А кънкьорки има ли?

  • 4 710
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 867
в събота и неделя има тренировки от 17:30 - приемат и възрастни. трябва само да отидете към 17:00 в гардероба на клуба, за да си вземете кънки.

# 91
  • Мнения: 1 455
Благодаря ти!
Явно през седмицата ще започнеме,докато не придобия някаква увереност,пък по нататъка събота и неделя на свободната пързалка.17,00 часа ми е много рано няма кой да гледа малката.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 867
Еми, радвам се, че се видяхме, макар че покрай дребосъците не можахме много да караме заедно. габа възлага големи надежди на ани - каза, че не иска да кара с мен, а с малко момиченце  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 355
Да се похваля - и аз се качин на кънки !!! Simple Smile)))))) Надминах всичките си очаквания и започнах да карам веднага без да вися по мантинелата Laughing Не, че имах избор, защото щерката кара вече добре, а аз си умирах от страх да не я блъсне някой прелитащ тийн и се стараех да и пазя гърба. Много хора се съборат в часовете на свободната пързалка и ми се струва, че всички карат прекалено бързо.
Решили сме да купуваме кънки за Креми. Да ви питам в тази връзка какво мислите за ей този Rosec ICE Jr F http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp ? Само това намирам като възможност да се купи ново от България.

# 94
  • София
  • Мнения: 4 867
Да се похваля - и аз се качин на кънки !!! Simple Smile)))))) Надминах всичките си очаквания и започнах да карам веднага без да вися по мантинелата Laughing Не, че имах избор, защото щерката кара вече добре, а аз си умирах от страх да не я блъсне някой прелитащ тийн и се стараех да и пазя гърба. Много хора се съборат в часовете на свободната пързалка и ми се струва, че всички карат прекалено бързо.
Решили сме да купуваме кънки за Креми. Да ви питам в тази връзка какво мислите за ей този Rosec ICE Jr F http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp ? Само това намирам като възможност да се купи ново от България.

Не съм сигурна, че открих на страницата кънките, които сте избрали.
Важно е кънките да са стабилни около глезените и в тази връзка треньорите не препоръчват стандартните кожени, освен ако не са нови и не се използват сравнително кратко.
Има модели пластмасови, които могат да се разтяга и да "покриват" 3-4 номера. За тях ми казаха в никакъв случай да не ги купувам.

Като гледам възрастта на Креми, дали не е по-удачно да й наемате кънки? Иначе ще трябва да купувате нови за всеки сезон.

# 95
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Разбрах че пързалката ще работи още един месец,така че да не пропускаме възможността да покараме.Yanita поздрав на кънкьорката!В събота ще се видим пак.А вие ходите ли през седмицата?

# 96
  • Мнения: 1 355
Да се похваля - и аз се качин на кънки !!! Simple Smile)))))) Надминах всичките си очаквания и започнах да карам веднага без да вися по мантинелата Laughing Не, че имах избор, защото щерката кара вече добре, а аз си умирах от страх да не я блъсне някой прелитащ тийн и се стараех да и пазя гърба. Много хора се съборат в часовете на свободната пързалка и ми се струва, че всички карат прекалено бързо.
Решили сме да купуваме кънки за Креми. Да ви питам в тази връзка какво мислите за ей този Rosec ICE Jr F http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp ? Само това намирам като възможност да се купи ново от България.

Не съм сигурна, че открих на страницата кънките, които сте избрали.
Важно е кънките да са стабилни около глезените и в тази връзка треньорите не препоръчват стандартните кожени, освен ако не са нови и не се използват сравнително кратко.
Има модели пластмасови, които могат да се разтяга и да "покриват" 3-4 номера. За тях ми казаха в никакъв случай да не ги купувам.

Като гледам възрастта на Креми, дали не е по-удачно да й наемате кънки? Иначе ще трябва да купувате нови за всеки сезон.


Моделът е втори подред от долу нагоре. Виждала съм го на едно детенце и изглежда много добре и реално. Но само това са ми впечатленията.
Точно такива са тези кънки - разтягащи се. Тъкмо се зарадвах, че си струват парите, защото би ги ползвала поне 2 сезона, а те ще се изплатят за един. Какви са рисковете при тези модели? На други (без промяна на номера) не съм попадала Sad
Искам да избегна наемането на кънки, защото всеки път и се "падат" различни - някой път е с два номера по-големи, стават и пришки, нестабилна е и и отнема време да свикне. Тревожа се, че заради тези неудобства може да и се пресече ентусиазма и да не иска да тренира. Миналият път беше голяма мъка и треньорката ми намекна, че е добре да кара само с едни кънки. Като направя едно просто изчисление, ако сме редовни на учебните занятия е все едно дали ще купим кънки за 8ч*2лв*8месеца=128 лв или ще плащаме за наем. Разбира се, ако така получаваме поне толкова добри кънки, колкото наемаме.
 newsm78 Какви кънки да търся сега?

# 97
  • София
  • Мнения: 4 867
Когато търсех кънки за Виктория, нейната треньорка ми каза "В никакъв случай кожени .... и все пак, по-добре кожени, отколкото разтегателни".
Защо всеки път е с различни кънки? Откъде ги наемате и къде тренира детето?
Откакто Габриела тренира редовно, всеки път е с едни и същи кънки. Това важи и за другите деца в групата - треньорите си знаят кой с кои кънки кара и следят за това. Дори и понякога да има размяна, номерата винаги са подходящи. Не пускат на леда дете, на което кънките не са му удобни.

# 98
  • Мнения: 1 355
На Славия условията са такива. Наема се каквото има и каквото се падне. Още като се заплаща таксата поглеждат и казват кой номер го има и какво биха могли да предложат. Децата всеки път са различни в групата и рядко ги помнят кой как се казва даже Simple Smile Явно организацията в двата комплекса е съвсем различна Simple Smile
Пуснах едно запитване в кънкьорския форум и ще видим дали ще излезе интересна информация. Ако не бях попитала тук, до вечерта да ги бях купила тези.

# 99
  • София
  • Мнения: 4 867
И аз така много им се зарадвах, още повече, че не съм убедена, че краката на Виктория няма да пораснат до следващия сезон. Имам обаче доверие на треньорите, при които водя децата.
Кънките, които се ползват за тренировки, са различни от онези, които се наемат за свободна пързалка. Друг е въпросът, че треньорът на Габриела е против тя да кара с други кънки и й дава "нейните си" дори и за свободна пързалка.

Общи условия

Активация на акаунт