Момичета, работите ли още?

  • 1 781
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Работих до последно Mr. Green

# 31
  • Мнения: 634
Вече незнам в коя седмица съм , но термина ми е 01 май
Работя все още, много се изморявам, тежи ми, не мога да седя на стола... Tired
А как мразя придвижването от вкъщи до офиса и обратно - ей това ми тежи най -много! Добре че съм  с кола и се шофирам, че като знам в градския транспорт какво е.... Sick

# 32
  • Мнения: 215
Аз съм в 31г.с. и си работя. Докторката отказа да ми издаде по-късен болничен, така че скоро ще се водя по майчинство, но работодателят ми е съгласен да си работя докато се чувствам добре - надявам се до края.
При първото раждане работих до 10 дни преди термина и се чувствах супер.
Работата ми е напрегната, но и интересна. обичам да съм сред хора и не ми се затваря у нас от сега.
При всеки е индивидуално предполагам.

# 33
Аз също си имам моя фирма и работех до последно, карах кола, дори един ден преди да родя плувах в морето, така че е въпрос как се чувстваш.

# 34
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Зависи как се чувствате.Аз съм на 23(родих на 22) и се чувствах пълна с енергия и работех до един ден преди да родя(е работех,бях вече отпуска, но тъй като фирмата е на майка ми, продължих да си работя).Освен това и се катерех насам натам(лека форма на алпинизъм)до две седмици преди да родя.Но пък ... при всеки е различно;о)

# 35
  • Мнения: 3 478
Аз работих до самия край, няколко часа преди да родя. Но хич не ми пречеше, и до ден днешен вярвам, че това спомогна за лесното раждане.

# 36
  • Мнения: 1 353
Радвам се че изжевях спокойна бременност у дома.

# 37
  • Мнения: 4 546
работя, но с все по-малко желание. честно казано, нямам търпение да изляза вече в болнични, но не смятам да си взимам, ако няма нужда. чакам си заветните 45дни преди термин  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 3 406
Работех почти докрай.

# 39
  • Мнения: 195
Работя си още, но шефовете са разбрани и не ме товарят, а и имаме уговорка ако не се чувствам добре, да си тръгвам или въобще да не стигам до офиса.
ще спра да работя някъде средата на май когато започват да текат 45 дни преди термина.

# 40
  • Мнения: 362
 днес е първия ми неработен ден и се чувствам страхотно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт