Бременни и майки от проблемното 2007

  • 40 890
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 272
Голди, не се притеснявай, каке, за козуначетите си форми Wink Сигурна съм, че още като родиш /т.е. в болницата ще свалиш едно 7-8 кг/. А пък ти по принцип си слаба и организмът ти, след като не е свикнал с много килограми, ще си върне старите. А ти ще си секси мама Flutter

# 676
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Голди, не се притеснявай, каке, за козуначетите си форми Wink Сигурна съм, че още като родиш /т.е. в болницата ще свалиш едно 7-8 кг/. А пък ти по принцип си слаба и организмът ти, след като не е свикнал с много килограми, ще си върне старите. А ти ще си секси мама Flutter
Абсолютно подкрепям. А и детенце така ще те държи в такова движение и стрес, че никаква гимнастика няма да ти трябва. Аз на изписването питах какви упражнения да правя като минат 6-те седмици, а док се изхили и каза като минат да го питам пак. Е, нямах нужда даже да го питам  Mr. Green . Вчера си обух панталон, който носих миналата есен - заспа ми  bowuu .

# 677
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Успокоявайте ме, успокоявайте ме. Отивам да се накажа с домашен кекс и после обвиняваща се   smile3527ще заспя.   smile3524 
    Джази, не съм за гледане бе жИна, нема смисъл да те стряскам. Хайде, да те видя на следващата среща, че ми домъчняло за теб. 
    СВЕТЛИНКО, а жУвот и здраве, следващото посещение във Варна /любимият ни град с мъж ми/, ще те накацам, наистина много държа да се видим.  Hug

# 678
  • Варна
  • Мнения: 3 917
СВЕТЛИНКО, а жУвот и здраве, следващото посещение във Варна /любимият ни град с мъж ми/, ще те накацам, наистина много държа да се видим.  Hug
Има си хас да дойдеш и да не се обадиш! Ма да дойдете тримцата, ще си направим масовка - 4 мъже и 2 жени  Joy

# 679
  • Мнения: 415

    Джази, не съм за гледане бе жИна, нема смисъл да те стряскам. Хайде, да те видя на следващата среща, че ми домъчняло за теб. 
 

И на мен ми е домъчняло  Hug

# 680
  • Мнения: 1 951
Момичета, темичката беше изпаднала на 3та страница  Naughty

Исках да ви питам, някой чувал ли е нещо за Джи-Джо, не съм я мяркала отдавна?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Момичета, темичката беше изпаднала на 3та страница  Naughty

Исках да ви питам, някой чувал ли е нещо за Джи-Джо, не съм я мяркала отдавна?
Няма интернет вкъщи, затова не пише. Аз я чувам от време на време по тел. Иначе се гледат с малкия, растат Simple Smile.

# 682
  • Мнения: 1 951
Момичета, темичката беше изпаднала на 3та страница  Naughty

Исках да ви питам, някой чувал ли е нещо за Джи-Джо, не съм я мяркала отдавна?
Няма интернет вкъщи, затова не пише. Аз я чувам от време на време по тел. Иначе се гледат с малкия, растат Simple Smile.

Мерси за инфото  Grinning Радвам се че всичко е наред при тях  Grinning

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Днес се чух с Джи-Джо. Добре са, готвеха се за разходка. И двамата с малкия са добре. Винаги пита за всички тук и ви поздравява, но още няма интернет.

Малиии  Светли много големи сте станали. Какви са тези мерки  newsm78 - 8,050 кг и 72 см. Станали сте колкото нас, че май и по-високи (или дълги, незнам  Laughing)
Бравос на младежа Пу, Пу  newsm51

# 684
  • Мнения: 7 716
Моля специално някой да поздрави Джо-джо и от мен. Laughing
И да и каже, че я чакаме. Laughing

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Моля специално някой да поздрави Джо-джо и от мен. Laughing
И да и каже, че я чакаме. Laughing
Lali  Hug и Джи-Джо те поздравява и благодари на всички за загрижеността и добрите пожелания .

# 686
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Малиии  Светли много големи сте станали. Какви са тези мерки  newsm78 - 8,050 кг и 72 см. Станали сте колкото нас, че май и по-високи (или дълги, незнам  Laughing)
Бравос на младежа Пу, Пу  newsm51
Мерси много! Ми не си поплюва младежът, а е още само на мляко. Днес е денят Х - първо захранване, да видим как ще расте сега  Mr. Green .

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Мерси много! Ми не си поплюва младежът, а е още само на мляко. Днес е денят Х - първо захранване, да видим как ще расте сега  Mr. Green .
Само така. Че се бях притеснила за наща мома - малко "длъжка" ми изглеждаше, но сега се успокоих  Joy

# 688
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Мерси много! Ми не си поплюва младежът, а е още само на мляко. Днес е денят Х - първо захранване, да видим как ще расте сега  Mr. Green .
Само така. Че се бях притеснила за наща мома - малко "длъжка" ми изглеждаше, но сега се успокоих  Joy
Колко длъжка? Я дай мерки да сравним  Flutter

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
[Колко длъжка? Я дай мерки да сравним  Flutter
Другата седмица на 21 ще знам точно, но преди 3 седмици беше 72 см и 8.350 кг
Супер си ми е детето Laughing / искам да кажа - аз си го харесвам многооооо  Joy

Общи условия

Активация на акаунт