Боди с боксерки, вместо с прашки

  • 1 758
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 550
имам две такива, и двете са с дантелени боксерки, но да ти кажа честно са много неудобни, нещо не са доизмислени... копченцата се извъртат отдолу и убиват. иначе са български на Перфект, едното е черно, нагоре е памук с ликра, а надолу- дантелен боксер, другото е червено с твърда чашка цялото дантелено. памук боксерки не съм виждала Sad

# 16
  • Мнения: 4 371
Аз имам тюлено, боксерките са дантелени. Много е женствено. И ми е удобно. Но не са типичните боксерки, нито пък е чак толкова изрязано като на снимката на Джордия.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз пък много такива съм виждала, само че не с дантела ами плътно каквото си е самото боди, а боксерките са едни такива като накъдрени на края все едно са минати на оверлог и си е като бодито с прашка има си копчета, никаква разлика.
Цените им бяха горе долу от 7 нагоре според зависи дали са с тънки презрамки или с къс или дълъг ръкав.

# 18
  • Мнения: 2 152
Продават се, аз имам такива и са много удобни и секси Peace

Горе е като сутиен с банели, надолу е тюл и боксерките по края са с дантелки.Купих ги от Плевен

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 18:15 от кръц кръц

# 19
  • Мнения: 919
Обиколих всички магазини за бельо в Сити Центъра и всички продавачки ме гледаха все едно търся хляб в магазин за бельо  Shocked

# 20
  • Мнения: 344
Съвсем обикновено боди с боксерки от памук и ликра има на базара в подлеза на НДК. Магазинът за бельо е точно от централния вход в ляво. Боксерките са изрязани и на мен ми е супер удобно - мекичко и топли. Първо си купих с прашка, след това още две с боксерки, има и бикини. Цената е около 10 лева.

# 21
  • Мнения: 2 897
Такива бодита съм виждала в един магазин за бельо на Пътеките в Младост 1 и в базара до Деница в Младост 3.

# 22
  • Мнения: 949
Аз имам тюлено, боксерките са дантелени. Много е женствено. И ми е удобно. Но не са типичните боксерки, нито пък е чак толкова изрязано като на снимката на Джордия.
Peace

# 23

Общи условия

Активация на акаунт