История с бивша колежка

  • 15 842
  • 516
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Темата за колежките е банална, затова ще обобщя набързо, а вие ако можете, кажете към кой вариант повече клоните.
Значи, мъжът ми отива в командировка в град, където се е преместила бишва колежка. Виждат се на кафе, нищо не се случва. НО. проблемът е, че това го научавам от съобщение, което той пуска в чат с негови колеги - приятели. Пуснал е снимка с нея и пише - Вероника ви казва здрасти. А приятелите са го избазикали, да не са излезли на среща?
Когато го попитах какво е правил в свободното си време, дори не намекна да се е виждал с някого. Аз знам за колежката само заради това, че той е споменавал, че се е преместила в този град, защото и двамата много го харесваме. Никога не съм показвала ревност или нещо друго към нея.
Питането ми - защо трябва да ме лъже (или да премълчава), че се е виждал с нея? Аз съм ревнива, но никога не съм му показвала това, защото съм прекалено горда. Те, когато работеха заедно, бяха приятели. Сигурна съм, че тя му харесва като жена, защото е младичка и хубава.
Но не знам дали има и чувства към нея и е гузен и затова не казва, че са се виждали? Или чисто по мъжки, не иска да си усложнява живота и да ми обяснява с кого и кога се среща?
Най-кофтито е, че не мога да го попитам, защото ще се разкрия, че съм видяла съобщението. Аз го видях на неговия айпад, който дъщеря ми ползва понякога. Но никога не мога да си призная, че съм му ги чела.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 190
И? Ние какво мислим има ли значение?
Питай, какво значи да се разкриеш в личните ви отношения?
Щом те яде, отнасяш въпроса.

Тук можем 1000 хипотези да ти дадем и нито една да не ти пасне.

# 2
  • Мнения: 1 443
Може би усеща, че ревнувате, колкото и Вие да се опитвате да не му го показвате, и той е решил да си го спести. И от къде изкарахте това, че може би я харесва? То ако всеки харесва само защото другия е по-млад от вкъщния, накъде вървим!?🤦‍♀️

# 3
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Темата за колежките е банална, затова ще обобщя набързо, а вие ако можете, кажете към кой вариант повече клоните.
Значи, мъжът ми отива в командировка в град, където се е преместила бишва колежка. Виждат се на кафе, нищо не се случва. НО. проблемът е, че това го научавам от съобщение, което той пуска в чат с негови колеги - приятели. Пуснал е снимка с нея и пише - Вероника ви казва здрасти. А приятелите са го избазикали, да не са излезли на среща?
Когато го попитах какво е правил в свободното си време, дори не намекна да се е виждал с някого. Аз знам за колежката само заради това, че той е споменавал, че се е преместила в този град, защото и двамата много го харесваме. Никога не съм показвала ревност или нещо друго към нея.
Питането ми - защо трябва да ме лъже (или да премълчава), че се е виждал с нея? Аз съм ревнива, но никога не съм му показвала това, защото съм прекалено горда. Те, когато работеха заедно, бяха приятели. Сигурна съм, че тя му харесва като жена, защото е младичка и хубава.
Но не знам дали има и чувства към нея и е гузен и затова не казва, че са се виждали? Или чисто по мъжки, не иска да си усложнява живота и да ми обяснява с кого и кога се среща?
Най-кофтито е, че не мога да го попитам, защото ще се разкрия, че съм видяла съобщението. Аз го видях на неговия айпад, който дъщеря ми ползва понякога. Но никога не мога да си призная, че съм му ги чела.

Решил е да не се усложнява живота и да ти обяснява, че ще се вижда с бивша колежка. Щом сте заедно, мислиш ли, че не те познава и не знае, че си ревнива? Трябва да е голям ръб, че да не го е усещал, колкото и да си горда и да го криеш.
Освен това се е направил на интересен пред колегите.

# 4
  • Мнения: 2 492
Вероника е в друг град, млада и хубава е, със сигурност има личен живот. Защо ви е да усложнявате вашия? Пил кафе с нея съпруга и не ви е казал, какво толкова? Всъщност нищо не се е случило, а вие се тормозите.

# 5
  • Мнения: 18 331
"Виждат се на кафе, нищо не се случва."? Това е предположение в случая, защото няма как да знаеш.
Но от друга страна, младо хубаво момиче сигурно има мноого повече опции от женен бивш колега от друг град. Така че - може да си спокойна, смятам.
Писали сме едновременно с Елизабет.

# 6
  • Мнения: 3 787
Gabonka, аз директно ще му поставя въпроса на него без да ме интересува дали си мисли, че съм луда и ревнива. Изобщо няма да казвам откъде съм разбрала, да се чуди там.

На мен ми изглежда като да има нещо гнило. Ако всичко беше нормално и невинно щеше да ти каже, че ще се вижда с нея още преди да замине. А той го е скрил както и продължава да крие и на практика те лъже.
Не толерирам срещи с жени зад гърба ми. Крушката винаги си има опашка в такива случаи.

Редактирам се да попитам защо сте убедени, че нищо не се е случило? Били сте там на срещата и сте видели от първо лице?

# 7
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 005
Това, че някой се е видял и пил кафе с бивш колега, нищо не означава. Плод на болни ревностни мисли, нищо друго. Една хубава жена... В живота мъжът ти среща и ще среща много красиви жени. Ако ще ревнуваш от всяка... Не знам, не ми изглежда много нормално.

# 8
  • Melmak
  • Мнения: 3 147
Не вярвам мъжът ти да не знае, че си ревнива. Знае със сигурност.

Решил е да не си усложнява живота за някакво си кафе, като после ще му стопиш лагерите за глупости.

Ако ти беше казал, пак щеше да ревнуваш. Човекът си знае стоката.

# 9
  • Мнения: 957
Подозирам, че на момичето не му е до женени. Има по-добри опции. Аз за моят пън се притеснявам да не му е влязла муха в главата. Той има склоност да витае в облаците, дори и да знае, че няма шанс. Тъпо е да си лягаш до човек, който си мисли за друга.

# 10
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 005
Ти как разбра, че мисли за нея?
Има и нещо друго ли?

# 11
  • София
  • Мнения: 35 190
Извинявай, но не бистрихме ли нещо подобно с твоя мъж преди година- две?

# 12
  • Мнения: 1 584
Подозирам, че на момичето не му е до женени. Има по-добри опции. Аз за моят пън се притеснявам да не му е влязла муха в главата. Той има склоност да витае в облаците, дори и да знае, че няма шанс. Тъпо е да си лягаш до човек, който си мисли за друга.

Ако много държиш да се самоубедиш, че ти изневерява сигурно ще успееш, само че нужно ли ти е наистина?

# 13
  • Мнения: 6 494
Предвид старите ти теми - мъжът ти със сигурност усеща твоята ревност, защото само тя ти е в главата.

# 14
  • Мнения: 5 309
Бих се подразнила, че ме е излъгал, а не че е пил кафе или там каквото друго са пили.
Не обичам да ме лъжат.

Общи условия

Активация на акаунт