История с бивша колежка

  • 15 862
  • 516
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 369
А ако е бивш колега, безцелно може ли да се видят или е гейско?

# 46
  • София
  • Мнения: 13 586
А сега, де. В понеделник съпругът ми отиде специално до Бургас, за да се види с бивша колежка. Тя даже е и моя бивша колежка, но аз не съм била никога близка с нея, докато те двамата винаги са се разбирали добре. Тя е на 72 г. Дали и на него му е влязла някаква муха или важи само за млади и красиви жени?

# 47
  • Мнения: 12 887
Ходихме с мъжа ми в далечен град и той предложи да поканим да се видим с негова бивша колежка. Ха сега де, защо е държал толкова да я види, каква тяхна тайна се крие зад това?
Срещата направихме, тя доведе мъжа си. Какво е искала да покаже на ММ, че няма да му се получи и обича мъжа си?

От НИЩО можеш да изкараш роман, авторке. Петтомен.
Не се хаби, това бих те посъветввала. Вредиш на себе си.
Успокой се, никой не е приритал толкова за мъжа ти, всеки си има свой живот.

# 48
  • Мнения: 1 178
Важи само за млади и красиви жени.

# 49
  • Мнения: 8 956
Човек лъже партньора и изобщо лъже, когато знае, че не е безопасно да каже истината. Мъжът ти много добре знае как ще реагираш и затова е решил да спести всичко, което ще се завихри около ситуацията.

Ако един човек е решил, че ще изневерява или ще прави нещо друго, нищо не може да го спре. За него да се завържеш, пак ще намери начин. Единствено така тровиш себе си като разиграваш хипотетични филми. Най-вероятно има причина да го правиш и това посреща някаква твоя скрита тревожност. По-добре си намери терапевт и работи с него върху ревността и какво я провокира, защо реагираш по такъв начин, защото да живееш в постоянно напрежение, че другият ще избере друга, не си е работа.

# 50
  • Мнения: 1 114
айде сега комплексираните жени взеха да се засягат и да си извъртат нещата в тяхна полза, моля ви се Satisfied  и никой не говори за дъртите колежки, тях за секс не ги търсят

# 51
  • София
  • Мнения: 35 288
Човекът не лъже, а си спестява драмите на тормозещата го жена.

Незачитане на личното пространство и граници, ровене в чатове, истерии, недоверие и съмнения е тормоз, психически тормоз, който явно не секва.
Ровенето няма да оправи проблемите в главата на авторката.

# 52
  • Мнения: 11 468
Точно за такива неща човек не си усложнява живота.

# 53
  • Мнения: 6 790
Били са приятели, нормално да звънне да св видят за малко след като е в града й. Аз като имам някакво свободно време, също се обаждам на приятели, които искам да видя.
Авторката като е такава драма куин, нормално да премълчи. Не е правилно, но разбираемо. Дай сега за едно кафе да му трие сол на главата с дни. Ей на, дори тема е пуснала.
Имаме един такъв колега е офиса, жена му е истерична и все го дебне, да не го погледне жена. Счупват го от бъзици и намеци, та явно и затова е била бурната чат реакция от страна на колегите.

# 54
  • София
  • Мнения: 13 586
айде сега комплексираните жени взеха да се засягат и да си извъртат нещата в тяхна полза, моля ви се Satisfied  и никой не говори за дъртите колежки, тях за секс не ги търсят

Нима не сте чували за парафилии?
Комплекси имат тези жени, които следят и дебнат. Дори не са комплекси, а липса на себеуважение.
Но някои хора, независимо от пола, обичат филмите.

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 10:29 от Fever Ray

# 55
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 242
Това, че си ревнива, те кара да преувеличаваш. Вижда ми се напълно нормално да се види с бивша колежка и да не ти каже. Може да не иска да си усложнява живота, като те знае какава си, може за него да не е важно и да е пропуснал, всичко може...
Не е лесно да живеш  с човек, за когото знаеш, че ако кажеш едно, той може да си помисли сто и да започнат разпити и усложнения.

# 56
  • Мнения: 2 217
Човек си мисли за другите това, което сам би направил.
Ето аз не си представям да се обадя на колега , за да го поканя на кафе.
И ако на мен някой колега ме покани на кафе в извън работно време, ще го приема като флирт.

Приятеля ми е със същите настройки към живота и колегите ( слава богу)

Кафе с колеги пия само в присъствието на други колеги или жените им.
Иначе за мен си е среща

От коментарите съдя, че много хора са на друго мнение.


Не може да се разбере какво е в главата на мъжа, освен ако не го попиташ направо.

# 57
  • Мнения: 15 033
Ревността смърди от километри. Само ти си мислиш, че не се усеща. Не знам защо се мъчиш в тази връзка и изобщо във връзка. Съжалявам, ама твоето минава границите .

# 58
  • Мнения: 724
Ревността смърди от километри. Само ти си мислиш, че не се усеща. Не знам защо се мъчиш в тази връзка и изобщо във връзка. Съжалявам, ама твоето минава границите .

Подкрепям напълно, днес ще е това кафе, утре и вдругиден - нещо друго, и така до безкрай, ако авторката не се вгледа в себе си и не се замисли къде всъщност е заровено кучето.

# 59
  • София
  • Мнения: 13 586
Флирт би било да работят на едно място и да я покани отделно от другите.
В случая тя е далеч, не се виждат по друг повод. Те няма как да поддържат по друг начин отношения.
Нима никога не се виждате с хора, които са ви симпатични, но живеят в друг град или държава, когато попаднете там?
Наистина ли отрязвате всички от живота ви, които са далеч, защото няма кой да свидетелства, че виждането ви е невинно?
Или пък ви е толкова слаб ангелът, че не може да се сдържате?
Ужас.
При това ние сме от двойките, които са залепени като ваденки, но не би ми хрумнало подобно подозрение.
Освен ако не прехвърлям свои евентуални действия върху партньора или не си го познавам, че е от типа, дето не могат да си държат гащите вързани (тогава пък нямаше да бъда с него).

Общи условия

Активация на акаунт