, защото не са поредни номера.

Великденски броеве 02_16_23_31_39_67

Изтегли от тук

Коледни броеве 03_52

Изтегли от тук

# 326
  • Мнения: 679
В тези има детски мотивчета. Броеве 10_18_32_48

Изтегли от тук


Тези са с преобладаващи мотиви на цветя и рози. Броеве 09_24_69

Изтегли от тук


А тук има плодове, зеленчуци, растения, симпатични насекоми, пейзажи и др. неща от природата. Броеве 25_35_40_44

Изтегли от тук

# 327
  • Мнения: 3 810
Ати, много си скоростна!  bouquet

Аз още се мъча с Чудесните мгновения...
До сега поадам предимно на бисероплетене и бродиране. Като се взема в ръце ще споделя.

# 328
  • Мнения: 3 810
И аз да питам за един формат XSD.
Някои моделчета за бродиране са на този формат.
Явно нямам съответната програмка.

# 329
  • Мнения: 772
И аз да питам за един формат XSD.
Някои моделчета за бродиране са на този формат.
Явно нямам съответната програмка.


http://cheta.mylivepage.com/file/291/1382/DIM-35155+Pattern+Maker.xsd

Общи условия

Активация на акаунт