Фотошоп - XIV тема

  • 17 595
  • 372
  •   1
Отговори
# 105
Lucy, страшно много ти благодаря  bouquet Ей, стана най-накрая... Дано скоро се престраша да покажа нещо тук, като напредна още Embarassed Това за отделната тема за начинаещи също ме заинтригува, ама все пак ще трябва и някой да ни "наглежда" Laughing

И пак за lucy - моделът ти е страхотен Wink Само дето втората снимка ми се струва някак по-подходяща за зимен фон, такива асоциации ми навява newsm78 И ме извинете, че писах анонимно, ама съм наистина срамежлива Embarassed

# 106
  • Мнения: 1 639
И ме извинете, че писах анонимно, ама съм наистина срамежлива Embarassed

т.е Имаш  регистрация тук, писала си в темата преди, но сега те е срам ?!

# 107
  • Мнения: 377
Имам вече фотошоп . Сега започвам да го разучавам и дори направих едно сияние , но всичко е толкова сложно . Надявам се, че сваша помощ и аз ще успея да направя някоя хубава рамка - много ми харесват нещата ви , но изглеждат толкова недостижими за мен newsm12. На всички мами тук-

# 108
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз много се радвам, че има нови попълнения. Давайте смело момичета!  HugПък ако и някое момче се завърти насам Crazy

# 109
  • София
  • Мнения: 2 077
Много сте заразни с тези цветя. И аз да не остана по-назад, днес направих тази смешка:


# 110
  • Мнения: 1 502
Опастни сте момичета!
Аз досега все ви се наслаждавах и тайничко ви завиждах, че имате време за рамчици, а аз не мога да седна. И ето пак ме сред нощите, опитах се да направя нещо семпло, но едва клепам вече.
Дани вече е с постригани къдрици и реших да го отбележа с една рамчица
http://vessela.multiply.com/photos/photo/24/195

Между другото, как се оправяха червени очи с фотошопа и още нещо... Може ли някой да ми пусне линк към тия action- и, които правеха навита хартия и скъсана хартия?  Praynig

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 10:49 от Mama Vessi

# 111
  • Мнения: 2 270
SheDevil-намирай време и за нас покрай тези нощни клубове,които ти отнемат от времето.Ще ни липсваш
Malenna-бързо оздравяване ти желая и дано малката красавица не се разболее.
sage-бързо оздравяване и на твоето съкровище,а за рамката не видях точно кое и е некадърното newsm78
Горска Фея -сега като се загледах-много ама много си права.ще трябва за оцветя изцяло детето
луси-всички се учим-кой повече ,кой по малко.А от грешки човек се учи най добре.На втората снимка ,красавицата стои малко изкуствено на този фон,защо не пробваш с някоя полянка с цветя и с тези пеперудки би било по добре
emi_jamie   влюбена съм в произведенията ти,като за корица на списание са.
ДИМИКА-успех в ученето ти пожелавам
Mama Vessi -ето от тук може да видиш за очите
http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=home&order=&pa … ;t=3&order1=2

# 112
  • Мнения: 1 884
sage, вече имам готови неща за конкурса, ще се включа с удоволствие в рамките и колажите. Само едно не ми стана ясно, то май и не сме го и обсъждали де, как ще става оценяването?!?  newsm78 Ще ги пуснем като анкета с "произведенията" на всеки и името на участника за гласуване или как? ... Рамката ти е много "яка"  Mr. Green .... хахаха както казват младите...
ani69 - благодаря ти мила, напоследък само красоти правиш и си много дейна   bouquet
ДИМИКА , добре си дошла сред нас. 
sram me, ama... , хич да не те е срам  Laughing
луси, рамката ти си е  съвсем добре. Колажа малко семпличък ми се вижда, но аз по-принцип обичам малко по-шаренко, що се отнася до дечица.
За съжаление, Multiply нещо е в "реконструкция" и не мога да видя другите неща. 

# 113
  • София
  • Мнения: 2 077
Mamo Vessi, много е хубава рамката ти. Много добре и подходящо си подбрала материалите за нея - тези ококорени ножички Grinning. само позволи да те поправя, че се пише подстрижка

# 114
  • Мнения: 1 084
SheDevil, и аз това се чудя Simple Smile), защото е добре и да се виждат нещата при гласуването Simple Smile)) Също  си мисля, че не е сме уточнили броя на разрешените гласове Simple Smile)) Някой може ли да подскаже идеи от други форуми Simple Smile))?

# 115
  • Мнения: 1 502
Mamo Vessi, много е хубава рамката ти. Много добре и подходящо си подбрала материалите за нея - тези ококорени ножички Grinning. само позволи да те поправя, че се пише подстрижка

 Embarassed Embarassed Embarassed
Олее, много ти благодаря, явно наистина много ми се е спяло. Joy

# 116
  • Мнения: 1 884
SheDevil, и аз това се чудя Simple Smile), защото е добре и да се виждат нещата при гласуването Simple Smile)) Също  си мисля, че не е сме уточнили броя на разрешените гласове Simple Smile)) Някой може ли да подскаже идеи от други форуми Simple Smile))?

Ами според мен, само по един глас за категория /т.е. разрешени 3 опции/, за да може да се гласува с по един глас в различните категории. Иначе, трябва да се пуснат 3 теми, за всяка тематика по една. И да се гласува с по един разрешен глас /опция/. Как ще се направи тая анкета, трябва да мислим, `щото няма време  Simple Smile.
http://fotowedding.borda.ru/?0-5  - тук също правят конкурси, и се отваря тема за всяка категория. Всеки си публикува произведението - това обаче, вече го решихне за публикация в Multiply, може да се пуснат линкове с "творбите" в анкетата, в която ще се направи гласуването.  newsm78

Eто и медалите Simple Smile: I- во Място -
II - ро Място -
III -то Място -

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 13:08 от SheDevil

# 117
  • Мнения: 377
Момичета ,малко ме е срам от невежеството ми Embarassed, но да ви попитам тези красиви рамки как ги правите- вземате ги готови от някъде, или си ги правите сами? ooooh!

# 118
  • Мнения: 2 271
ДИМИКА сами си ги правим!С готови или "саморъчно" направени елементи!

# 119
  • Мнения: 4 406
и аз съм в кюпа на измъчените от болести - тъкмо се възстанових от ужасен бронхит, който карах на крак и пред РС в офиса , и се оказа, че съм заразила малкия... Cry много се измъчва детето нощем, кашля и само иска да го гушкам и да му пея, от което се наложи две нощи да спя на люлеещия се стол с детето в скута си... много ми се спи и даже фотошоп няма да ми оправи огрооооооооомните сенки под очите.
успях обаче да завърша колажа за конкурса- в този ред на мисли - и сам воинът ли ще е воин, или ще имам конкуренция?

Общи условия

Активация на акаунт