Фотошоп - XIV тема

  • 17 545
  • 372
  •   1
Отговори
# 90
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравейте, момичета!От известно време разглеждам темата и ми харесват всичките ви неща. Искам и аз да опитам, но нямам фотошоп. Някой може ли да ми каже от къде мога да си го изтегля безплатно и как? Embarassed Embarassed Embarassed
От http://www.data.bg/трябва да имаш регистрация и торент програма,Бит комет или друга.

# 91
  • Мнения: 1 237
luluto,и двете са страхотни! newsm51

Ето моето среднощно творение:
http://images13.snimka.bg/002014626.jpg

# 92
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Лулуто, много стилно, шаренко, яко!!!  bouquet

# 93
  • Мнения: 377
danibaby, благодаря ти за линка- регистрирах се и сега ще опитам да я сваля Hug

# 94
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
момичета страхооооооотини неща сте показали - всичките а малена така ме зареди с тези снижни снимки искаммм и аз сняг ама такъв пухкав и хубав
еми джеми на мен ми допада повече зелената ... някак си е по-жива и плътна а розовата ме разконцентрира някак си
микки мерси   bouquet
SheDevil хвана ме за мързела ми  Wink ... като показах снимката на мъжо / щото той ми е безпощаден критик/ ми каза че Ема не седи много естествено и да я пооправя

# 95
  • Мнения: 2 270
днеска да се отчета




luluto-страхотно.Трябвало е отдавна да започнеш да правиш рамки,за да се наслаждаваме на красотите ти.
amber misholina-много хубави работи Hug
Ilenia-много весело пролетно настроение излъчва рамката ти

# 96
  • Smallville
  • Мнения: 994
danibaby, благодаря ти за линка- регистрирах се и сега ще опитам да я сваля Hug
Димика,то свалянето на програмата е лесно,но работата с нея после е...... Thinking
Аз искам да предложа тази тема да има и кътче за начинаещи,като мен,където да си задаваме въпросите, а ако има добри души да ни отговарят,ще буде супер Peace
Аз напредвам толкова бавно,че ме е срам Embarassed,тука влизам само за да оплакна окото и да повъздишам малко,много ме кефят мамите  bouquet  bouquet  bouquet

# 97
  • Мнения: 286
Malenna,много красиви шапка и шал!за рамките ти си знаеш  newsm10
Аni69,Luluto страхотни неща показвате! newsm51
Включвам се и аз с нещичко!

# 98
  • Мнения: 6 039
момичета, мен ме споходи гадния грип. от 24 часа все мисля, че умирам, не съм боледувала от 20 години и този грип просто не побърква. като изключим температурата ,най- гадна е болката в главата, просто ще се пръсне.

да поясня за бабата. това е майката на мъжа ми, Роза, и е на 54г, наистина изглежда страхотно и на всичкото отгоре е невероятен човек, не познавам друг като нея. Основно тя се грижи за Малена. Тя е смисъла на живота й /и мъжа й, разбира се Wink/
а маминката е моята майка, тя плете шапките и е на 63години. Та Роза е баба Grinning ,а майка ми е маминка. Луда работа  Joy
искам да отбележа, че нещата които сте направили последните 24 часа са очарователни.

# 99
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
danibaby, няма напреднали, няма начинаещи-всички сме в кюпа. Hug Не се притеснявай да си задаваш въпросите, точно тук им е мястото.

Малена, бързо оздравяване! Hug

# 100
  • Мнения: 1 884
Поздрави момичета! Много красиви неща сте натворили, Malenna оправяй се скоро! Много сте плодотворни и идейни  Hug. Мен са ме налегнали малко служебни ангажименти, тичам насам-натам по срещи,  smile3515 правя два проекта за един нощен клуб, и не ми остава време за снимки и рамки, но ви следя отблизо и с интерес. Дано скоро да поприключа и пак да се захвана с любимото занимание...

# 101
  • Мнения: 1 084
Malenna, бързо оздравяване:))
SheDevil, напълно те разбирам Sad Освен, че А-М е болна Sad(, съм и затрупана с работа Sad( поне до края на света:( Момичета, какво става с конкурса? Ще участва ли поне някой?
Отчет от мен с една некадърна рамка, ама нали е важно участието Simple Smile)

# 102
  • Мнения: 1 639
ani69 , бретона и къдрите около него, както и ръкава са много безлично сиво. Придават много неестествен облик на това красиво личице ....Мое мнение .  Simple Smile

vanda, много ме радват снимките ти , толкова наситени цветове .  Simple Smile
Послендите дни само красоти виждам  тук . Та да не си мислите ,че не ги забелязвам като не ги споменавам.  Heart Eyes

Малена, оправяй се бързо . Много гаден този грип.  Confused

# 103
  • Мнения: 595
Malenna,скорошно оздравяване!!!
Призведенията на майка ти са невероятни... и страхотно попадение Peace Peace Peace
Поздрави и за Малена-страхотна позьорка!!!!!

# 104
  • Русе
  • Мнения: 611
Хайде и аз да покажа две скромни творения както вече споменах хич не ме бива да направя нещо весело и шарено
Saqe покрай този конкурс установих че имам още мнооого да уча изобщо не можах да осъществя идеята която имах но въпреки това ще участвам с нещо доста скромничко и измъчено
http://images13.snimka.bg/002020576.jpg
http://images13.snimka.bg/002020577.jpg

Общи условия

Активация на акаунт