Тра-ла-ла!

  • 13 213
  • 303
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 743
Миленче, сори, ще се оправя в къщи и ще се видим напарво там.....дано прочетеш и не ми се сърдиш  Praynig Praynig  Praynig

# 181
  • Мнения: 6 553
Иве,нали знаеш,че от теб се очаква да отразиш срещата вчера! Party Хайде,чакаме smile3509

# 182
  • Мнения: 4 195
И най вече какво решихте, може и на лични, моля ви, това, че напоследък не успявам да се класирам, не значи че не искам, а просто не мога винаги. искам да знам ккакво предстои Hug

# 183
  • Мнения: 2 584
Иве няма ли снимки от снощи Grinning, кажете какво решихте на лични естествено

аз да ви се похваля, моята щерка от 2,3 дена ме целува съзнателно, най вече като и се скарам или бутне и разсипе нещо Joy само не мога да разбера защо все иска да ме целува по устата hahaha

# 184
  • Мнения: 863
Иве няма ли снимки от снощи Grinning, кажете какво решихте на лични естествено

аз да ви се похваля, моята щерка от 2,3 дена ме целува съзнателно, най вече като и се скарам или бутне и разсипе нещо Joy само не мога да разбера защо все иска да ме целува по устата hahaha
Срещата снощи беше много задушевна, но тоз път компромати няма!!! Laughing

Румка радвам се ,че вече сте здрави Hug
И аз незнам, но и мойте все там се целят да целуват....знам ли...може да са видели от някъде Mr. Green

# 185
  • Мнения: 1 134
Същата работа е и при Мими с целувките. Хем 2 гаджета има - едното в градината, другото за вкъщи Crazy. Дадох й "благословия" да се целуват в устата колкото искат и пак ми "налита"  ooooh! Mr. Green

Съжалявам, че пропуснах неделната среща. Никой нищо не казва... newsm78


Мерииии, кога ще видим юнака на снимки?  bouquet

# 186
  • Мнения: 3 248
Дадох й "благословия" да се целуват в устата колкото искат и пак ми "налита"  ooooh! Mr. Green

До 4 клас си мислех, че се забременява от целувка с език. Туй то, времената бяха други. ooooh! А в наши дни на по 3-4-5 годинки вече се целуват по устата. newsm78

За срещата - нищо не чух, защото Мишо ми се беше качил на главата, а обиците ми (които представляват средно големи халки) ми ги обръщаше върху ушите - честен кръст. Mr. Green Майка му да потвърди. Crossing Arms

# 187
  • Мнения: 863
Дадох й "благословия" да се целуват в устата колкото искат и пак ми "налита"  ooooh! Mr. Green

До 4 клас си мислех, че се забременява от целувка с език. Туй то, времената бяха други. ooooh! А в наши дни на по 3-4-5 годинки вече се целуват по устата. newsm78

За срещата - нищо не чух, защото Мишо ми се беше качил на главата, а обиците ми (които представляват средно големи халки) ми ги обръщаше върху ушите - честен кръст. Mr. Green Майка му да потвърди. Crossing Arms

Ох, Весенцеее, направо ми е неудобно да призная как те беше обсебил малкия Embarassed Но какво да го правя като още от сега си харесва какички!!! Simple SmileА и много обича да идва на нашите срещи,само дебне нещо да спомена ,че ще се ходи някъде с "Българските майки" или в домовете и е пръв. Пита и често за Доганово изобщо за децата Rolling Eyes
И Весе благодаря ти,че беше толкова търпелива през цялото време и издържа геройски Heart Eyes
За обиците, да верно беше, а да не казвам,как си правеше чалма от шала Mr. Green

# 188
  • Мнения: 3 248
И Весе благодаря ти,че беше толкова търпелива през цялото време и издържа геройски Heart Eyes

Ти сериозно ли?! newsm78 Нали знаеш, че обожавам децата. Heart Eyes Все пак няма БИВША детегледачка. hahaha

# 189
  • Мнения: 4 195
Мериииииииииии пусни снимки на Николааааааааааааа Praynig

# 190
  • Мнения: 863
И Весе благодаря ти,че беше толкова търпелива през цялото време и издържа геройски Heart Eyes

Ти сериозно ли?! newsm78 Нали знаеш, че обожавам децата. Heart Eyes Все пак няма БИВША детегледачка. hahaha

Дааа, знам ,а и децата също, значи ще те имам предвит за следващата среща, но този път с двете Flutter Party Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 3 248
И Весе благодаря ти,че беше толкова търпелива през цялото време и издържа геройски Heart Eyes

Ти сериозно ли?! newsm78 Нали знаеш, че обожавам децата. Heart Eyes Все пак няма БИВША детегледачка. hahaha

Дааа, знам ,а и децата също, значи ще те имам предвит за следващата среща, но този път с двете Flutter Party Heart Eyes

Обещаваш ли?! Нали знаеш, че обещанията се дават, за да се изпълняват. Flutter

# 192
  • София
  • Мнения: 4 867
дами, имате ли идея откъде да намеря два билета за шоуто на албена и максим? децата да влязат да гледат, аз ако трябва и в колата ще чакам.
в зимния и в ндк всичко е разпродадено за рекордно кратко време.

# 193
  • София
  • Мнения: 6 743
Представете си цял ден без ИНТЕРНЕТ, е ......имате го, от АКСЕЛ НЕТ  Twisted Evil
Днес ми скъсаха нервите,Нямах нет до 17 часА   ooooh!
Но пък изпрах, прострях и излезнахме с малкия, та имало и хубави страни  Mr. Green
А, търся някой да ми изглади купчинката  Sick, че така както е тръгнало....до Нови Искър ще стигне  hahaha Joy

# 194
  • Мнения: 221
Иве, за гладене не ми говори! Подариха на Михаела за рождения ден ютия - досущ като моята. И гостенката ни й я разопакова, Михаела я погледна и захвърли - не и се стори нощо познато. Как като не е виждала майка й да глади от месеци. Купчинката ми е заела целия гаредероб и само се жалвам и нищо...... Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт