Рязяне на миглите на бебе?!

  • 7 285
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 35 968
ако му извадиш очите глупостта е още по-голяма Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 5 079
Абсолютна идиотщина, чувала съм я, да, но никой и нищо не може да ме застави да завирам ножица в очите на слънчицето си, при положение, че още като е заченат тези неща са предварително програмирани.  Naughty

# 107
  • Мнения: 143
 Не бих издевателствала така над децата си Scream

# 108
  • София
  • Мнения: 480
Чувала съм я тази измишльотина и се надявам никоя майка да не прави такива експерименти с детето си  Naughty

# 109
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не съм го чувала! няма дя го направя! Вайа има мн дълги миглички(като на татко си  Wink )


 Joy  Joy  hahaha  hahaha  Joy
ако му извадиш очите глупостта е още по-голяма Simple Smile

# 110
 Grinning Моята принцеска няма нужда да ги режа,но навремето ,моята мама е рязала моите мигли и да ви кажа -ефект няма  Laughing

# 111
  • Мнения: 463
 Praynig"Боже Господи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 112
  • Мнения: 8 917
Без подобни щуротии Stop

# 113
  • Мнения: 311
Това ми е в личния Топ 5 на най-големите гаври с бебета

# 114
  • Мнения: 4 451
Вижда ми се глупаво и нелогично... Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 4 451
Да се включа пак. А подстригвате ли косичките им "0 номер", за да се посгъстят? Защото на мен и това ми се вижда щуротия. Мисля, че гъстотата на миглите (дължината съответно) и косата си е генетично заложено. Извинявам се за отклонението от темата.  bouquet

# 116
  • Мнения: 76
Porednata babina devetina!Sina mi se rodi s mnogo dylgi migli,a sega osven 4e sa dylgi sa i mnogo gysti i vse se oplakva 4e mu pre4at.Vsi4ko si e do gen.

# 117
  • Мнения: 728
Абе каква е тая глупост? #Crazy
Коя майка ще го направи? newsm78
Колкото-толкова-и да ги отрежеш-няма да станат по-дълги! Sick
Божееее,и такава тема прочетох... #Crazy

# 118
  • Мнения: 227
  Абе какво да кажа разни хора разни идеали......
 Аз не бих постригала миглите на детето си ,това е същото като и постригването на бебето гола глава,вечния спор между мен и мъжа ми,човека не може да разбере,че като мойтакоса и неговата са гъсти детето не може да е плешиво.Но нали мака му ги е стригала и...... Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт