Бременни и майки от проблемното 2007

  • 40 873
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   ДЗАК!  Grinning
   Срамота, на коя страница е отишла темичката ни.  Thinking
   Гледам малчовците ви и се разтапям от кеф. Моя колко галене и ласки отнесе докато е вътре на топло - само той си знае. Баща му го целува непрекъснато и си викам - мляскай го сега, че после няма да давам да се доближи никой до него.  Mr. Green
   Бях на запис на тонове днес. Мога да кажа, че си тръгнахме много спокойни от там, за разлика от миналата седмица, когато дребчо ни стресира яко. както му бяха добри тоновете и изведнъж започнаха да затихват, да се забавят и аз се изприщих. Стана ми лошо от притеснение,  на мъж ми /той винаги влиза с мен, независимо дали е преглед, видеозон или запис на тонве/ му призля, татко беше с нас и той пребледня и се изнесе от кабинета. Една седмица не можах да спя от притеснение, но днес съм щастлива. Малкото ми съкровище се представи на ниво и мама  за награда цял ден се тъпче с шоколад.  Mr. Green
   Другата седмица в Четвъртък пак съм на запис, ще ме прегледат, мерят и ще говорим с дока живот и здраве как ще раждам. Моля се на Господ да е нормално, но в крайна сметка - каквото сабя покаже.
   Едни контракции днес са ме замъчили постоянно и вече се изнервям, защото като е започнало с тях от 4-5 месец, та не са спряли до момента. Има дни /като днешния/, в които ме влудяват с честотата и силата си.
   

   
   

# 691
  • София
  • Мнения: 7 242
Ех, Голди, то наближило съвсем Grinning Радвам се, че малкото човече е добре. Яж си шоколада и се наслаждавай на последните седмици, когато още си е сгушено в теб Hug. На мен малко ми домъчня за корема и топчицата в него, но пък си имам едно невероятно човече, което всеки ден ме прави невероятно щастлива Grinning

# 692
  • Варна
  • Мнения: 3 902
Голдиииииии, яж си шоколада, както е казала Лекси, и не го мисли! Малчо ще си излезе, независимо колко и за какво се шашкаш Mr. Green А контракциите в 9 м. са най-нормалното нещо, и аз бях така.
Я кажи колко е голямо шушончето?

Лекси, да цункаш малката муцунка  Heart Eyes

# 693
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Hug
СВЕТЛИНКО, не знам колко е голям, последно беше май близо 3 килограма.  Mr. Green Както казах вече добре се грижа за него. Другата седмица съм на преглед и тогава живот и здраве ще докладвам по-точни размери на малкия бандит.
   ЛЕКСИ, още от сега като си представя, че пупата ще ми остане празна съвсем скоро и ми докривява. Разбира се тогава ще гушкам ено малко, прекрасно създание, но всички тези красиви емоции докато е на топличко вътре знам, че ще ми липсват много.
   Баща му като се прибира още от вратата се хвърля да го гали и целува    и си комуникират адски сладко почти денонощно. Ръката му непрекъснато е на корема ми, независимо какво правя и къде ходя. Неотлъчно седи до мен, а в замяна на това малкия се къса от премятания, тройни-петорни салта и подритквания. Та ми "крепи" корема така докато заспи и в съня си се обърне на друга страна, та поосвободи малко хватката.  Mr. Green
   Мъж ми чел тези дни в някакво списание за бременни, че е хубаво на бебока да се пуска класическа музика, сега ме е заредил с дискове и проверява непрекъснато дали му пускам.  ooooh! Малката ми звездичка яко се диви на Моцарт, а на мен ми се слуша Бон Джовиииииииии.  Joy

# 694
  • Варна
  • Мнения: 3 902
Мъж ми чел тези дни в някакво списание за бременни, че е хубаво на бебока да се пуска класическа музика, сега ме е заредил с дискове и проверява непрекъснато дали му пускам.  ooooh! Малката ми звездичка яко се диви на Моцарт, а на мен ми се слуша Бон Джовиииииииии.  Joy
hahaha
Това ми напомня как на един Мюзик Айдъл се разпях на песен на Васил Найденов и бебочето вътре направо игра рокендрол  Crazy  Joy

# 695
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хахахахаха, по ВАСКО КЕЦА си падате, а?
   На нашия мушморок явно добре му се е отразил сутрешния Моцарт, не се е спрял милия от няколко часа. Чудя се с какво да го приспя, за да ме остави на мира за малко. Не го знам какво прави, но все едно ток ми преминава към единия крак.  Sick
   

# 696
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Пий вода или сок и полегни на лявата страна, аз Ого така го приспивах Simple Smile.

# 697
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Хеви метъл и си турни тонколоните отдоле,че  да застане както си трябва готов за старта,хаха! Mr. Green

# 698
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хеви метъл и си турни тонколоните отдоле,че  да застане както си трябва готов за старта,хаха! Mr. Green
 
   Хахаха, ЛУДООООООООО, той на хеви-метъл почва да куфее и си търси дружки за ПОГО!  Mr. Green
   КАЙРЕНЧЕ, нищо не помага мила. Див е за трима.  ooooh! Сега се е кротнал малко, но мъж ми ще се прибере всеки момент  и се започва старата песен на нов глас. Дребния като го надуши и пощурява. Crossing Arms

# 699
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Срамотааааааа! Къде е отишла темичката?
   По едно разписване да отбележите.
   На мен ми е еднооооо плачливо, ревливо, тръшливо /що за дума?/, притеснено, недоспало...никакво. Отдавна казах, че заслужавам як пердах, ма ей на, доброволците са се покрили.
   Утре съм на поредния запис на тонове, стискайте палци момичетааа. Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискам палци, Голди! И докладвай после какво е станало!

# 701
  • Мнения: 1 950
Голдънче, много си ти е нормално даже Peace
Според мен една наистина нормална бременна жена в 9 месец, трябва да се чувства точно така, както си описала по-горе Mr. Green. Та бой няма да ядеш да знаеш Laughing

Стискам палци за утре и още как Hug Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 2 642
Голди, ти наистина си съвсем на финала! Пожелавам ти най прекрасната среща с малкото буболече - живи и здрави да сте и ти и то Simple Smile

# 703
  • Мнения: 415
Голдънче, то не останало  Grinning
Леко раждане и прекрасна среща с бебчо   bouquet

# 704
  • Варна
  • Мнения: 3 902
Стискай зъби, Голди, видя му се краят. Твоят хубостник май много се мотка по пътя, стои му се на топло на човека. Стискам палци за утре!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт